Sotul vrea sa fac sex cu alta persoana !

  •  
    • 7743 mesaje
    15 Aug 2008, 20:42
    0 1
    da, se potrivesc insa unul din ei trebuie sa domine, asa ca vor incepe cu o partida de wrestling !
  •  
    • 3713 mesaje
    15 Aug 2008, 21:03
    0 0
    Ba da' invidioase mai sunteti!!!


    N-am vazut asa ceva.. va roade, zau!

    Nebanuite caile BDSM-ului!
  •  
    • 284 mesaje
    15 Aug 2008, 22:07
    1 0
    mi se pare trist ca fata asta este luata la misto. probabil ca si ei i se pare neobisnuit si de aia a postat insa nu are cu cine sa discute despre asa ceva. inteleg ca un fapt cu cat e mai neobisnuit cu atat e mai putin crezut insa de la asta la a lua pe cineva la misto in halul asta...
    imaginati-va sa vi se intample voua ceva mai ciudat si sa nu aveti cu cine discuta, e pacat ca noi femeile ne purtam asa una cu alta in loc sa ne aratam intelegere.
    nici eu nu cred tot ce scrie fiecare pe orice topic dar ignor, nu inteleg de ce trebuie sa alung intitiatoarea cu tot felul de mistouri. daca macar 1% este adevarat din ce spune, de ce sa o fac sa sufere mai tare, sa se simta si mai singura si/sau neinteleasa?
    tot ce pot sa spun cu privire la subiectul acesta este ca eu o cred. nu stiu care sunt motivele pentru care cineva ar face asa ceva dar mi s-a intamplat ceva oarecum similar. nu am fost trimisa sa imi caut amant insa mi s-a spus ca in cazul in care as avea o aventura, el, iubitul ar fi gelos insa ar fi mai mult excitat decat gelos. mi s-a parut mai mult decat ciudat si oricum nu il credeam insa am mai vorbit cu alte fete care spun la fel despre iubitii lor. desigur, "actiunea" nu se intampla in Romania, daca asta ajuta cu ceva la analiza psihologica care ati facut-o Alinei.
  •  
    • 2501 mesaje
    15 Aug 2008, 22:13
    0 0
    asa si?
    Cine vrea,o crede,cine nu,nu! De ce e luata la misto? De ce oare
    ? Ia citeste si tu sa vezi cate nu se leaga
  •  
    • 13679 mesaje
    15 Aug 2008, 22:19
    1 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 7743 mesaje
    15 Aug 2008, 22:28
    0 1
    Milady, ai perfecta dreptate!

    Mare e gradina lui Dumnezeu si intortocheate sunt caile Domnului!

    Daca ea imi demonstreaza ca aia ce-i leaga e iubire, eu ma-mpusc! Inseamna ca am trait degeaba pana acum!
  •  
    • 90 mesaje
    15 Aug 2008, 22:31
    0 0
    Nu am luat-o la misto dar sincer mi s-a parut un pic trasa de par povestea.
    Si am argumentat mai devreme de ce.
    Plus ca fata a disparut brusc.
  •  
    • 471 mesaje
    16 Aug 2008, 00:07
    0 0
    Marina,povestea asta nu mai e trasa de par.. deja e smuls de mult Din radacina

    Cred ca sotul doamnei cu pricina e bun pe post de epilator... ca de altceva nu cred Din moment ce isi trimite consoarta in alte asternuturi

    "Trimitandu-mi consoarta in alte asternuturi"

