sunt lesinata dupa un negru

  •  
    • 1737 mesaje
    25 Iul 2008, 10:50
    0 0
    pt (T)oxitocina asta iti trebuie reteta?
    sau se vinde "la negru"

    care e prin US sa-mi trimita si mie un butoi (sau e la sac )
  •  
    • 7743 mesaje
    25 Iul 2008, 10:56
    0 0
    un sac??
    numai cu picatura !
    luata pe sub mana , de la negru, romanii nu importa asa ceva !
  •  
    • 2501 mesaje
    25 Iul 2008, 11:13
    0 0
    E normal sa te scarbeasca sotul tau cand tu primesti "full package" de la altul.Ti-ar fi convenit sa fii tratata de catre el in acelasi mod?Banuiesc ca nu.Este un efort continuu sa faci o relatie sa ia amploare,s-o slefuiesti si in final s-o pastrezi.Fiecare am trecut prin pasiuni nebune in care am uitat si cum ne cheama.Nimic nou sub soare.Nu neaparat cei care iti ofera o partida de sex grozava sunt si oameni cu care poti avea un viitor.
    Mai devreme sau mai tarziu apar mustrarile de constiinta care,intr-un fel sau altul,te vor obliga sa faci ceva.Viata ta nu va mai fi aceeasi.Ori pierzi tot,ori castigi.Riscul ca ai pierde,mi se pare foarte mare in cazul tau ,deoarece esti casatorita.Dar tu stii mai bine...
    Un lucru e sigur:n-as vrea sa fiu in locul tau.
  •  
    • 9367 mesaje
    25 Iul 2008, 11:33
    0 0
    bre, citind cat de atenta am reusit sa fiu ce s-a postat aici, mie imi suna asa:
    cu negrul e relatie bazata strict pe sex; uneori, daca te satisface cum trebuie, un barbat iti poate inspira sentimente pe care sa le confunzi cu dragostea.

    acu' deh, cum s-a zis mai sus, noi ne putem da doar cu parerea, de oficialul actual e clar ca se va desparti, ca va continua relatia cu negrul iar mi-e limpede.
    dar negrul, el oare ce parere are? si csampetru, cam ce are de gand cu el in viitor? adica vizeaza un mariaj sau doar relatie ca pana acum?
  •  
    • 7743 mesaje
    25 Iul 2008, 11:47
    0 0
    eu v-am spus ca e de la oxitocina , a gresit doza ....vezi '' se abureau geamurile"

    s-a aprins prea mult,oxitocina in exces(hormonul afectiunii) din timpul actului sexual ... a dus-o pe alte taramuri, ale indragostelii...in toate trebuie masura ea, e lesinata!
  •  
    • 22 mesaje
    25 Iul 2008, 11:53
    2 0
    Am si io o curiozitate:

    s.perma de negru ce culoare are?


    p.s. io zic sa-l duci pe sotul tau la negru sa-l invete "meserie" si astfel ai parte si acasa de orgii in adevaratul sex al cuvantului
  •  
    • 9899 mesaje
    25 Iul 2008, 12:12
    0 0
    Ei, si ce?
    Bravo fata ca te simti bine.
    Cand s-o termina s-o termina.
    O viata ai si-i pacat sa nu profiti. De ce sa-ti para rau mai tarziu?

    Si sa stiti ca nu glumesc deloc si nici misto nu fac.
  •  
    • 8237 mesaje
    25 Iul 2008, 12:24
    2 0
    vai de mine csampetru....ce amuzanta esti! vezi ca-mi aduc aminte unde vorbeam io de negrul musculos ....si imi aduc aminte si ca Loneley era la fel de proasta!

    In afara de faptul ca aberezi fara pic de talent...mai esti si mentally challenged.

    Du-te si mai impacheteaza o sarma, da' vezi sa nu se rupa frunza. Si nu mai citi carti siropoase, ca tampesc.

    hai pa!
  •  
    • 2519 mesaje
    25 Iul 2008, 12:26
    1 0
    pai cum naiba sa nu-i para rau dupa?

    partea buna este ca o sa aiba ce povesti nepotilor
  •  
    • 213 mesaje
    25 Iul 2008, 12:36
    1 0
    "mentally challenged"
  •  
    • 1396 mesaje
    25 Iul 2008, 12:39
    0 0
    "ma ridica si ma poarta pe brate, ma alinta, ma gadila la ureche,ma saruta pana lesin, e extraordinar"

    adik aici nu e talent?

