Am găsit o vrăjitoare

•  
    • 9 mesaje
    8 Sep 2019, 14:34
    0 0
    Am găsit o vrăjitoare bună Este o doamna care are un har deosebit Nu e țigancă și lucreaza și online Dacă aveți nevoie va las numărul de telefon 0755 492 917-Ioana
    Acest mesaj a fost editat de către Mati89: 8 Sep 2019, 14:35
  •  
    • 81 mesaje
    17 Sep 2019, 16:11
    0 0
    Mati89 said:Am găsit o vrăjitoare bună Este o doamna care are un har deosebit Nu e țigancă și lucreaza și online Dacă aveți nevoie va las numărul de telefon 0755 492 917-Ioana

In ce ghiceste si ce tarif are?

•  
    27 Sep 2019, 11:15
    0 0
    Eu acum va scriu de pe contul magazinului de lenjerie intima din Iasi unde lucrez, nu mi-a mai facut alt cont, dar va zic sincer ca am descoperit acum jumatate de an o batranica ALEXA ECATERINA, o gasiti si pe Facebook (Alexa Ale e contul) si pt 3 mil dupa ce am intrat in lucrare si mi-a dat multe ponturi pentru spor si atractie, mi-a ghicit exact si asa s-a si intamplat in urmatoarea perioada! O recomand cu drag! P.S Pana sa ajung la ea, la batrana aceasta de la tara, am cheltuit 1800 de euro de-a lungul anilor, ma saturasem de sarlatance, nu are telefon femeia, are o nepoata care ii transmite tot si puteti lua legatura pe Facebook si nepoata dansei va transmite ceea ce trebuie sa faceti, pt ca veti lucra in paralel cu batranica pt dezlegarea cununiilor sau orice alta problema!