    By Sotul Iubitor

    O poezie romantica,dulce,captivanta si piperata... Ce iti trezeste simturile. Autorul imbina iubirea cu sacrificiul...De ce?Nu stie nici el nici frumoasa-i consoarta
  •  
    • 1 mesaje
    16 Aug 2008, 00:15
    1 0
    Alina, sotul tau are problema, iar tu inloc sa incerci sa rezolvi aceasta problema, te lasi condusa de el sau poate tu nu esti chiar impotriva sa ai un amant, dar ca sa nu te simti prea vinovata cauti sustinere aici? vrei un sfat? - mergeti la psiholog. in cel mai bun caz sotul tau are si el pe cineva si se simte vinovat (putin probabil pt barbati). poate vrea sa fie comparat. verifica daca intr-adevar isi doreste ceea ce spune: spune-i sa-ti aleaga el un amant, fii mai atenta la diferite amanunte; afla motivul, sursa acestei probleme; conduce aceasta relatie. si nu te mai minti: relatia voastra nu merge bine deloc.
  •  
    • 4 mesaje
    16 Aug 2008, 22:38
    0 0
    e penibil ca sotu sa iti spuna sa faci sex cu alt cineva in afata de el..poate ca a glumit sau te pune la incercare...daca as fi eu in locul tau nu cred ca pot face asa ceva tinand cont ca is maritata si ca eu il iubesc si el ma iubeste ...daca nu esti inhibata poti face asa ceva ca nu esti nici prima nici ultima ...e o fantezie
  •  
    • 11438 mesaje
    16 Aug 2008, 22:58
    0 0
    iar bascalie???
  •  
    • 5531 mesaje
    16 Aug 2008, 23:10
    0 0
    Bre, bascalie, nebascalie, io stiu un caz concret ... nu, nu-s io, nu avusei norocul ala cat fusei maritata

    So, vorbesc de un cuplu in care el a vrut s-o vada pe ea cu altu'. Ceea ce au si facut, ba s-au si filmat. Ea este cea care mi-a spus si, sincera sa fiu, inca nu imi dau seama daca i-a displacut sau nu, pana la urma. Nu m-a(m) dumirit deloc.

    In orice caz, troll sau nu fata care a deschis subiectul, ideea e ca se mai intampla d-astea

    PS - fetele care esteti din Bucuresti, iesiti pe balcoane sa vedeti eclipsa partiala de luna, ca e cer senin, luna-i mare si se vede super fain!
    M-a tras fiica-mea de maneca sa imi arate ... io n-o credeam dar are dreptate copilu'
  •  
    • 7743 mesaje
    16 Aug 2008, 23:11
    0 0
    Carme,
    tot ce-i posibil sa fie adevarat, prea au rasarit ca ciupercile...sa fie de la canicula ?
  •  
    • 76 mesaje
    16 Aug 2008, 23:12
    0 0
    la mishto sau nu, tras de par sau nu, pin'la urma topicul demonstreaza (daca mai era nevoie) cat de retarde sunt romancele cand e vorba de sex. amestecatul in cratita probabil le duce la orgasmul multiplu si se spera ca barbatii lor sa aiba erectie numai cind sunt asteptati cu masa pusa. nu mai judecati doar din pozitia misionarului
  •  
    • 11438 mesaje
    16 Aug 2008, 23:28
    0 0
    e foarte adevarat....si eu stiu un caz concret
    si tipa n-a putut niciodata sa-l refuze din cauza fricii...
    adica era tare speriata ca barba-su era un nebun care o ameninta non-stop...
    si o obliga la orgii si alte cele iar cretinul doar statea si-i privea...
    crunt...

    p.s: io comentam bascalia unora, referitor la subiect
  •  
    • 982 mesaje
    16 Aug 2008, 23:33
    0 0
    Carmelio, eu cred ca nu e reala tocmai ca nu zice ca sotul vrea sa o priveasca, numai sa stie ca ea are amant ... cam subtire.
  •  
    • 11438 mesaje
    16 Aug 2008, 23:43
    0 0
    ete fleosc...si trebuie de fiecare data sa se comenteze??
    ce naiba, nu v-ati plictisit ???
    de fiecare data...aceleasi si aceleasi...si aceleasi...ba vezi, doamne troll, ba gramatica ma-sii....
  •  
    • 471 mesaje
    16 Aug 2008, 23:45
    0 0
    Nu v-ati plictisit de acest topic ?
  •  
    • 11438 mesaje
    16 Aug 2008, 23:47
    0 0
    nu, ca am chef sa fac gat...
  •  
    • 471 mesaje
    16 Aug 2008, 23:48
    1 2
    Pai si eu
    So...
    Ce mai face sotzul bun la suflet?...
    Care isi imparte pana si comoara-i sotie