ghicitul in carti

  •  
    27 Sep 2019, 11:18
    0 0
    Eu acum va scriu de pe contul magazinului de lenjerie intima din Iasi unde lucrez, nu mi-a mai facut alt cont, dar va zic sincer ca am descoperit acum jumatate de an o batranica ALEXA ECATERINA, o gasiti si pe Facebook (Alexa Ale e contul) si pt 3 mil dupa ce am intrat in lucrare si mi-a dat multe ponturi pentru spor si atractie, mi-a ghicit exact si asa s-a si intamplat in urmatoarea perioada! O recomand cu drag! P.S Pana sa ajung la ea, la batrana aceasta de la tara, am cheltuit 1800 de euro de-a lungul anilor, ma saturasem de sarlatance, nu are telefon femeia, are o nepoata care ii transmite tot si puteti lua legatura pe Facebook si nepoata dansei va transmite ceea ce trebuie sa faceti, pt ca veti lucra in paralel cu batranica pt dezlegarea cununiilor sau orice alta problema!
  •  
    • 28 mesaje
    27 Sep 2019, 12:42
    0 0
    AventurieroticeIasi said:Eu acum va scriu de pe contul magazinului de lenjerie intima din Iasi unde lucrez, nu mi-a mai facut alt cont, dar va zic sincer ca am descoperit acum jumatate de an o batranica ALEXA ECATERINA, o gasiti si pe Facebook (Alexa Ale e contul) si pt 3 mil dupa ce am intrat in lucrare si mi-a dat multe ponturi pentru spor si atractie, mi-a ghicit exact si asa s-a si intamplat in urmatoarea perioada! O recomand cu drag! P.S Pana sa ajung la ea, la batrana aceasta de la tara, am cheltuit 1800 de euro de-a lungul anilor, ma saturasem de sarlatance, nu are telefon femeia, are o nepoata care ii transmite tot si puteti lua legatura pe Facebook si nepoata dansei va transmite ceea ce trebuie sa faceti, pt ca veti lucra in paralel cu batranica pt dezlegarea cununiilor sau orice alta problema!

     

    Te rog lasă un număr de telefon al dnei Pe fb sunt multe de Alexa Ale
  •  
    • 1 mesaje
    30 Sep 2019, 19:24
    1 0
    Andreea2801 said:Buna seara,as vrea sa stiu si eu o doamna care ghiceste bine in Galati...Dar cineva care ghiceste nu abereaza.Multumesc!

     

  •  
    • 2 mesaje
    5 Ian 2020, 15:43
    0 0
    Buna, stie cineva o persoana serioasa in București care sa dea in cărții. Ca la multe am luat teapa. Ms frumos
  •  
    • 2 mesaje
    5 Ian 2020, 15:57
    0 0
    CosminPopovici said:Buna ziua. In urma cu ceva timp in viata mea au aparut probleme, afacerea mea a inceput sa merarga foarte prost, fapt ce m-a facut sa fiu extrem de stresat. Din cauza stresului am inceput sa caut solutii, astfel am ajuns la Catalina Verinceanu. A fost necesara o singura sedinta ca totul sa devina clar in capul meu. Catalina este genul de persoana foarte dedicata clientilor sai, m-a ascultat, si mi-a deschis ochii, m-a facut sa vad ce refuzam sa vad si a reusit sa ma convinga sa fac ce trebuia sa fac. Stie sa motiveze omul. Recomand cu caldura.

     


    Acest mesaj a fost editat de către Elonia: 5 Ian 2020, 15:57
  •  
    • 11 mesaje
    6 Ian 2020, 19:07
    1 1
    Elonia said:Buna, stie cineva o persoana serioasa in București care sa dea in cărții. Ca la multe am luat teapa. Ms frumos

     
    Buna, nu din Bucuresti dar din zona Bacaului eu iti recomand pe SIMONA.
    Este doamna serioasa, romanca. Te rog incearca si lasa parerea ta aici, pentru ca multi si multe sunt cei pacaliti de cele care ghicesc in carti din Bucuresti.

    Putine persoane stiu sa citeasca cartiile si sa respecte clientul in fata care a venit pentru ca are probleme nu de dragul de a-si da in cati in fiecare saptamana.

