Campanie Gerovital Plant - Buzzstore

  •  
    • 1 mesaje
    7 Nov 2019, 10:47
    1 0
    Bună, fetelor! Postez aici pentru a vă prezenta niște produse minunate pe care le-am primit de la Buzzstore:Gerovital Plant propune noua gamă pentru tenul normal și mixt, cu ingrediente de origine naturală în proporție de până la 98%.
    Inovația adusă de gama Gerovital Plant este Complexul Poliplant Microbiom Protect care diminuează reactivitatea pielii și procesele inflamatorii, protejând Microbiomul – format din totalitatea bacteriilor bune și rele de pe suprafața pielii. Mulțumită #Buzzstore am un nou ritual de îngrijire a pielii cu 3 produse din gama Gerovital Plant: Apa micelară pentru față, ochi şi buze, Crema hidratantă, Serul - Booster pentru vitalitate și strălucire pentru a mă trezi cu un ten perfect. Vă invit pe toate să testați această nouă gamă!
    Acest mesaj a fost editat de către CusaGinaraIoana: 7 Nov 2019, 10:53
  •  
    • 3 mesaje
    20 Nov 2019, 10:11
    0 0
    Bună. Și eu am testat aceste produse și Booster Vitalitate și Strălucire Microbiom Protect - categoric este preferatul meu !!!! Am folosit și crema hidratanta și apa micelara si pot spune ca sunt super delicate si potrivite pentru tenul meu. Cel mai mult imi place ca pielea este mai odihnita, mai luminoasa si mai hidratata. De asemenea imi place ca este un produs 100% romanesc si are un pret foarte bun. Preferatul tau care este? Mihaela Dumitrana
    Acest mesaj a fost editat de către mykyduta: 20 Nov 2019, 10:17