Femeie conflictuala

  •  
    • 144 mesaje
    8 Dec 2019, 10:39
    0 0
    E vorba de o fata din vecini cu care am fost acum câțiva ani, aventura scurta nu relație serioasă. Câteodată ne mai intersectam accidental pe strada și o salut, ii vorbesc frumos însă ea face o fata de îmbufnata deși nu i-am greșit cu nimic. Dupa aceea imi scrie sa merg la ea, o refuz politicos și începe sa reproseze tot felul de chestii, neadevărate, gen ca nu o consider frumoasa, ca , chiar dacă as vrea eu nu ma va lasă sa profit de ea!! ?? De parca eu as vrea ceva de la ea, nu ea de la mine. Cauta conflicte acolo unde nu e cazul și nu înțelege ca nu vreau sa am o relație vreodată cu ea, asta i-am spus de când am cunoscut-o și niciodată nu i-am dat speranțe. Ați mai întâlnit persoane așa conflictuale cu care oricum ai discuta se ajunge tot la cearta din partea lor?
  •  
    • 970 mesaje
    10 Dec 2019, 13:59
    0 0
    Da, ai avut o relație cu fata asta, însă nu erai obligat sa te îndrăgostești de ea. Iar prin faptul ca nu i-ai facut promisiuni, nu ai gresit cu nimic. Tocmai de aceea n-ar trebui sa ii permiți insultele inutile.
  •  
    • 742 mesaje
    11 Dec 2019, 07:07
    0 0
    Dragoste cu forța nu se poate,o să mai ai probleme pină cînd ea își va găsi jumătatea.Atunci tu vei devenii istorie,probabil nu era pe masura cerințelor tale .
  •  
    • 970 mesaje
    12 Dec 2019, 12:40
    0 0
    “Atunci tu vei deveni istorie..” Și pana atunci, ce? Sa ii suporte toanele?
  •  
    • 175 mesaje
    8 Mar 2020, 02:13
    0 0
    Si ei i-ai spus ca a fost o aventura scurta? Practic, atunci cand ai cunoscut-o, te-ai gandit ca e doar o aventura sau ati avut o aventura pentru ca ai descoperit ca ea era o persoana fara bun simt, fara civilizatie, perversa, conflictuala si parsiva? Si extrem de rea? Cum a fost?
  •  
    • 3765 mesaje
    8 Mar 2020, 11:54
    0 0
    simona_carmen said:Si ei i-ai spus ca a fost o aventura scurta? Practic, atunci cand ai cunoscut-o, te-ai gandit ca e doar o aventura sau ati avut o aventura pentru ca ai descoperit ca ea era o persoana fara bun simt, fara civilizatie, perversa, conflictuala si parsiva? Si extrem de rea? Cum a fost?

     

    Poate avea scula mare si toate intrebarile astea s-au pierdut in timpul juisarilor multiple.