    Simona    0743-893-971

  •  
    • 28 mesaje
    12 Ian 2020, 22:41
    0 0
    AventurieroticeIasi said:Eu acum va scriu de pe contul magazinului de lenjerie intima din Iasi unde lucrez, nu mi-a mai facut alt cont, dar va zic sincer ca am descoperit acum jumatate de an o batranica ALEXA ECATERINA, o gasiti si pe Facebook (Alexa Ale e contul) si pt 3 mil dupa ce am intrat in lucrare si mi-a dat multe ponturi pentru spor si atractie, mi-a ghicit exact si asa s-a si intamplat in urmatoarea perioada! O recomand cu drag! P.S Pana sa ajung la ea, la batrana aceasta de la tara, am cheltuit 1800 de euro de-a lungul anilor, ma saturasem de sarlatance, nu are telefon femeia, are o nepoata care ii transmite tot si puteti lua legatura pe Facebook si nepoata dansei va transmite ceea ce trebuie sa faceti, pt ca veti lucra in paralel cu batranica pt dezlegarea cununiilor sau orice alta problema!

     

    NU APELAȚI ESTE EXCROACA! ISI FACE SINGURA RECLAMA
  •  
    13 Ian 2020, 19:56
    0 0
    Mati89 said:
    AventurieroticeIasi said:Eu acum va scriu de pe contul magazinului de lenjerie intima din Iasi unde lucrez, nu mi-a mai facut alt cont, dar va zic sincer ca am descoperit acum jumatate de an o batranica ALEXA ECATERINA, o gasiti si pe Facebook (Alexa Ale e contul) si pt 3 mil dupa ce am intrat in lucrare si mi-a dat multe ponturi pentru spor si atractie, mi-a ghicit exact si asa s-a si intamplat in urmatoarea perioada! O recomand cu drag! P.S Pana sa ajung la ea, la batrana aceasta de la tara, am cheltuit 1800 de euro de-a lungul anilor, ma saturasem de sarlatance, nu are telefon femeia, are o nepoata care ii transmite tot si puteti lua legatura pe Facebook si nepoata dansei va transmite ceea ce trebuie sa faceti, pt ca veti lucra in paralel cu batranica pt dezlegarea cununiilor sau orice alta problema!

     

    Mati89 i-am transmis nepoatei ce postezi tu pe grupuri, astazi toti prietenii ei de pe Facebook au vazut ce minte diabolica ai si tu voiai sa ai rezultate in 6 zile, la peste 50 de ani ar trebui sa ai nepoti nu sa cauti pula si sa omori sotia omului si sa vrei sa nu se inteleaga tata cu fiica! Ar trebui sa fii internata la Psihiatrie! Mai intai ai spus ca e tiganca din poze, desi ti-am spus ca-s poze orientative, acum nu-i nici baba si nici nepoata, dar ce e extraterestru?
  •  
    • 12 mesaje
    15 Nov 2020, 22:15
    0 0
    Georgiaa said:Buna eu merg frecvent la viviana are preturi ok..este romanca si ce ghiceste se adevereste..macar incercati..

     

