Sotul vrea sa fac sex cu alta persoana !

  •  
    • 328 mesaje
    13 Apr 2011, 13:08
    0 0
    eu zic ca cea care a redeshis e initiatoarea , prea are numai un (1) mesaj
  •  
    • 6 mesaje
    14 Apr 2011, 17:44
    1 0
    sotul tau e intreg la minte?poate are el amanta si se gandeste sa ai si tu pe cineva..altfel nu-mi imaginez..orice sot care-si respecta casnicia nu va veni cu asa idei si o sotie care zice ca-si iubeste barbatul nu va face asa ceva..iti arde sa ai amant?
    Tu te-ai simti ok sa afli ca soţul tau are relatii cu cineva si nu poti sa-i reprosezi nimic pt ca si tu faci la fel?
  •  
    • 2 mesaje
    22 Mai 2013, 15:33
    1 1
    bull4cuckold.blogspot.com
  •  
    • 2 mesaje
    22 Mai 2013, 15:34
    2 1
    contrar unor pareri conservatoare...poate fi un lucru interesant ,util si sanatos
  •  
    • 757 mesaje
    22 Mai 2013, 15:37
    1 0
    Iana_Vera said:contrar unor pareri conservatoare...poate fi un lucru interesant ,util si sanatos

     Fie la tine!

  •  
    • 4208 mesaje
    22 Mai 2013, 16:27
    1 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 5862 mesaje
    22 Mai 2013, 16:31
    0 1
    joplin said:
    Iana_Vera said:contrar unor pareri conservatoare...poate fi un lucru interesant ,util si sanatos

     

    )

     

    Util? Da, mai aduce si ea un ban in casa din sexul asta cu alte persoane!

     

    Sanatos? Cum sa nu...mai o boala, mai una, mai alta...

     spread the joy

  •  
    • 11561 mesaje
    23 Mai 2013, 11:26
    1 0
    Am inteles ce vrea sotul , dar nu ne este clar ce vrei tu ???:0
  •  
    • 199 mesaje
    23 Mai 2013, 22:07
    0 0
    Alina_81 said:Salutare. Vreau un sfat daca ma puteti ajuta. Sunt de 2 ani casatorita, tot e bine, ne iubim mult, ma iubeste, facem sex regulat, dar de un an sotul tot mai mult si mai mult ma bate la cap ca vrea ca sa am amant, si sa fac sex cu altcineva mai mult decat cu el, iar la el sa vin dupa ce fac sex cu amantul, spune ca asa m-ar face sa ma simt si mai bine, dar eu si asa ma simt bine. Ce sa fac ? sa-mi fac un amant cu care sa ma culc si dimineatsa sa vin la sot ?? M-am interesat putin de asa fantezii pe net, am gasit ca se numeste Cuckold din engleza cornorat.Ce sfat puteti sa imi dati ?

     

    Poate vrea sa fiti chit !

  •  
    • 5035 mesaje
    24 Mai 2013, 00:34
    1 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 1 mesaje
    17 Mai 2014, 19:48
    3 1
    si eu imi doresc asa ceva
  •  
    • 2109 mesaje
    18 Mai 2014, 08:26
    0 0
    sotul tau ori vrea el amanta,si nu stie cum sa.si gaseasca scuze ca să şi.o faca te îndeamnă pe tine să.ţi faci amant tocmai ca atunci când vă vrea şi el una,tu să nu ai ce să. reproşezi părerea mea
  •  
    • 11561 mesaje
    18 Mai 2014, 11:25
    1 1
    saturn93 said:sotul tau ori vrea el amanta,si nu stie cum sa.si gaseasca scuze ca să şi.o faca te îndeamnă pe tine să.ţi faci amant tocmai ca atunci când vă vrea şi el una,tu să nu ai ce să. reproşezi părerea mea

     

    Propune  i  sa  va  bagati  la  un  "swing " , impacati  pe  toata  lumea!!

  •  
    • 11561 mesaje
    18 Mai 2014, 11:26
    1 1
    floridecuc said:sotul tau e intreg la minte?poate are el amanta si se gandeste sa ai si tu pe cineva..altfel nu-mi imaginez..orice sot care-si respecta casnicia nu va veni cu asa idei si o sotie care zice ca-si iubeste barbatul nu va face asa ceva..iti arde sa ai amant?
    Tu te-ai simti ok sa afli ca soţul tau are relatii cu cineva si nu poti sa-i reprosezi nimic pt ca si tu faci la fel?

     

    Esti  de  moda  veche!!!!

  •  
    • 108 mesaje
    19 Mai 2014, 14:26
    0 0
    Ma scuzati, dar voi ati vazut de cand e topicul?? Intre timp or fii avand amandoi o droaie de amanti/amante!
  •  
    • 11561 mesaje
    19 Mai 2014, 14:29
    0 0
    roxidon said:Ma scuzati, dar voi ati vazut de cand e topicul?? Intre timp or fii avand amandoi o droaie de amanti/amante!

     

    Ei  si  tu ,  noi  speram  sa  mai  aflam  amanunte , cati / cate ? in  ce  fel!!!!

  •  
    • 11561 mesaje
    19 Mai 2014, 14:56
    0 0
    zorro_ said:
    roxidon said:Ma scuzati, dar voi ati vazut de cand e topicul?? Intre timp or fii avand amandoi o droaie de amanti/amante!

     eu ma gandeam ca de atunci sta in dubii

     

    Ce  dubii ,  cati  sa  si  ia  ???
    !!!

  •  
    • 4411 mesaje
    24 Mai 2014, 19:04
    1 0
    Sotul tau e sclav sexual, simplu.
  •  
    • 4 mesaje
    26 Mai 2014, 11:20
    1 0
    Minunata lumea asta in care traim...sotul isi trimite sotia la un alt barbat sa faca ala ce nu poate el acasa? Sau cum? Sau poate din simplul motiv ca vrea sa o aiba la mana, cand ea ii reproseaza ca nu prea se presteaza la ei in dormitor? Ceva e putred in Danemarca!! Zau asa, cum naiba tu ca barbat sa iti trimiti sotia la ... de buna voie, doar asa din propria placere? Ma indoiesc ca asta e motivul. In sfarsit si sa fie asa, tu doamna draga esti papusa lui? Tu nu ai drept de replica, de hotarare, de decizie in casa aia? Chiar e nevoie sa te trimita el la altul? Daca vrei tu sa iti inseli partenerul si sotul chair te incurajeaza atunci..spor la treaba, dar dc tu nu vrei cum naiba ii permiti sotului sa insiste pe asa ceva? Pai ce tu esti vaca satului de ramane gestanta pentru profitul taranilor ? Scuze de limbaj nu vreau sa te jignesc prin aceasta comparatie, dar asa suna propunerea lui. Poate sunt eu prea apriga, poate gresesc eu, desi ma indoiesc, dar e prea de tot sa vii pe forum si sa iti pui intrebarea daca sa te duci sau nu la un altul pentru ca asa insista sotul tau.
  •  
    • 4350 mesaje
    26 Mai 2014, 11:23
    1 1
    Adina, topicul este din 2008, cred ca si-au rezolvat problema de atunci, lasa mortii sa se odihneasca!
    Acest mesaj a fost editat de către roseblue: 26 Mai 2014, 11:23