barbatii balanta?

  •  
    • 18 mesaje
    11 Iun 2008, 10:16
    0 1
    aaa...
    am uitat sa spun ca eu sunt tot BALANTA????
  •  
    • 271 mesaje
    11 Iun 2008, 10:51
    1 0
    Da vera, dar acest dute-vino nu ti se pare obositor, nehotararea si razgandirile astea de la o zi la alta? A devenit asa un stres incat parca m-am pierdut in poveste, simteam ca nu mai sunt eu. Iar siguranta asta aparenta, cuvinte mari, decizii fulgeratoare, impulsive cu impact mare, apoi razgandit,disparut,drame, scene etc obosesc.
  •  
    • 18 mesaje
    11 Iun 2008, 11:05
    0 0
    ba da...tocmai de aceea am renuntat...ca obosisem...si am pe altcineva de atunci...dar asa cum spuneai si tu el nu m-a lasat in pace...am ramas prieteni..dar cred ca-i place sa ma rascoleasca ,sa nu ma lase in pace...nu stiu ce sa cred...
  •  
    • 271 mesaje
    11 Iun 2008, 11:17
    1 0
    Pai asa si in cazul meu, am terminat pentru ca asa nu pot sa merg inainte, stres, tensiune, in plus ca atat de mult ma consuma lipsa lui de hotarare si teama de a lua ferm o decizie incat am simtit ca ma las pe mine deoparte, cu ma depersonalizez, incercand sa inteleg ce vrea, sa-l impac, sa fiu atenta sa nu se supere. Toata poveste asta m-a secat de energie, de resurse, plus reprosurile legate de ceea ce mie mi se pareau niste prostiute, niste glumite, m-au adus la consluzia ca e mai ok asa, separat. Asta lasand deoparte gelozia exagerata, si certurile daca ieseam si eu cu grupul comun de prieteni intr-un club, cand el era plecat din oras( asta cred ca s-a intamplat doar de 2 ori).Nu ti se pare exagerat?
  •  
    • 18 mesaje
    11 Iun 2008, 11:35
    0 0
    Ma...nu stiu ce sa zic
    eu am iesit fara el ..nu-mi zicea nimic...dar si el fara mine,era reciproc
    E complicat...dragostea asta.....
  •  
    • 726 mesaje
    11 Iun 2008, 14:16
    0 0
    Buna. Citesc si rad. pana acum citeam doar sectiunea dragoste, pentru ca asa sunt eu... mai romantica. din greseala am apasat pe astrologie si mi-a atras atentia cuvantul "balanta". aveti perfecta dreptate in ceea ce spuneti: sunt instabili emotional barbatii balanta, sunt sensibili, inteligenti. au nevoie de stabilitate. daca un aspect al vietii se clatina, celalalte e clar ca se vor clatina mai tare. sunt de 3 ani intr-o relatie cu un barbat balanta. e al meu si stiu asta. ma iubeste. stiu ca nu exista alta femeie in viata lui. stiu cand ma minte pt ca nu poate ascunde. aici ma refer la minciuni minore. sunt asa draguti acesti barbati balanta, asa sensibili. mie imi plac.
  •  
    imo
    • 29 mesaje
    11 Iun 2008, 22:27
    0 0
    fetelor...balantzele nu stiu ce vor, sunt la extreme;dar daca vrem sa "toarcem" la pieptul unui barbat din acest semn si sa avem parte de afectziunea lor trebuie sa le suportam si dezechilibrul talerelor
  •  
    rx7
    • 5 mesaje
    23 Dec 2013, 18:48
    0 1
    de cacat! go and never look back..
  •  
    • 1 mesaje
    2 Apr 2018, 08:13
    1 0
    Fugiti de langa ei cu viteza maxima!!! Balanta intalnita a fost asa: orgoliul extrem,pot spune, chiar cruzime. Egoism, in forma cea mai crunta posibila:tu oferi totul,fizic si psihic,gesturi,cuvinte,timp,cadouri,surprize frumoase,sprijin din toate punctele de vedere.El doar accepta! Iti multumeste,dar nu ofera! Se aprinde repede si se stinge repede.Si "te iubesc"-ul il minte de cele mai multe ori. Alunecos.Nu te poti baza pe el cu nimic.Nimic din ce il rogi sa iti dea nu-ti da,dar tu trebuie sa ii dai totul. Nu isi asuma greselile.Indiferent cat sau cum a gresit,tu esti de vina.Sa nu cumva sa indraznesti sa ii arati cu ce ti-a gresit ca...nu iti mai vorbeste niciodata!!! Parti bune: cuvinte si fraze frumoase,inteligenta,calm(pana la delasare),implicare(cam putina),energie.
  •  
    • 3 mesaje
    14 Mai 2018, 23:15
    1 0
    Stiu cum e Se zice ca cei din zodia balanta au propriile lor idei și încearcă să trăiască respectându-le. Ei sunt ambițioși și puțin egoiști și persoanele din jur se pot ofensa cu ușurință. Mai multe despre aceasta zodie gasesti pe acest site > https://www.steahoroscop.ro/
  •  
    • 44 mesaje
    18 Oct 2018, 11:06
    0 0
    Eu am intalnit doar balante inteligente, cu principii de viata si idealuri marete. Poate ca uneori au idei fixe, dar asta nu inseamna ca nu sunt persoane bune. Gasesti pe zodiacool.ro lucruri interesante chiar despre balante, iar daca vrei poti face si calcule astrologice pentru mai multe detalii. Pe mine chiar m-au ajutat calculele astrologice de acolo.
    https://www.zodiacool.ro/zodii/zodiac-european/balanta