    io leshin de caldura in autobuz... nasol
  •  
    • 8237 mesaje
    25 Iul 2008, 12:48
    0 0
    daca pe negru il cheama Nabuco....o tai cu lama. Va jur ca o tai cu lama bucatica cu bucatica, o lipesc si-o mai tai odata


    Iote aici aici talent : "Prima oara cand am facut sex cu el, a fost atat de intens incat s-au aburit geamurile camerei " d-aia s-a scufundat titanicu'

    Fucky io cred ca lesina de la abur...deschideti mai o fereastra
  •  
    • 9367 mesaje
    25 Iul 2008, 12:50
    1 0
    aoleu, mama! adica negrul era atat de dotat ca a ajuns de-a spart titanicu' sau cum?
  •  
    • 314 mesaje
    25 Iul 2008, 13:47
    1 0
    Cu cel de acasa nu ma potrivesc intelectual deloc. Pana acum relatia noastra a rezistat pentru ca el ma iubea si ar fi facut orice ca sa rezistam, in timp ce eu am tot avut indragosteli pasagere. Acum e prima oara cand il insel. Si de despartit de cel de acasa, m-am despartit, i-am marturisit mai demult ca l-am inselat si ne vom separa total. Nu regret ce s-a intamplat pentru ca cel de acasa nu ma mai stimula in niciun fel, nu puteam o discutie inteligenta sa port cu el, el stia numai fotbal fotbal fotbal.
    Il respect ca m-a sprijinit intotdeauna, dar ce a fost intre noi s-a terminat si chiar daca am posibilitatea sa ma impac cu el, nu o voi face. Eu am rupt relatia.
    Inteleg ca e condamnabil si inteleg si de ce sunt luata la misto, toate prietenele din romania au facut o fata lunga si mare cand le-am zis ca sunt cu un negru. Dar care e problema? Da, imi place relatia pe care o am acum, imi place sa fac sex cu el la nebunie pentru ca stie ce face si stie sa ma faca sa ma simt bine, stie sa ma alinte si sa ma mangaie. Celalalt facea mecanic, ma simteam "hai ma duc sa ma pregatesc ca dupa sa putem sa facem ce fac toti". Cu negrul e altceva, e pasiune.
    Nu cred ca avem un viitor impreuna pt ca el e medic in sua si nu ar vrea niciodata sa vina in romania, iar eu nu vreau sa traiesc in sua ci in europa. In privinta asta suntem de accord amandoi ca nu trebuie sa ne implicam sentimental. Normal ca imi pun insa mii de intrebari. Daca e negru si sta cu mine doar ca sunt alba, asa cum zic multi din prietenii mei romani? Daca daca daca. Cand am plecat in sua eram cam limitata in gandire si ma gandeam ca negrii nu sunt decat niste africani nespalati si plini de boli (nu vreau sa jignesc pe nimeni, din pacate asa am fost invatata). acum mi-am schimbat parerea la 180 de grade. Am vazut ca exista si negrii curati, bine imbracati, care stiu sa se poarte si sa vorbeasca, care stiu sa conduca o conversatie filosofica. Sunt interesanti negrii din toate ounctele de vedere, sunt foarte all-rounded. Au competente transversale. Negrul meu stie sa fie si amant, si ajutor, si om sufletist, face si pe filosoful, are fler in toate. Cel de acasa nu stia si relatia mea a fost mereu un compromis. Acum balonul a facut poc. Dar ma simt libera.
    Judecati judecati, vreau sa intoarcem problema pe toate partile.
  •  
    • 8237 mesaje
    25 Iul 2008, 13:53
    1 0
    mah..io cand iti spun ca nu te duce capu'...pai nu te duce.

    iar incepi cu copy si paste? ca ai mai avut un topic la fel de siropos tot cu copy si paste
  •  
    • 8237 mesaje
    25 Iul 2008, 13:56
    0 0
    "postat de: csampetru la data: 2007-11-08 04:02

