Barbati guralivi HELPca ma arunc pe geam

  •  
    • 471 mesaje
    25 Apr 2008, 13:47
    0 0
    Da asa e si al meu! Si are si o voce puternica dar ma omorara...am timpanele defectate deja
  •  
    • 1396 mesaje
    25 Apr 2008, 13:57
    0 0
    bine ca ai descoperit si tu forumul
  •  
    • 66 mesaje
    25 Apr 2008, 14:03
    0 0
    ))))))))))
  •  
    • 1 mesaje
    30 Aug 2017, 10:53
    0 0
    Buna fetelor, bine v am gasit, acum mi am facut cont!sa va povestesc sa ne amuzam! Am un prieten de la tara de vreo luna si...2 ...e cam prostde gura, se trezeste vb! Gen : da fusta aia te incape? Dar mai bn iti sta in pantaloni, dar nu mai bn iti lasi parul natural da da da...ce nu suport la un barbat! Mai frate cand il iau la ture daca nu vb si se ratoieste vb cat 7 muieri la un loc devine scarbos si prost! Are replica la orice ii explic ca nu i ok ce face ce spune...voi cum rezistati cu asa cv? Eu mult nu mai pot..ca mi e scarba ca e ca o muiere...imi zice ca a inteles si apoi incepe cu 7 mii discutii nu i tace gura neam...si eu sunt mai altfel...stiu ca muierea latra , barbatul tace si o ignora pleaca,eee la mn e invers..e dracu gol asta
  •  
    • 3765 mesaje
    30 Aug 2017, 11:43
    0 3
    1. Cum ai reusit sa gaseti acest post vechi e 9 ani?????
    2. Daca nu-ti place, lasa-l.
  •  
    • 11561 mesaje
    30 Aug 2017, 14:31
    0 2
    Bella37 said:Buna fetelor, bine v am gasit, acum mi am facut cont!sa va povestesc sa ne amuzam! Am un prieten de la tara de vreo luna si...2 ...e cam prostde gura, se trezeste vb! Gen : da fusta aia te incape? Dar mai bn iti sta in pantaloni, dar nu mai bn iti lasi parul natural da da da...ce nu suport la un barbat! Mai frate cand il iau la ture daca nu vb si se ratoieste vb cat 7 muieri la un loc devine scarbos si prost! Are replica la orice ii explic ca nu i ok ce face ce spune...voi cum rezistati cu asa cv? Eu mult nu mai pot..ca mi e scarba ca e ca o muiere...imi zice ca a inteles si apoi incepe cu 7 mii discutii nu i tace gura neam...si eu sunt mai altfel...stiu ca muierea latra , barbatul tace si o ignora pleaca,eee la mn e invers..e dracu gol asta

     

      Cine  se  aseamana  se  aduna!

     

    Inteleg  ca  tu  esti  Domnisoara  de  oras!!!

  •  
    • 2115 mesaje
    1 Sep 2017, 10:43
    0 2
    Adevarul este ca baietii de la oras sunt mai interesanti decat aia de la tara, stiu sa traiasca: mai pun de un viol, isi mai trimit la produs iubita pe centura sau o scot pe piata international si o vand, mai posteaza o poza, un filmulet cu ea nud pe net. Ce stiti voi, e frumos la oras!!
    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 1 Sep 2017, 10:44
  •  
    • 11561 mesaje
    1 Sep 2017, 13:05
    0 2
    Rarys_sa said:Si "MASA" e si mai guraliva.Curca dinaia nebuna. Ma enerveaza ca in general barbatii nu se impun in fatza mamelor si al meu e unul dintre ei.MA CALCA PE NERVI obiceiurile de cucoane ale masii Adik in fiecare duminica imi vine cu curcanul pe tava si cu sarmalele.. Si taca-taca taca-taca cam 2-3 ore dupa care vreau sa ma culc. Ce pot sa mai fac dupa ce am timpanele sparte si nervii intinsi la maxim? Ma gandeam sa plec in lume... cateva zile

       Ti  ai  gasit  amant???

     

  •  
    • 11561 mesaje
    2 Sep 2017, 10:06
    0 1
    Rarys_sa said:Asa ma gandeam eu intr-o zi! Sa ma duc cu fetele si sa ma imbat ca sa facem KARAOKE acasa... VORBESTE INTR-UNA! ... Nici acum de Pasti nu mai scap de clontzul lui?

       Mai  bine  aduci fetele  acasa  si  faceti  o  orgie  cu  taranoiul!

  •  
    • 2115 mesaje
    5 Sep 2017, 15:33
    0 1
    "Uratul din ce-i facut
    Din omul posomorat
    Din omul care-i tacut!"
    Mie imi plac aia vorbareti!


    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 5 Sep 2017, 15:34