Caut un centru de chirurgie plastica

  •  
    • 1 mesaje
    1 Iun 2015, 15:09
    5 4
    Evitati Dr Ina Isac!!!!Nu stie decat sa puna mana pe bani!M-a mutilat!Recensiunile de pe site-ul dansei sunt impuse chiar de ea.Dupa operatie spune la pacienti sa-i scrie acolo ,,ceva frumos"!Pentru binele vostru,evitati clar Ina Isac!!
  •  
    • 43 mesaje
    3 Iun 2015, 12:27
    0 1
    Eu vi-l recomand pe dr Calin Dobos, mi se pare un doctor foarte implicat, serios si responsabil. Eu mi-am facut la el doar injectari cu acid hialuronic in buze, dar am prietene care si-au facut rinoplastie si si-au pus silicoane si arata foarte bine. Eu una tot la el o sa merg in continuare.
  •  
    • 17 mesaje
    4 Sep 2015, 15:54
    1 1
    Buna ziua. Iti recomand sa mergi la clinica dlui dr Calin Dobos. Eu ramasesem cu o cicatrice destul de urata pe fata in urma unei cazaturi, iar dl dr a reusit ca prin minune sa ma scape de ea. Mi s-a recomandat procedura cu laser si rezultatele au fost multumitoare. Plus ca nici nu m-a durut si s-a vindecat super repede. Sunt foarte fericita, in sfarsit mi-am recapatat incredere in mine. Recomand.
  •  
    • 2 mesaje
    2 Iul 2016, 20:02
    1 0
    cherry58 said:
    Irinuk_Marin said:buna, mergi la dr dobos, este un medic foarte bun si face toate tipurile de operatii. gasesti la el pe site si preturile pentru interventii si poze before/after. succes! http://www.drdoboscalin.ro/preturi/

     
     Din cate am vazut eu pe la TV, Dobos asta de care ai pomenit ar fi unu care a omorat o femeie caruia ii facuse liposuptie, incident in urma caruia s-a aflat ca el nu avea drept sa practice aceasta meserie Adevarat sau nu, eu una as ocoli acest doctor...

     

  •  
    • 2 mesaje
    2 Iul 2016, 20:08
    0 0
    Si eu am auzit acelasi lucru. Nu inteleg cum de-l lauda toata lumea cand acest pretins doctor Dobos a omorat un om printr-o procedura asa des intalnita in randul mediciilor! Ar fi trebuit sa i se suspende dreptul de a mai profesa nu sa apara la tv si pe majoritatea forumurilor! Fetelor, ganditi-va inainte si documentati-va inainte de a lua decizii pripite!
    Acest mesaj a fost editat de către ThinkTwice22: 2 Iul 2016, 20:09
  •  
    • 9 mesaje
    10 Aug 2016, 13:21
    0 0
    Ti-o recomand pe Silvia Stanculescu, de la Metamorphosis Center!
  •  
    • 5 mesaje
    10 Aug 2016, 13:44
    0 0
    Il recomand pe dr. Ion Zegrea, de la clinica Zetta!
  •  
    • 20 mesaje
    9 Sep 2016, 12:19
    0 0
    O recomand pe Silvia Stanculescu, de la Metamorphosis Center! Este un medic extraordinar!
  •  
    • 2 mesaje
    30 Sep 2016, 17:19
    1 0
    Buna, 

    Si eu sunt in cautarea unui doctor bun pentru o operatie estetica la urechi, intotdeauna am avut o problema cu modul in care arata urechile mele si de aceea obisnuiesc sa port mereu parul desprins. Am 28 de ani si nu pot purta parul strans intr-un coc decat in casa, iar de fiecare data cand ma uit intr-o oglinda ma gandesc ca as vrea sa am urechile mai micute. Si-a mai facut cineva operatie la urechi? O prietena care si-a facut operatie de marire a sanilor mi-a recomandat doctorul Jecan, are si o clinica, va las link: www.drjecan.ro/, intr-adevar, rezultatul operatiei ei este foarte reusit insa as vrea sa aud cate ceva si despre operatiile la urechi. Nu este un subiect des intalnit asa ca sper sa imi raspunda cineva care are informatii concrete. Multumesc!
  •  
    • 9 mesaje
    25 Oct 2016, 08:56
    0 0

    Eu de ceva timp ma simteam extrem de complexata de ridurile pronuntate care imi aparusera in jurul gurii. Nicio crema antirid nu dadea nici macar un rezultat infim, desi am incercat o groaza de serumuri si de creme scumpe. Asa ca mi-am facut curaj si am apelat la injectarea cu acid hialuronic de la Teosyal. Doctorul a ales pentru mine ce s-a potrivit, mi-a placut ca mi-a oferit si un „pasaport de frumusete”, ca sa am acolo data la care am facut, ce cantitate si cu ce tip de acid hialuronic. Rezultatele au fost mult mai bune decat mi-am imaginat. Toata investitia mea chiar a meritat 

  •  
    • 199 mesaje
    27 Oct 2016, 14:52
    0 0
    Buna! Daca vreti rezultate bune, tratamente noninvazive, dar si medici de exceptie, vi-l recomand pe dr. Turcu de la clinica Zone Medical Estet. Eu mi-am facut marire de buze la acesta si sunt foarte multumita de rezultat. Am ales acidul hialuronic, mi se pare mult mai eficient si nu dauneaza deloc, si am prins si oferta lor care inca mai este valabila, injectarea cu acid hialuronic Aliaxin la numai 240 de euro. Daca vreti calitate si siguranta alegeti aceasta clinica si nu veti regreta.
  •  
    • 5 mesaje
    21 Nov 2016, 14:21
    0 0
    Il recomand pe Dr. Zegrea, de la clinica Elysium! Eu am avut experiente foarte frumoase, d-l doctor este foarte bun in ceea ce face! Eu am scapat de riduri si mi-am marit buzele, de ambele sunt foarte multumita! 
  •  
    • 2 mesaje
    13 Dec 2016, 11:58
    0 0
    Ti-l recomand pe Dr. Ion Zegrea, de la Elysium! Este un medic foarte bun, e chiar medicul meu estetician si iti spun din proprie experienta. Este foarte calm si atent, iti va raspunde la toate intrebarile si iti va da multe sfaturi de care ai nevoie, in functie de decizie.
    Ce te-ar interesa? Eu am scapat de riduri cu ajutorul toxinei botulinice, daca ai astfel de probleme, sa stii ca functioneaza foarte bine! 
  •  
    • 1 mesaje
    12 Mar 2018, 09:47
    1 0
    doinadoy said:Buna fetelor!

    Eu vara trecuta am facut implant mamar prin Estethica Atasehir in turcia si sunt foarte multumita de rezultate. A fost un pic mai scump decat unele clinici din ro m-am simtit in siguranta cat am fost acolo.
    http://www.flymedi.com/ro/estethica-atasehir/5 aici sunt si preturile pentru marire buze, ce vreau sa fac pe la sfarsitul lui mai anul acesta. Sa nu va faceti griji de bilet de avion sau transport acolo ca se ocupa ei de tot, cazare, transport, ce aranjamente trebuie facute.
    Sa ne auzim cu bine!
    O sa revin si cu cateva poze daca vreti sa vedeti!

     

  •  
    • 1 mesaje
    7 Iun 2018, 17:53
    2 0
    Eu il recomand pe domnul dr Oltjon Cobani pentru marire  sau ridicare de sani. Am facut aceasta interventie la dumnealui si sunt foarte multumita de rezultat.