Am găsit o vrăjitoare

  •  
    • 28 mesaje
    8 Sep 2019, 14:34
    0 0
    Am găsit o vrăjitoare bună Este o doamna care are un har deosebit Nu e țigancă și lucreaza și online Dacă aveți nevoie va las numărul de telefon 0755 492 917-Ioana
    Acest mesaj a fost editat de către Mati89: 8 Sep 2019, 14:35
  •  
    • 87 mesaje
    17 Sep 2019, 16:11
    0 0
    Mati89 said:Am găsit o vrăjitoare bună Este o doamna care are un har deosebit Nu e țigancă și lucreaza și online Dacă aveți nevoie va las numărul de telefon 0755 492 917-Ioana

       

    In ce ghiceste si ce tarif are?

  •  
    27 Sep 2019, 11:15
    0 0
    Eu acum va scriu de pe contul magazinului de lenjerie intima din Iasi unde lucrez, nu mi-a mai facut alt cont, dar va zic sincer ca am descoperit acum jumatate de an o batranica ALEXA ECATERINA, o gasiti si pe Facebook (Alexa Ale e contul) si pt 3 mil dupa ce am intrat in lucrare si mi-a dat multe ponturi pentru spor si atractie, mi-a ghicit exact si asa s-a si intamplat in urmatoarea perioada! O recomand cu drag! P.S Pana sa ajung la ea, la batrana aceasta de la tara, am cheltuit 1800 de euro de-a lungul anilor, ma saturasem de sarlatance, nu are telefon femeia, are o nepoata care ii transmite tot si puteti lua legatura pe Facebook si nepoata dansei va transmite ceea ce trebuie sa faceti, pt ca veti lucra in paralel cu batranica pt dezlegarea cununiilor sau orice alta problema!
  •  
    • 28 mesaje
    9 Nov 2019, 20:31
    0 0
    AventurieroticeIasi said:Eu acum va scriu de pe contul magazinului de lenjerie intima din Iasi unde lucrez, nu mi-a mai facut alt cont, dar va zic sincer ca am descoperit acum jumatate de an o batranica ALEXA ECATERINA, o gasiti si pe Facebook (Alexa Ale e contul) si pt 3 mil dupa ce am intrat in lucrare si mi-a dat multe ponturi pentru spor si atractie, mi-a ghicit exact si asa s-a si intamplat in urmatoarea perioada! O recomand cu drag! P.S Pana sa ajung la ea, la batrana aceasta de la tara, am cheltuit 1800 de euro de-a lungul anilor, ma saturasem de sarlatance, nu are telefon femeia, are o nepoata care ii transmite tot si puteti lua legatura pe Facebook si nepoata dansei va transmite ceea ce trebuie sa faceti, pt ca veti lucra in paralel cu batranica pt dezlegarea cununiilor sau orice alta problema!

     

    Este o excroaca! Aveți grija cea care ii face reclama e nepoata ei!
  •  
    13 Ian 2020, 20:03
    0 0
    Mati89 said:
    AventurieroticeIasi said:Eu acum va scriu de pe contul magazinului de lenjerie intima din Iasi unde lucrez, nu mi-a mai facut alt cont, dar va zic sincer ca am descoperit acum jumatate de an o batranica ALEXA ECATERINA, o gasiti si pe Facebook (Alexa Ale e contul) si pt 3 mil dupa ce am intrat in lucrare si mi-a dat multe ponturi pentru spor si atractie, mi-a ghicit exact si asa s-a si intamplat in urmatoarea perioada! O recomand cu drag! P.S Pana sa ajung la ea, la batrana aceasta de la tara, am cheltuit 1800 de euro de-a lungul anilor, ma saturasem de sarlatance, nu are telefon femeia, are o nepoata care ii transmite tot si puteti lua legatura pe Facebook si nepoata dansei va transmite ceea ce trebuie sa faceti, pt ca veti lucra in paralel cu batranica pt dezlegarea cununiilor sau orice alta problema!

     

    Mati89 i-am transmis nepoatei ce postezi tu pe grupuri, astazi toti prietenii ei de pe Facebook au vazut ce minte diabolica ai si tu voiai sa ai rezultate in 6 zile, la peste 50 de ani ar trebui sa ai nepoti nu sa cauti pula si sa omori sotia omului si sa vrei sa nu se inteleaga tata cu fiica! Ar trebui sa fii internata la Psihiatrie! Mai intai ai spus ca e tiganca din poze, desi ti-am spus ca-s poze orientative, acum nu-i nici baba si nici nepoata, dar ce e extraterestru?
  •  
    • 1 mesaje
    19 Ian 2020, 14:54
    0 0
    Buna ziua. A apelat cineva dintre voi la clarvazatoarea Magda Daniela! Astept un raspuns!
  •  
    • 9 mesaje
    29 Ian 2021, 18:14
    0 0
    Buna ziua, tuturor celor de pe acest grup! Am rascolit internetul si am luat cateva tepe pana sa gasesc aceasta persoana de pe un alt forum, aproape ca imi pierdusem speranta ca as putea sa-mi recuperez sotul din mrejele amantei, dar cu ajutorul magiei negre, desi multi se tem de ea, eu chiar nu am avut nimic dupa ce am practicat acel ritual pe care mi l-a dat sa-l fac! Din cate se stie, luna martie e luna in care se fac cele mai puternice vraji, dar si in posturi, doar vrajitoarele adevarate sunt active in aceasta perioada! Contul de Facebook e Popescu Cris (Magic) sau puteti da copy-paste la https://m.facebook.com/cristina.popescu01?tsid=0.803911716346612&source=result si acesta e contul unde puteti discuta cu persoana de contact care tine legatura cu o doamna in varsta de la tara ce practica magia neagra, pretul e unul modic as putea spune, in comparatie cu hoatele care nu se apropie fara 200 de euro. Mi-a rezolvat problema si m-am gandit sa impartasesc experienta mea cu voi. Nu ma pretez la comentarii rautacioase si nu voi raspunde la mesaje care vor avea ca scop aruncarea cu noroi in mine sau in persoana la care am apelat, pt ca stiu ca vor fi "vrajitoare" care intra pe forum ca sa strice imaginea altora numai sa elimine concurenta!