CAUTARE URGENTA !!

  •  
    • 17 mesaje
    13 Apr 2019, 02:57
    0 0
    Stiu ca subiectul a fost foarte dezbătut pana acum si nu doresc sa deranjez prin postare. Insa,rog pe oricine poate sa imi ofere detalii in privat,sa imi scrie aici sau pe adresa de email (astridgeorgescu@yahoo.com) . Eu caut o vrajitoare veritabila. Una Care sa stie sa faca orice i se cere. Nu babe cu ape,nu preoti,nu psihologi si nu sfaturi. O vrajitoare. Oricine are aceasta informatie este rugat politicos sa imi scrie. Va multumesc si ii rog pe cei care sunt impotriva temei de discutie,sa se abțină de la comentarii.
  •  
    • 1 mesaje
    1 Mai 2019, 17:01
    0 0
    aleale31 said:Stiu ca subiectul a fost foarte dezbătut pana acum si nu doresc sa deranjez prin postare. Insa,rog pe oricine poate sa imi ofere detalii in privat,sa imi scrie aici sau pe adresa de email (astridgeorgescu@yahoo.com) . Eu caut o vrajitoare veritabila. Una Care sa stie sa faca orice i se cere. Nu babe cu ape,nu preoti,nu psihologi si nu sfaturi. O vrajitoare. Oricine are aceasta informatie este rugat politicos sa imi scrie. Va multumesc si ii rog pe cei care sunt impotriva temei de discutie,sa se abțină de la comentarii.