ginecolog in timisoara

  •  
    • 94 mesaje
    9 Mai 2008, 16:39
    3 5
    salut!
    stie cineva un ginecolog bun in timisoara?as prefera femeie
    imi puteti spune cam ce tarife are?ma intereseaza un consult de rutina..un papanicolau
  •  
    • 361 mesaje
    9 Mai 2008, 18:04
    3 1
    in spitalul judetean la parter la dr Carstea sau Cristea nu mai tin minte exact e femeie si e f buna eu sunt din arad si drumul pana in Tm ma impiedicat sa mai merg la ea, poti merge cu trimitere pt consultatie, restul o intrebi
  •  
    • 94 mesaje
    10 Mai 2008, 13:07
    1 1
    am fost la judetean mai demult la dr margan si nu mi-a placut cum s-a comportat...nu ma lasa sa intreb nimic..era foarte grabita.m-am gandit ca la un cabinet particular se comporta mai frumos cu tine pt ca le platesti...cred ca o sa incerc totusi la dr cristea..poate e mai draguta
    merci mult
  •  
    • 331 mesaje
    10 Mai 2008, 23:31
    2 1
    ana-adela da-mi te rog de veste daca ai gasit dr ok ma intereseaza si pe mine...mersi mult
  •  
    • 659 mesaje
    11 Mai 2008, 10:43
    2 4
    Buna, fetelor. Eu am tot schimbat ginecologi in Timisoara. Medici la care am fost si de care NU am fost multumita: dr Karagea Viorica (fosta Burada) - este superficiala si foarte materialsita; dr Grigoras Dorin - este afemeiat, superficial si foarte materialist; dr Sas Ioan - este competent, dar f f aglomerat si cabinetul lui nu este foarte curat ; dr Budau Gheorghe - are un super ecograf care masoara milimetric chisturi, etc, este preocupat de ceea ce vede in eco, dar ca si ginecolog in sine, nu mi s-a parut grozav - daca vreti sa stiti exact dimensiunile unui chist ovarian, a unui nodul uterin, a bebelui pe care il aveti in burtica, merita sa mergeti la el, dar ca sa va tratati la el...eu as zice nu.