    Spune-mi, de ce te iubesc inca desi au trecut multi ani si suntem la 10 000km departare unul de celalalt? Spune-mi, de ce nu pot sa te uit desi mi-ai spus ca nu sunt aleasa ta si desi stiu ca alaturi de tine viata ar fi un calvar? M-as simti fericita la inceput ca te-as avea, dar in timp stiu ca firea ta schimbatoare m-ar termina. Imi spui ca nu te cunosc, cum sa nu te cunosc cand ti-am observat fiecare gest, cand am analizat fiecare cuvant, cand te-am sorbit din priviri si te-am urmarit de atatea ori cand ieseai de la facultate cu alta. Plangeam pe hol cand te vedeam pe cine tii in brate si nu intelegeam de ce nu m-ai vrut pe mine, desi suntem atat de asemanatori. Si in viata, am avut aceleasi vise, am avut aceleasi dorinte, am renuntat la aceleasi lucruri, ne-a purtat viata in directii diferite si totusi atat de asemanatoare. Acum facem amandoi acelasi lucru dar la mii de km departate. Amandoi lucram in acelasi domeniu, amandoi am fi vrut sa facem medicina in schimb, amandoi suntem casatoriti cu persoane mai tinere pentru ca amandoi am cautat in cel presupus iubit o inocenta sau o naivitate, o intelegere.........................................
  •  
    • 1737 mesaje
    25 Iul 2008, 13:57
    0 0
    dintr-o postare anterioara am inteles ca negrul e "din floare-n floare". Adica are mai multe amante?
    spui ca el nu vrea sa vina in Ro, iar tu vrei sa traiesti in europa. In europa n-ar vrea sa vina? faceti un compromis si va mutati in Canada.

    vorbesti foarte elogios despre el, ceea ce ma face sa cred ca nu e doar sex. poate asa te amagesti tu, ca sa nu suferi ulterior.

    nu vreau si n-am dreptul sa te judec.
  •  
    • 91 mesaje
    25 Iul 2008, 14:01
    1 0
    mai, ca vrei sa ti-o pui cu unul negru, albastru sau verde, asta e treaba ta. nu cred ca avem vre-un drept sa catalogam un om dupa culoarea pielii.

    ai pierdut o casnicie care nu mai mergea si ai castigat placeri fizice si "abureli".

    daca tu crezi ca bilantul asta te avantajeaza (nu stiu cati ani ai), atunci mergi inainte, nu faci nimic gresit. Doar ca totul in viata are un pret.
  •  
    • 314 mesaje
    25 Iul 2008, 14:04
    0 0
    Froggy, asta a fost norocul meu pana acum, sa ma indragostesc de medici. Negrul meu a facut pre-med si acum e rezident si face Med School in paralel.

    Ofelia, chiar vreau sa ma judecati si nu reactionez haios la mistouri. Stiu sa rad si de mine. Sentimentala sunt, doar sunt femeie ce dumnezeu si nici perfecta nu sunt, fac greseli ca toata lumea.

    Vorbesc elogios despre el ca incep sa mi se aprinda calcaiele rau, incep sa ma indragostesc si tre sa fac cumva sa ma conving ca nu merge. Dar nu vreau sa renunt la relatia pur trupeasca.

    Nu am avut decat o singura prietena in Romania care a fost combinata cu un negru. Dupa ce a inceput sa iasa cu unul, numai cu negrii s-a mai intalnit si acum are o relatie de mult timp cu un negru. Cu ea am vorbit despre relatia ei si cum o privesc romanii. Mi se plange ca exista inca mentalitatea "daca sta cu strainul asta, e o cur.va si sta cu el pentru bani". Trebuie sa fii o femeie puternica si cu capul foarte pe umeri si sa stii ce vrei de la viata ca sa te incumeti sa ai o relatie serioasa cu un negru.

    In Romania cand o femeie alba iese cu un negru imediat e catalogata drept "curva". Eu acum sunt in Franta unde sunt multi imigranti negrii. Chiar luna asta am vazut la metrou o fata alba cu un barbat negru, om de afacere. Nimeni nu-i privea ciudat, nimeni nu se minuna. Nimeni nu-i numea.

    Pe negru mi-ar fi rusine de exemplu sa-l prezint familiei mele. Si tocmai de asta ma intreb, de ce am mentalitatea asta? Vad ca e om la fel ca noi, ba chiar de 1000 de ori mai bun ca un alb.

    Tot rationamentul asta trebuie sa imi aduca niste concluzii. D'aia va zic, comentati.
  •  
    • 8237 mesaje
    25 Iul 2008, 14:06
    0 0
    Da' am si io o rugamine: In mintea ta de celenterata, poti macar sa-i spui "celalalt"?
    E mai fair-play decat sa ii spui "negrul" cand vorbesti despre el...si dup-aia sa spui ca esti open-minded . SI te dai si de gol cat poti sa aberezi.

    Cred ca un cartof e mai inteligent decat tine, mai csampetru mai!