  •  
    • 12 mesaje
    15 Nov 2020, 22:17
    0 0
    Postat pe: 22 Februarie 2012, ora 19:28 Ma numesc Any si am putin peste 40 de ani. Acum o luna, am intanlit o doamna REBECA pe un site. Am crezut ca este una din escroacele care au umplut google cu . Sa ma ierte d-zeu, am apelat la dansa sceptica initial, crezand ca o sa-mi spuna chestii comune, cum fac toate de altfel, dar spre surprinderea mea m-a dat pe spate. Nu-mi vine sa cred nici acum cand scriu pe acest site PESTE CE DAR DIVIN AM DAT. Va spun cu toata inima ca mi-a zis si cum arata casa mea si ce boala am cu tot cu diagnostic si solutii, pana si chestii secrete pe care doar eu le stiam. M-a surprins faptul ca este o doamna foarte elevata...profeseaza ca avocat...si nu face aceste preziceri sa se imbogateasca, desi darul divin cu care a inzestrat-o d-zeu, ar fi putut sa-l foloseasca sa se imbogateasca, pentru ca, chiar le are. Am intrebat-o de ce nu il transforma intr-o afacere de mare succes, si stiti ce mi-a zis.. O ALTA CHESTIE CARE M-A IMPRESIONAT A FOST CA I-AM ZIS DOAR NUMELE SI VARSTA MEA, FARA SA MA TRAGA DE LIMBA, ABSOLUT NIMIC DE GENUL ASTA, SI IN CATEVA MINUTE MIA ZIS . Am ramas imarmurita, chiar din acest motiv o cautasem. Nu stiu ce dar are doammna asta, dar eu asa ceva nu am mai vazut, cred ca e vorba de PARANORMAL...SI CE E IMPORTANT CA NU M-A VAZUT IN VIATA EI, NE-AM AUZIT DOAR LA TELEFON... SI AUZINDU-MI DOAR VOCEA MI-A ZIS TOATE ACESTEA. NU VREAU SA-I FAC RECLAMA, DAR O SA SPUN LA TOTI SI TOATE, PENTRU CA SUNTEM ATATEA DRAGELE MELE CARE AVEM PROBLEME SI DAM PESTE ATATEA ESCROACE CARE AR FI IN STARE SA NE PUNA PIELE IN BAT. MOTIVUL PENTRU CARE AM SCRIS DESPRE ACEASTA DOAMNA PE ACEST SITE SI O SA MAI SCRIU SI PE ALTE SITEURI, ESTE DE A FACE O FAVOARE, NU DOAMNEI REBECCA, SI CELORLALTE FEMEI CARE AU PROBLEME CA SI MINE, VOR SA-SI GHICEASCA SI DAU BANII DEGEABA LA NISTE ESCROACE. DIN ACEST MOTIV SCRIU CA SA STITI LA CINE SA APELATI. DACA PE MINE M-A INDRUMMAT D-ZEU LA ACEASTA FEMEIE, DE CE SA TIN ACEST LUCRU UN SECRET PENTRU MINE SI SA NU SPUN SI LA ALTE DOAMNE SA FIE AJUTATE?! Nr ei este: 0727.594.994
  •  
    • 12 mesaje
    15 Nov 2020, 22:18
    0 0
    Postat pe: 22 Februarie 2012, ora 19:28 Ma numesc Any si am putin peste 40 de ani. Acum o luna, am intanlit o doamna REBECA pe un site. Am crezut ca este una din escroacele care au umplut google cu . Sa ma ierte d-zeu, am apelat la dansa sceptica initial, crezand ca o sa-mi spuna chestii comune, cum fac toate de altfel, dar spre surprinderea mea m-a dat pe spate. Nu-mi vine sa cred nici acum cand scriu pe acest site PESTE CE DAR DIVIN AM DAT. Va spun cu toata inima ca mi-a zis si cum arata casa mea si ce boala am cu tot cu diagnostic si solutii, pana si chestii secrete pe care doar eu le stiam. M-a surprins faptul ca este o doamna foarte elevata...profeseaza ca avocat...si nu face aceste preziceri sa se imbogateasca, desi darul divin cu care a inzestrat-o d-zeu, ar fi putut sa-l foloseasca sa se imbogateasca, pentru ca, chiar le are. Am intrebat-o de ce nu il transforma intr-o afacere de mare succes, si stiti ce mi-a zis.. O ALTA CHESTIE CARE M-A IMPRESIONAT A FOST CA I-AM ZIS DOAR NUMELE SI VARSTA MEA, FARA SA MA TRAGA DE LIMBA, ABSOLUT NIMIC DE GENUL ASTA, SI IN CATEVA MINUTE MIA ZIS . Am ramas imarmurita, chiar din acest motiv o cautasem. Nu stiu ce dar are doammna asta, dar eu asa ceva nu am mai vazut, cred ca e vorba de PARANORMAL...SI CE E IMPORTANT CA NU M-A VAZUT IN VIATA EI, NE-AM AUZIT DOAR LA TELEFON... SI AUZINDU-MI DOAR VOCEA MI-A ZIS TOATE ACESTEA. NU VREAU SA-I FAC RECLAMA, DAR O SA SPUN LA TOTI SI TOATE, PENTRU