sunt lesinata dupa un negru

  •  
    • 314 mesaje
    25 Iul 2008, 02:42
    3 5
    da, insel, dar nu mai rezist. am unul pe continentul european, unul in america.
    ma infior numai cand ma gandesc la "amantul" din america. e o relatie bazata numai pe sex, desi ne respectam reciproc si ne-am ajuta unul pe altul in orice situatie. eu am impus limite si i-am zis ca nu care cumva sa se indragosteasca sau sa investeasca sentimente pentru ca eu sunt "luata". dar pentru cel de acasa nu mai simt nimic, LE: nu ma simt in largul meu LE cand ma gandesc si planuiesc sa ma despart de el.
    vorbim des pe calculator, eu acum fiind in europa si cand vad "X has sent you a new message" imi sare inima pana in gat si simt numai fluturati in stomac. in ador pe omul asta. e amantul perfect, are un corp musculos, ca toti negrii, e foarte dotat de prima oara cand l-am vazut mi-a cazut figura si mi-a luat putin timp sa ma adun si sa sar pe el din nou, are un stil de a ma tine in brate incat ma cuprinde cu totul intre mainile lui, ma ridica si ma poarta pe brate, ma alinta, ma gadila la ureche,ma saruta pana lesin, e extraordinar. parca nici nu mai vreau ceva serios, ce am acum imi place la nebunie. ce vreau de la voi e sa judecati, spuneti-mi ca nu e bine, spuneti-mi ce ati face voi. cum ati reactiona voi. incerc sa nu gandesc cu hormonii ci cu mintea. dati-mi pareri
  •  
    • 1997 mesaje
    25 Iul 2008, 02:45
    2 1
    csampetru, la cum te citisem eu, nu as fi zis ca esti asa pasionala...pareai mai potolita..

    tu erai maritata, sau confund io?

    si de ce...scarba ?
  •  
    • 276 mesaje
    25 Iul 2008, 03:05
    2 0
    dak nu mai simt nik ptr cel kre ejti acum da'i flitu' ji in schimb ptr negru arde'o cu el pana te saturi
  •  
    • 201 mesaje
    25 Iul 2008, 04:23
    0 4
    Da, negrii astia... Au inceput evele romance sa iasa in lume si sa vada ce inseamna de fapt ... BARBATI! Am ajuns anul asta in sfarsit in tara si am constatat un lucru interesant: romancele arata tot mai bine si au grija de ele, in vreme ce barbatii arata cam jalnic si sunt cam badarani. Asa ca nu-i de mirare ca evele si-au ridicat standardele in evaluarea barbatilor si au inceput sa-si gaseasca altii. Csmpetru, da' tu de ce il mai tii pe ala de acasa? Daca tot nu mai corespunde, macar fii cinstita cu el si lasa-l, poate isi mai gaseste si el pe alta ne-emancipata si ne-expusa inca la 'bogatia' masculina din afara tarii.
  •  
    • 10 mesaje
    25 Iul 2008, 06:00
    1 0
    parerea mea e ca relatiile astea foarte pasionale sunt si de scurta durata. si eu am avut o experienta de genul, tot cu un african dotat si bun la pat, care a tinut destul de mult, impotriva asteptarilor mele, insa dupa cam un an daca nu chiar mai devreme, mi am dat seama ca imi doresc o relatie serioasa si un barbat cu care pot construi un viitor, iar africanul meu nu-mi putea oferi asta. apar multe probleme, de la rasa pana la cele mai mici detalii de care nu-ti dai seama, si pana la urma vrei ceva simplu care insa iti ofera siguranta emotionala si sociala. cel putin asa a fost in cazul meu. daca iti evaluezi prioritatile vei putea decide usor ce vrei. oricum enjoy the ride, merita
  •  
    • 59 mesaje
    25 Iul 2008, 06:14
    0 1
    pandora, problemele apar de la rasa diferita (culoare) sau de la cultura diferita?
  •  
    • 465 mesaje
    25 Iul 2008, 09:44
    0 0
    pai... incerca si tu sa dai un prognostic relatiei cu negrul...poate nu e doar o aventura ...vezi si tu unde duce ... ( daca nu duce nicaieri il mai pastrezi si pe " alb" ...)
  •  
    • 2293 mesaje
    25 Iul 2008, 09:45
    0 0
    e negru negru sau mulatru?
  •  
    • 314 mesaje
    25 Iul 2008, 09:52
    1 0
    e negru negru din nigeria cred dar sta in america de 15 ani. e perfect dar mi se intampla lucruri ciudate in prezenta lui. cand eram "acasa", eram cum zice irishsong, potolita, linsitita, putin timida in pat. Cu barbatul acesta parca iese "ce-i mai rau" din mine, ies toate fanteziile si nu credeam ca o partida de sex poate sa consume atata energie. E o atractie fantastica si imi vine sa rad de mine uneori ca m-am lasat atrasa doar de "un penis mare". scuzati limbajul.
    Dar intr-adevar, e pasional, e destept, arata bine, ii place foarte mult sa flirteze. Cand ma gandesc la el intru intr-o stare pe beatitudine, fluturasi in stomac. Prima oara cand am facut sex cu el, a fost atat de intens incat s-au aburit geamurile camerei. In romania nu era niciodata asa. Ba chiar ma simteam uneori penibil in pat. Cu el, totul decurge natural, firesc. O relatie de durata n-ar merge cu el, e un om care chiar zboara din floare in floare. Si nu simt ca as avea un viitor, adica nu cred ca vreau sa ma stabilesc definitiv in sua, de aceea evit cat de mult sa ma indragostesc cu totul de el. Si traiesc momentul. E rau, e bine?
  •  
    • 1690 mesaje
    25 Iul 2008, 10:02
    1 0
    tu stii daca e rau sau daca e bine...poate eu zic ca e rau, poate altii zic ca e bine... experimenteaza relatia cu negrul si daca intr-adevar nu e genul cu care sa ai o relatie serioasa, cand nu mai merge treaba , lasa-l incolo...
    de ce scarba pentru cel de acasa...?
  •  
    • 1690 mesaje
    25 Iul 2008, 10:03
    0 1
    si problemele cred ca apar si de la rasa total diferita si de la cultura diferita...acuma vezi tu ce decizi si ce crezi ca e mai bine pentru tine!
  •  
    • 6798 mesaje
    25 Iul 2008, 10:07
    0 0
    mie treburile amestecate nu-mi plac.
    renunta la unul si ramai cu celalalt.

