sunt lesinata dupa un negru

  •  
    • 66 mesaje
    25 Iul 2008, 15:08
    0 0
    .....alb, negru, galben si alte culori olimpice ma rog, la sport ne referim acum , nu?

    si da, negrii sunt buni sportivi. mai ales nigerienii . din cate stiu , au niste medalii olimpice la rezistenta, viteza, saritura peste obstacole.

    au dreptate fetele. apare prea des cuvantul "negru". cred ca e folosit ca un fel de autoexcitare. ca e doctor si ca ai intalnit din intamplare medici in relatiile tale , cred ca tine de soarta sau de jocurile copilariei. "de-a mama cu doctorul"

    ca-ti place a face sex cu el, ok.. e om si te face fericita. dar, de aici si pana a folosi cuvantul "scarba "cand spui de albul din carpati , e cale lunga.


    ca nu e in stare, asemeni pigmentatului , sa te faca a aburi termopanul, nu e vina lui. nu e vinovat decoloratul ca , aia a lui nu e compatibila cu 'ceea a ta. mai ales ca, din ce spui , omul a facut tot posibilul sa te protejeze,sa te faca fericita.


    cred ca nu e elegant sa folosesti termeni din acestia cand e vorba de oameni care, de bine de rau , ti-au stat alaturi

    in rest, povesti. acum spui una, acum alta. nici tu nu stii ce vrei. eu cred ca esti indragostita . si asta nu e treaba nimanui de pe aici

    nu am inteles totusi , ce pareri vrei.
    omul ti-a spus calar din cate am dedus eu din ce povestesti. sex si numai sex.
  •  
    • 77 mesaje
    25 Iul 2008, 16:19
    0 0
    ce doamne iarta-ma mai e si aia: "competente transversale"???
    (pe la pagina 4)
    poate m-ar interesa si pe mine o de-asta, transversala, longitudinala, cum o fi, acolo;
    in rest, nu-ti mai face asa multe probleme de constiinta si vlaguieste-l pana se albeste!
  •  
    • 919 mesaje
    25 Iul 2008, 17:24
    1 0
    Mey, da-o naibii de treaba!
    Deci nu pot sa cred!
    Csampetru, cred ca si froggy ca aberezi la greu!

    Cum naiba ai ajuns de la femeia serioasa care scria noptile, cand nu mai era nimeni pe forum, femeia care zicea cat isi iubeste omul de acasa, ca vrea sa se stabileasca definitiv in state si sa-si aduca sotul langa ea, asa, sa te lauzi ca ti-o tragi cu un negru! Mare branza!

    Si in plus, sunt o gramada de contradictii in postarile tale!

    Cred ca ai probleme la mansarda!
    Sorry....dar deh, vorba aceea, nu te cunosc, nu ma intereseaza viata ta!
  •  
    • 21507 mesaje
    25 Iul 2008, 17:32
    0 0
    mi-am adus aminte acu,ce-mi zicea o amica,adica''smekeria nu stie carte''..crek nu prea stie,da' cartea te poate face smeker..
  •  
    • 5531 mesaje
    25 Iul 2008, 17:36
    0 0
    Brenda, imi luasi cateva cuvintzele din gura.
    Pe alt topic, cineva zicea ca csampetru e tratata cu indulgenta pe topicul asta fiindca e veche si o cunoastem.
    Nu dau cu parul in nimeni dar eu nu o sa fiu indulgenta. De ce?
    Fiindca sunt dezamagita de ea.
    Fiindca o admiram si fiindca imi parea rau pentru ea.... ca e asa departe dar ca isi iubeste sotul asa mult ...ca e aiurea fiindca trebuie sa faca sacrificii pentru ei doi.
    Ca ii este greu sa se adapteze si ca, in plus, trebuia sa tina piept unei femei care se dadea la sotul ei.
    Ca intre ea si sot e o iubire netarmurita ...
    Cel putin asa reiesea din postari.

    Acuma ....

    P'rostul de acasa nu mai e bun. Normal, acuma i se vad si defectele .. nu facea aia, nu zicea ailalta, nu , nu, nu .... dar toate astea ABIA ACUM se vad. Hai sa fim seriosi.

    O sa ti-o furi big time de la 'negru', tine minte ce zic.

    Inca ceva: odata ce ti-ai pus-o cu unul care te ridica la cer, poa' sa fie ala d-acasa lapte si miere si Fat-Frumos pe cal alb, daca la futing nu-l ia pe asta, n-ai sa te mai intorci la el in veci.
    Dar fii macar realista si recunoaste ca nu din cauza albului nu mai mergea relatia, ci din cauze de futing negru.
    As simple as that.
    Sa admiti asta, face bine la propria constiinta, traiesti bine cu alegerile facute si nici nu arunci cu noroi in cel care ti-a fost alaturi pana in acel moment.

