Parerea mea despre Persil 4in1 Discs....Ata care este?

  •  
    • 12 mesaje
    17 Nov 2019, 10:44
    0 0
    Buna ziua,tuturor!
     De curand am avut oportunitatea de a incerca noul Persil 4in1 Discs care combina 4 beneficii intr-un disc:-indeparteaza si cele mai dificile pete
           -ofera stralucire hainelor
           -ofera o prospetime de lunga durata
           -ingrijeste tesaturile
       Accest disc are 4 compartimente cu gel care se dizolva la 30 de grade si in plus ,ne ajuta sa prevenim supradozarea si sa economisim timp. Este special creat pentru hainele albe dar si pentru hainele colorate in cele doua variante.
       Eu am incercat ambele variante si pot sa ma declar multumita de ele. Rufele colorate ale celor doi pitici ai mei sunt adesea patate cu mancare, acuarele si cu tot felul de chestii cu care intra ei in contact acasa, la gradinita si la plimbare si a faccut fata cu brio tot timpul.Persil 4in1 Discs pentru rufe albe l-am folosit ,in speccial ,pentru prosoape, lenjerii si maieuri sau alte haine albe. 
    Sunt multumita de acest produs si il recomand cu incredere. Daca ai incercat si tu noul Persil 4in1 Disccs ,mi-ar placea sa aflu si parerea ta!!!
    #buzzpersil4in1
    #buzzpersildiscs
    Acest mesaj a fost editat de către simo91: 17 Nov 2019, 10:47
  •  
    • 1 mesaje
    20 Nov 2019, 08:53
    0 0
    Bunaaa. Si eu am incercat noile capsule minune de la persil. Am fost surprinsa placut sa vad ca sosetele mele albe le face impecabile si oricat de dificila ar fi o pata,capsulele Persil fac fata cu brio. Mirosul pe care il am in haine mult timp il ador si are si grija de tesaturile lor. Sunt foarte multumita de ele ai ma declar fan persil discs . Multumesc Persil ,multumesc BUZZStore #buzzpersildiscs #buzzpersil4in1