    Momentan eu merg la dr Elena Bernad si sunt multumita. Am ceva probleme ginecologice si sunt curioasa cum mi le va trata, printre care si faptul ca vreau sa raman insarcinata si nu prea imi iese . O sa va tin informate.
    Evident, ca daca nu voi fi multumita de ea la un moment dat, o sa merg la altcineva.
    Apropos, am auzit ca dr Adriana Iuhazs este si ea f buna (nu am fost eu la ea, dar am auzit pe multe fete ca e foarte buna).
  •  
    • 5 mesaje
    11 Mai 2008, 12:43
    0 4
    Salut, nu ai spus care e problema ta.
    Spune-mi si apoi, daca sunt in masura, te pot sfatui. Te astept la adresa bee_stary@yahoo.com
  •  
    • 361 mesaje
    14 Mai 2008, 10:40
    0 1
    anca.bee te rog spune-ne cum ne poti sfatui, esti medic? daca da atunci spune-ne pt ca suntem interesate
  •  
    • 63 mesaje
    16 Mai 2008, 19:41
    0 0
    eu am fost vara trecuta la Cabinet Dr Stan. E o doctorita foarte buna si foarte cumsecade. Nu mai tin minte cum se numeste dar e foarte ok.Si eu am avut o "intalnire" dezastruoasa cu un medic foarte "prost" din punct de vedere profesional si imi era teama sa mai merg la vreun doactor, dar doctorita de aici este mai mult decat ok.
    sper sa iti fie de folos
    sanatate:*
  •  
    • 3 mesaje
    16 Mai 2008, 23:48
    4 3
    Eu am fost foarte dezamagita de d-na Dr Ginecolog Luca Mariana din Timisoara. Prietena mea cea mai buna care era insarcinata mi-a recomandat-o si a fost si ea foarte dezamagita in final de prestatia acestui medic. Datorita faptului ca doctorita a fost foarte neglijenta, prietena mea a avut dupa nastere foarte, foarte mari complicatii.A nascut inainte de Pasti cu cateva zile si a fost la un pas de septicemie. a nascut prin cezariana. A ramas internata aproape o luna in spital. doctorita nu a intubat-o corect si prietena mea s-a infectat. I-a descusut cezariana de 2 ori ca sa o curete de puroi. I-a luat o gramada de bani, s-a purtat cu ea ca si cu un caine, a tratat-o mizerabil si cand a vazut ca situatia se inrautateste si nu stia ce sa-i mai faca a trimis-o la chirurgie de urgenta. Eu la randul meu am fost foarte dezamagita de aceasta d-na medic. La prima vizita mi-a facut o impresie buna fiindca a avut mai multa rabdare cu mine decat avusese primul meu medic, dar ulterior s-a dovedit a fii un medic "de ocazie". Trebuia sa imi faca o internare de 4 zile si nu am reusit sa-i dau "plicul cu atentia" si ca sa nu o pun intr-o ipostaza jenanta avand in vedere ca erau multi pacienti si doctori in cabinetul ei de la spital, am hotarat sa ii dau "atentia" la cabinetul ei privat in urmatoarele zile dupa externare. In ziua externarii ea crezand ca o sa plec si nu o sa-i dau nimic, mi-a spus ca am sa-i raman "foarte obligata moral", va redactez cuvant cu cuvant spusele ei. Mi-a fost asa de sila.......si in aceeasi zi am trecut pe la cabinetul ei si i-am lasat banii. acum imi caut alt medic. Sper sa nu mai dau peste medici asemena ei. Am si prietene care au nascut cu ea si au fost multumite, dar eu am fost foarte dezamagita. Simplul fapt ca nu te priveste in ochi cand vorbeste cu tine, pentru mine este un mare semn de intrebare.
  •  
    • 94 mesaje
    17 Mai 2008, 00:22
    1 0
    din pacate cei mai multi medici se comporta foarte urat daca nu le dai bani...de aceea vreau sa merg la un cabinet particular..ma gandesc ca e mai bine asa
    totusi sunt curioasa cam cat costa un consult...imi poate zice cineva?
  •  
    • 1022 mesaje
    17 Mai 2008, 23:02
    1 2
    eu la d-na Luca merg de 10 ani si sunt multumita de ea, am nascut cu ea si s-a comportat foarte bine, nu era dupa bani,tarifele sunt 500.000 consultatia, 300.000 ex. bacteriologic si 500.000 eco
    lama de control apoi e 300, nu mai ia consultatia.
  •  
    • 1022 mesaje
    17 Mai 2008, 23:03
    0 2
    pentru gravide e tarif mai mic de fiecare data i face eco si cred ca e 300.000 lei
  •  
    • 94 mesaje
    17 Mai 2008, 23:04
    0 0
    merci mult...imi poti spune te rog si unde are cabinet dr luca?
  •  
    • 1022 mesaje
    18 Mai 2008, 16:19
    0 0
    cabinetul este pe strada romulus, aproape de Brancoveanu , este perpendiculara in bazarul Cleopatra. acolo unde stau taxiurile, are program si sambata de la 9-12, nu trebuie programare.deobicei e multa lume sambata dar nu lasa pe nimeni nevizitat chiar daca sta peste program.
  •  
    • 94 mesaje
    18 Mai 2008, 19:10
    2 0
    multumesc mult de tot
    o sa merg si eu la un control
  •  
    • 3 mesaje
    17 Oct 2008, 18:28
    4 0
    http://old.banateanul.ro/articol/ziar/timisoara/trebuia-sa-o-cheme-bianca/16918/


    citeste articolul de mai sus
  •  
    • 3 mesaje
    17 Oct 2008, 18:30
    1 0
    http://old.banateanul.ro/articol/ziar/timisoara/trebuia-sa-o-cheme-bianca/16918/


    cititi articolul de la linkul de mai sus.

    Eu m-am ingrozit !!!!!!!!!!!
  •  
    • 2439 mesaje
    17 Oct 2008, 20:59
    1 0
    Da....din ce in ce mai multe cazuri

    http://www.urbaniulian.ro/2008/10/09/mizerabil-colegiul-medicilor-maramures-l-a-gasit-nevinovat-pe-medicul-sasaran-acuzat-de-moartea-laurei-avram/
  •  
    • 7743 mesaje
    17 Oct 2008, 21:33
    1 1
    dr. Muresan Bogdan ...un bun profesionist, un om extraordinar si cu bun simt

    il gasesti la Clinica Bega sau la cabinetul de pe Victor Babes
  •  
    • 1 mesaje
    27 Mar 2018, 11:37
    1 1
    Sunt uni care te distrug si moral si fizic si nimeni nu face nimic pt ca se acopera unul pe altu
    Acest mesaj a fost editat de către Irina_anca30: 27 Mar 2018, 11:45