Saloane de masaj-iti inseli partenerul?

  •  
    • 146 mesaje
    11 Iun 2008, 10:32
    0 1
    ce mi se pare mie foarte deconcertant e faptul ca acest coleg este un om deosebit,serios, responsabil, isi iubeste familia .Mereu vorbeste frumos de sotie, cat ea fusese bolnava era terminat, numai cu gandul la ea era, cum sa o ajute, ce sa mai faca.De copil la fel. Nu stiu cum poate un om sa fie pe de o parte un sot bun si iubitor, si pe de alta un trisor notoriu. Nu mi-as bate capul cu problemele existentiale ale nevestei lui, daca nu mi-ar fi sincer frica ca ma voi afla, daca nu chiar sunt ,in aceeasi situatie si eu habar sa nu am.
  •  
    • 10 mesaje
    26 Oct 2016, 11:01
    0 0
    Barbat prezentabil, stilat, efectuez masaj profesional terapeutic la domiciliul clientelor. Ce puteti obtine prin serviciile mele:

     - relaxare si intretinere a muschilor si tonusului
     - destresare, dinamizare si vitalizare
     - efect anticelulitic
     - echilibrare a energiilor erotice in tot corpul
     - rafinament si senzualitate elevata
     
    Masaj antitrauma, special pentru femeile care au trecut prin despartiri dureroase. Din experienta toate femeile au nevoie de acest gen de masaj.

    Primul masaj este la 50% din pret!!!

    Ofer si solicit seriozitate maxima, ma deplasez oriunde in Bucuresti mai putin zonele cu probleme ca ferentari etc.

    Email de contact stil.masaj@gmail.com



    Acest mesaj a fost editat de către stil.masaj: 26 Oct 2016, 11:09
  •  
    • 1 mesaje
    11 Iul 2018, 16:34
    0 0

    Attraction Club Massage reprezintă cel mai mare brand de saloane de masaj erotic din București și din România.

                                                                                 

    Cu un lanț de trei saloane în București, fiecare salon reprezintă locul perfect unde găsești un ambient intim și erotic unde fetele frumoase, profesionalismul, bunul gust, plăcerea clienților si igiena sunt pe primul plan.

     

    În fiecare zi în saloanele noastre vă așteaptă multe domnișoare nud din care puteți alege una sau mai multe pe gustul dumneavoastră.

     

    Pentru a vedea domnișoarele prezente la saloane, intră pe https://attractionclub.ro/masaj-erotic sau contactează-ne prin WhatsApp (0734766416)  pentru a primi poze cu fetele care te așteaptă chiar în acest moment în saloane!

  •  
    • 22 mesaje
    1 Nov 2018, 17:01
    0 0
    O sesiune de masaj in cumplu poate fi foarte erotica, daca este facuta cum trebuie. Si cand zic "cum trebuie" ma refer la un salon decent unde lucreaza oameni care chiar stiu cum sa faca aceasta treaba, care inteleg cat de intim este si in acelasi timp stiu cum sa te faca sa te simti confortabil. Nu-i de gluma cu asa ceva.