    da' tu....da-i inainte cu tupeu
  •  
    • 5188 mesaje
    25 Iul 2008, 10:13
    0 0
    pe cel d-acasa, care-i sotu', sarea cu tupeu prietena ei cea mai buna din America. si doamna d-aci, de fata, era asa de ingrijorata de situatie sa nu il fure.

    io zic asa: prietena ta cea mai buna s-o combini cu sotu' si tu cu negru. interesant ar fi sa ramai gravida si sa ai gemeni. oare ce culoare ar iesi copchii?!
  •  
    • 2607 mesaje
    25 Iul 2008, 10:14
    1 0
    Da-i inainte. Oricum te desparti de cel de acasa... In plus, dupa negru, nu cred ca o sa te mai poti intoarce la celalalt. Vrei sa traiesti o aventura. De fapt, chiar o traiesti. Crede-ma, nu ai nevoie sa-ti spunem noi daca e bine. Bucura-te de ea! Va veni momentul platii si vei plati, dar vei fi trait toate astea. Numai tu poti sa stii daca asta e bine pentru tine.
  •  
    • 365 mesaje
    25 Iul 2008, 10:21
    0 0
    chiar s-au aburit geamurile in camera ?!!

    wow! p'asta n-am mai auzit-o pana acuma

    io zic sa te potolesti cu indragosteala asta cred ca sexu' cu el itzi este suficient, nu?
  •  
    • 2607 mesaje
    25 Iul 2008, 10:24
    2 1
    "Potoleste-te cu indragosteala!" e un sfat bun in multe situatii, pentru multe femei. Dar cum se face? Potoleala asta...
  •  
    • 7743 mesaje
    25 Iul 2008, 10:30
    0 0
    cum se face?

    cu cerebelu, maica, cu cerebelu....
    ala iti mentine echilibrul

    nuuu, nu ala de la dansez pentru tine!
  •  
    • 2607 mesaje
    25 Iul 2008, 10:32
    0 0
    Indragosteala nu are de-a face cu cerebelul. Cerebelul poate doar sa stopeze actiunile care decurg din indragosteala. Eventual. Dar nu vreau sa filozofez.

    Chiar eram interesata sa aflu cum se potoleste indragosteala...
  •  
    • 1737 mesaje
    25 Iul 2008, 10:43
    0 0
    io as vrea sa stiu cum se mentine indragosteala
  •  
    • 7743 mesaje
    25 Iul 2008, 10:47
    0 0
    oxitocina, bat-o vina. trebuie luata o lingurita dimineata devreme si seara la nevoie !
    dar ea a trecut de la sex la indragosteala, iar scarbosul cel de-acas' imi face greata...da-l incolo !

    are si pene de strutz tipu' ?