barbatul ca mi-e sortit!!!!

  •  
    • 377 mesaje
    9 Mai 2008, 21:47
    0 0
    mai imo, sincer am si servici si faculate daca te intereseaza....si nu a fost nici o vrajeala, ca deh poate ma baga si pe mine cineva in seama....am fost de curiozitate...ce tu nu te-ai duce asa macar sa vezi despre ce e vb?
    Si am mai dus-o si pe o buna prietena ca sa vad chiar e adevarat si ne-am dat seama ca e o mincinoasa.
    Nu inteleg de ce tb sa vii cu afirmatii din astea, ca vai domnule dau informatii ca sa ma bag in seama aiurea...
    Mi se parea spectaculos ce am vazut si nu gaseam nici o explicatie...si am vrut doar sa stiu daca si alte eve au patit asa sau daca au auzit!
    O seara placuta in continuare
  •  
    • 377 mesaje
    9 Mai 2008, 21:56
    0 0
    "...ceva important de facut decat sa umbli pe la babe de cateva ori pe zi?? " si nu ma duc la astfel de pers des....asta e singura data cand am fost in viata mea...si de asta era asa de uimita....dar deh nu am de ce sa-ti dau tie imo explicatii, asa ca daca nu cunosti pers care posteaza aici nu critica sau abtinete
  •  
    • 266 mesaje
    9 Mai 2008, 22:43
    0 0
    uff.... e o mare escroccherie chestia asta cu ghicitu...pot sa pun si eu o poza --- fac o gramada de bani.....poza o uiti in cateva zile si ti se nazare peste un timp ca nu stiu cine seamana cu poza aia....poate sa semene mai ales daca un poza e o figura mai comuna...., n-am timp sa scriu.... dar sper ca se intelege ce vreau sa zic.....o mare escocherie.... macar ti-a luat multi bani?
  •  
    • 266 mesaje
    9 Mai 2008, 22:48
    0 0
    acum am citit ca s-a lamurit problema......
  •  
    • 3 mesaje
    13 Ian 2015, 00:44
    1 0
    Buna Evelor! Poate sa para imaginatie sau oricum vreti voi sa o numiti dar pot sa va spun ca aceasta metoda pare sa fie adevarata. Am facut si eu cu paharul acm doi ani in urma si am vazut un barbat brunet care statea la un office. Acum 6 luni am cunoscut aceasta Persians si pot sa spun ca a fost dragoste la prima vedere dar relatia nu a durat Mai mult de 3 luni din diferite motive ce nu am sa le mentionez aici. Ceea ce vreau sa mentionez este ca atunci cand am fost sa il iau de la office sa mergem la dinner , am ramas socata sa vad ca officul lui era pozitoonat si mobilat exact Asa cum l-am vazut eu in pahar. Pot spune ca mi s-a oprit respirator pentru un minut . Nu am prove stir aceasta experienta pentru ca e greu de crezut si nici nu vreau sa par nebuna in ochii celorlati. Oricum nu m-am casatorit cu el dar aceasta experienta m-a socat ...xoxo
  •  
    • 3765 mesaje
    13 Ian 2015, 17:28
    1 0
    Naglemonica said:Buna Evelor! Poate sa para imaginatie sau oricum vreti voi sa o numiti dar pot sa va spun ca aceasta metoda pare sa fie adevarata. Am facut si eu cu paharul acm doi ani in urma si am vazut un barbat brunet care statea la un office. Acum 6 luni am cunoscut aceasta Persians si pot sa spun ca a fost dragoste la prima vedere dar relatia nu a durat Mai mult de 3 luni din diferite motive ce nu am sa le mentionez aici. Ceea ce vreau sa mentionez este ca atunci cand am fost sa il iau de la office sa mergem la dinner , am ramas socata sa vad ca officul lui era pozitoonat si mobilat exact Asa cum l-am vazut eu in pahar. Pot spune ca mi s-a oprit respirator pentru un minut . Nu am prove stir aceasta experienta pentru ca e greu de crezut si nici nu vreau sa par nebuna in ochii celorlati. Oricum nu m-am casatorit cu el dar aceasta experienta m-a socat ...xoxo

     

     

    initial iti citisem nickul Megalomanica.

     dar dupa ce ai scris ti se potriveste mai bine nickul asta.

    oricum nu  te consider nebuna, ci dusa cu sorcova.

  •  
    • 24 mesaje
    17 Ian 2015, 19:01
    0 0
    Naglemonica said:Buna Evelor! Poate sa para imaginatie sau oricum vreti voi sa o numiti dar pot sa va spun ca aceasta metoda pare sa fie adevarata. Am facut si eu cu paharul acm doi ani in urma si am vazut un barbat brunet care statea la un office. Acum 6 luni am cunoscut aceasta Persians si pot sa spun ca a fost dragoste la prima vedere dar relatia nu a durat Mai mult de 3 luni din diferite motive ce nu am sa le mentionez aici. Ceea ce vreau sa mentionez este ca atunci cand am fost sa il iau de la office sa mergem la dinner , am ramas socata sa vad ca officul lui era pozitoonat si mobilat exact Asa cum l-am vazut eu in pahar. Pot spune ca mi s-a oprit respirator pentru un minut . Nu am prove stir aceasta experienta pentru ca e greu de crezut si nici nu vreau sa par nebuna in ochii celorlati. Oricum nu m-am casatorit cu el dar aceasta experienta m-a socat ...xoxo

     

    a naiba fandoseala ! ce iti mai place sa te dai "grande".

    PS: esti putin penibila!

  •  
    • 3 mesaje
    10 Feb 2015, 21:19
    1 0
    Daca impartasesti o experienta , lumea vine sa commenteze...dar cine comenteaza , e intrebarea???????oricum nu ma intereseaza parerile altora.......fiecare are dreptul sa creada ce vrea
  •  
    • 3 mesaje
    10 Feb 2015, 21:19
    1 0
    Daca impartasesti o experienta , lumea vine sa commenteze...dar cine comenteaza , e intrebarea???????oricum nu ma intereseaza parerile altora.......fiecare are dreptul sa creada ce vrea
  •  
    • 3765 mesaje
    10 Feb 2015, 22:17
    0 0
    Naglemonica said:...dar cine comenteaza , e intrebarea???????

     

     

    cine vrea. e un taram liber.