CA SUNTEM ATATEA DRAGELE MELE CARE AVEM PROBLEME SI DAM PESTE ATATEA ESCROACE CARE AR FI IN STARE SA NE PUNA PIELE IN BAT. MOTIVUL PENTRU CARE AM SCRIS DESPRE ACEASTA DOAMNA PE ACEST SITE SI O SA MAI SCRIU SI PE ALTE SITEURI, ESTE DE A FACE O FAVOARE, NU DOAMNEI REBECCA, SI CELORLALTE FEMEI CARE AU PROBLEME CA SI MINE, VOR SA-SI GHICEASCA SI DAU BANII DEGEABA LA NISTE ESCROACE. DIN ACEST MOTIV SCRIU CA SA STITI LA CINE SA APELATI. DACA PE MINE M-A INDRUMMAT D-ZEU LA ACEASTA FEMEIE, DE CE SA TIN ACEST LUCRU UN SECRET PENTRU MINE SI SA NU SPUN SI LA ALTE DOAMNE SA FIE AJUTATE?!Nr ei este: 0727.594.994
  •  
    • 87 mesaje
    18 Nov 2020, 14:07
    0 0
    anisoara.any said:Postat pe: 22 Februarie 2012, ora 19:28 Ma numesc Any si am putin peste 40 de ani. Acum o luna, am intanlit o doamna REBECA pe un site. Am crezut ca este una din escroacele care au umplut google cu . Sa ma ierte d-zeu, am apelat la dansa sceptica initial, crezand ca o sa-mi spuna chestii comune, cum fac toate de altfel, dar spre surprinderea mea m-a dat pe spate. Nu-mi vine sa cred nici acum cand scriu pe acest site PESTE CE DAR DIVIN AM DAT. Va spun cu toata inima ca mi-a zis si cum arata casa mea si ce boala am cu tot cu diagnostic si solutii, pana si chestii secrete pe care doar eu le stiam. M-a surprins faptul ca este o doamna foarte elevata...profeseaza ca avocat...si nu face aceste preziceri sa se imbogateasca, desi darul divin cu care a inzestrat-o d-zeu, ar fi putut sa-l foloseasca sa se imbogateasca, pentru ca, chiar le are. Am intrebat-o de ce nu il transforma intr-o afacere de mare succes, si stiti ce mi-a zis.. O ALTA CHESTIE CARE M-A IMPRESIONAT A FOST CA I-AM ZIS DOAR NUMELE SI VARSTA MEA, FARA SA MA TRAGA DE LIMBA, ABSOLUT NIMIC DE GENUL ASTA, SI IN CATEVA MINUTE MIA ZIS . Am ramas imarmurita, chiar din acest motiv o cautasem. Nu stiu ce dar are doammna asta, dar eu asa ceva nu am mai vazut, cred ca e vorba de PARANORMAL...SI CE E IMPORTANT CA NU M-A VAZUT IN VIATA EI, NE-AM AUZIT DOAR LA TELEFON... SI AUZINDU-MI DOAR VOCEA MI-A ZIS TOATE ACESTEA. NU VREAU SA-I FAC RECLAMA, DAR O SA SPUN LA TOTI SI TOATE, PENTRU CA SUNTEM ATATEA DRAGELE MELE CARE AVEM PROBLEME SI DAM PESTE ATATEA ESCROACE CARE AR FI IN STARE SA NE PUNA PIELE IN BAT. MOTIVUL PENTRU CARE AM SCRIS DESPRE ACEASTA DOAMNA PE ACEST SITE SI O SA MAI SCRIU SI PE ALTE SITEURI, ESTE DE A FACE O FAVOARE, NU DOAMNEI REBECCA, SI CELORLALTE FEMEI CARE AU PROBLEME CA SI MINE, VOR SA-SI GHICEASCA SI DAU BANII DEGEABA LA NISTE ESCROACE. DIN ACEST MOTIV SCRIU CA SA STITI LA CINE SA APELATI. DACA PE MINE M-A INDRUMMAT D-ZEU LA ACEASTA FEMEIE, DE CE SA TIN ACEST LUCRU UN SECRET PENTRU MINE SI SA NU SPUN SI LA ALTE DOAMNE SA FIE AJUTATE?!Nr ei este: 0727.594.994

     
    Cea care iti ia 200 lei de ghicit 40 de minute la telefon?

  •  
    • 100 mesaje
    14 Mar 2021, 12:34
    0 0
    -
    Acest mesaj a fost editat de către Viviana26: 10 Oct 2023, 00:36
  •  
    • 100 mesaje
    26 Iul 2021, 17:25
    0 0
    -
    Acest mesaj a fost editat de către Viviana26: 10 Oct 2023, 00:37
  •  
    • 6 mesaje
    30 Iul 2021, 21:47
    0 0
    Eu pentru Tarot o recomand pe Viviana din suflet pentru ca tot ce mi-a spus s-a întâmplat, este chiar foarte buna in ceea ce face, are har pentru asta cu adevarat, și e un om cald care te ajuta din suflet. Bisous pour ma Cherie Viviana
  •  
    • 100 mesaje
    10 Aug 2021, 21:52
    0 0
    -
    Acest mesaj a fost editat de către Viviana26: 10 Oct 2023, 00:37
  •  
    • 100 mesaje
    18 Oct 2021, 12:30
    0 0
    -
    Acest mesaj a fost editat de către Viviana26: 10 Oct 2023, 00:37