Preoti vazatori cu duhul

  •  
    • 5 mesaje
    29 Mai 2012, 02:45
    6 11
    un preot deosebit parintele bartolomeu ma vorbit primadata la telefon numarul l-am gasit chiar aici si dupa am vb cu dansul la biserica sf Ciprian si e un om cu un har deosebit am vazut multi il cauta eu aveam probleme cu banca de oarece facusem inprumut acum cati ani si nu mai puteam plati ratele la banca si riscam sa pierd casa parinte a zis ca ma duc acasa si lucrul asta e rezolvat si asa a fost aveam un teren de 2 ani si ceva la vanzare si nu puteam sa il vand si cand am ajus acasa mi a sunat telefonul  ca cineva vrea sa imi cupere terenul si l am sunat pe parintele si a zis ca e barbat incepe cu F si asa era il chima Fane cel care mi a cumparat terenul minune si multumesc maici domnului si parintelui pt tot
  •  
    • 5 mesaje
    29 Mai 2012, 02:46
    11 7
    nr de telefon a parintelui este 0727558408 vad ca il cereti multi
  •  
    • 4 mesaje
    1 Iun 2012, 05:59
    5 7
    Recomand pe parintele Bartolomeu 0727558408
  •  
    • 1 mesaje
    4 Iun 2013, 00:52
    41 14
    Sunt la prima postare aici, pacat ca unii primesc raspunsuri probabil putzin prea tarziu (sper totusi ca nu). Da, există un preot văzător cu duhul în judeţul Bistriţa Năsăud la Biserica de la Cheţiu. Am primit mult ajutor din partea lui de-a lungul anilor si mă tot mir până şi acum cât de plin de har este acest om şi cât de norocoşi suntem să-l avem printre noi. Se numeşte Istrate Iovu. Sătucul este o Gură de Rai, departe de lumea asta dezlănţuită şi nebună în care ne agităm cu toţii să supravieţuim. Nu are sens să vă povestesc detalii care ţin de senzaţional acum, spun doar atât: căutaţi-l cu încredere cei care aveţi nevoie de minuni, fiţi pregătiţi pentru tot ce are să vă spună(mai ales ce nu vă place), luaţi aminte la sfaturile şi îndrumările sale şi Dumnezeu să vă Ajute! Mai are România asta dragă încă multă Lumină să dea celor care chiar ştiu să caute. Să fie într-un ceas Bun!