mesaje gratis internationale

•  
    • 396 mesaje
    29 Mai 2008, 09:31
    0 0
    de cateva zile tot incerc sa gasesc un site de unde sa pot trimite sms-uri internationale si nationale gratis.nationale puteam sa trimit cate unule pe zi de pe www.apropo.ro dar internationale nu.infine dupa vreo 2 ore de google-it si incercat conturi pe diverse site-uri am gasit unul care chiar merge.initial ti se da un credit din care poti trimite 10 mesaje nu conteaza dak is nationale sau internationale dar pe urma tre sa cumperi credit prin paypal ceea ce eu nu am.mai este o varianta sa aduci cati mai multi prieteni sa isi faca si ei cont pe site si asa mai aduni si tu credit.

si aici urmeaza partea in care eu va cer ajutorul,nu am sa va zic cine stie ce bazaconii de genul da click sa castigi nu stiu ce ozn-uri.link-ul are un referer catre contul meu asa k doar dak doriti sa ma ajutati sa mai adun credit pentru mesaje v-as fi recunoscatoate. oricum chiar dak nu o sa folositi refererul meu eu tot va sfatuiesc sa va faceti cont acolo k oricum aveti primele 10 sms-uri gratis.si dak mai stie careva alt site de unde se pot trimite astfel de mesaje il rog sa puna un link aici

apropo si link-ul meu k era sa uit

http://www.free--sms.com/index.go?refid=665096