    Atata avusei de zis.
  •  
    • 21507 mesaje
    25 Iul 2008, 17:40
    0 0
    bine zis
  •  
    • 8237 mesaje
    25 Iul 2008, 17:41
    0 0
    Dubi......pe cuvant de nu mi s-au aburit ochelarii cand am citit 'futing negru'
  •  
    25 Iul 2008, 17:42
    1 0
    Trebuie sa faci un menage a 3 cu 2 negri,sa ti-o traga unul in curr si unul in pizzda in acelas timp,si sint 2 variante:ori iti place la nebunie si nu mai poti sa traiesti decit asa,ori nu mai vrei sa auzi de negrii in viatza ta.Da vezi ca in ambele cazuri e un risc foarte mare sa te ca.ci imprastiat vreo luna dupa aia.O gagica pe care am intilnit-o eu mai demult asa a patzit.Aia n-a mai vrut sa si-o traga cu negri.
    Eu cred ca ai si gura cam mare,ca altfel nu cred ca-ti incapea o pulla de negru in ea. (banuiesc ca o iei si la amigdale,nu?)
  •  
    • 5304 mesaje
    25 Iul 2008, 17:48
    1 0
    Vrajala. Texte. Tema de vineri.

    Iar a scazut traficul?

    Oare in "studiourile admin_eva" se face brain-storming pentru a gasi subiecte si nick-uri care mai de care mai fistichii?

    Altfel eu nu inteleg toate indemnurile astea la "scrieti, scrieti, bagati la greu":

    'ce vreau de la voi e sa judecati, spuneti-mi ca nu e bine, spuneti-mi ce ati face voi. cum ati reactiona voi. incerc sa nu gandesc cu hormonii ci cu mintea. dati-mi pareri '

    'E rau, e bine? '

    'Judecati judecati, vreau sa intoarcem problema pe toate partile.'

    'Tot rationamentul asta trebuie sa imi aduca niste concluzii. D'aia va zic, comentati. '


    Poate, daca nu erai asa insistent/a mai punea lumea botul.
  •  
    • 5531 mesaje
    25 Iul 2008, 17:48
    0 0
    Froggy
    Nu am vrut sa fiu vulgara dar am si eu momentele mele cand o iau pe aratura...si asta fuse unul dintre ele. Daca modificam, parca nu as fi redat fix ceea ce voiam.
    In orice caz nu vreau sa fiu ca gicu (sau gica?) care se ascunde sub un nick numai ca sa injure nitel ...

    Ma'c acasa ca mi-e o foame de lup si .... thank God it's Friday
  •  
    • 8237 mesaje
    25 Iul 2008, 17:53
    0 0
    mergi sa mananci dubi , doar nu vrei sa lesini si tu aici pe topic

    io nu am zis ca esti vulgara, pacatele mele...io ziceam ca numa' expresia mi-a aburit ochelarii, inteleg acum de ce protagonistei i s-au aburit geamurile


    am nevoie de uichend, am nevoie de somn, tre' sa spal si geamuri
  •  
    25 Iul 2008, 18:01
    0 0
    Eu repet,sfatul meu e sa faci sex cu 2,ba chiar 3 negri deodata,placerea va fi dubla,tripla (pe moment).Numai sa ai grija sa nu-ti rupa pasarica.Ca astia nu se joaca.Foloseste mult lubrifiant,si supozitoare.
  •  
    • 1690 mesaje
    25 Iul 2008, 18:15
    0 0
    mie chiar imi place titlul...

    ”sunt lesinata dupa un negru”

  •  
    • 4359 mesaje
    25 Iul 2008, 18:18
    0 0
    albul combate caria
  •  
    • 1690 mesaje
    25 Iul 2008, 18:21
    0 0
    caria e neagra,asa-i?
  •  
    • 1260 mesaje
    25 Iul 2008, 19:46
    0 0
    :o :o :o vreau si io un negru.
    ma duc sa mi-l aleg, compromisul l-am facut deja si sunt in Canada.
  •  
    • 506 mesaje
    25 Iul 2008, 20:39
    0 0
    http://www.foot.lx.ro/12.htm
  •  
    • 314 mesaje
    25 Iul 2008, 21:14
    0 0
    ce mentalitate ai gicule, deja discutia a devenit de haios gust

    ca sa lamurim, am facut mult prea multe compromisuri cu cel de acasa ca sa mai continui.

    multumesc pt mesaje, asta e parerea generala si a prietenilor mele. putem sa inchidem topicul pentru ca ma deranjeaza sa mi se zica ca-mi ajunge "p" pana la amigdale. cred ca iti ajunge tie gicule.
  •  
    • 143 mesaje
    25 Iul 2008, 21:15
    0 0
    Buna seara evelor,dragelor...toate bune si ...colorate,dar gicule mama de ce si supozitoare ?
  •  
    • 465 mesaje
    25 Iul 2008, 21:45
    0 0
    cu toate ca s-a cam inchis topicul...

    vreau sa stiu ...

    1. il iubesti pana la urma ? hai zii ... cred ca asta e la tine nu numai sex ... asa e ?
    2. pai daca l-ai iubi ... intr-adevar e cam peste mana sa iti fie asa frica de "mentalitatea din romania" ... bogat , sarac , negru sau alb...daca-i al tau , i-al tau
    3.daca tot il iubesti de ce ti-e atat de teama sa ramaneti impreuna intr-un loc , oarecare , altul, sa zicem fata de cel la care te-ai gandit pana acum ( america)
    4. teama asta a ta ca e cam " flusturatic" nu se pupa cu entuziasmul cu care vorbesti .
    5.El ce zice , ce isi doreste?