Farmece

  •  
    • 1 mesaje
    25 Oct 2019, 01:17
    2 1
    Buna fetelor! As dori sa schimb cateva informatii cu acele persoane care au gasit diverse facaturi prin casa,ce urmari au avut si cum au reusit sa dezlege farmecele. Am gasit ate rosii cu noduri pe jos in camera mea,apoi un manunchi de unghii langa pragul usii iar ultima data,parul meu blond legat in forma de funda cu par negru aruncat sub sifonier .Toate acestea le am gasit o data pe an.Din 2017 incoace. Mentionez ca stau la soacra
    Acest mesaj a fost editat de către MihaLambru: 28 Oct 2019, 02:03
  •  
    • 562 mesaje
    2 Dec 2019, 17:26
    0 0
    MihaLambru said:Buna fetelor! As dori sa schimb cateva informatii cu acele persoane care au gasit diverse facaturi prin casa,ce urmari au avut si cum au reusit sa dezlege farmecele. Am gasit ate rosii cu noduri pe jos in camera mea,apoi un manunchi de unghii langa pragul usii iar ultima data,parul meu blond legat in forma de funda cu par negru aruncat sub sifonier .Toate acestea le am gasit o data pe an.Din 2017 incoace. Mentionez ca stau la soacra

     

    Soacreale astea daca nu le convine ceva incerca fel de fel de tampenii sa sperie. Probabil ca esti o persoana sensibila si incearca sa te sperie daca crezi in d-zeu faci semnul cruci peste ele si le arunci in foc.

    Acest mesaj a fost editat de către ely07: 2 Dec 2019, 17:30
  •  
    • 562 mesaje
    2 Dec 2019, 17:27
    0 0

     


    Acest mesaj a fost editat de către ely07: 2 Dec 2019, 17:31
  •  
    • 6 mesaje
    19 Iul 2020, 23:24
    0 0
        Articole interesante.