PE MINE M-AU AJUTAT !!!

  •  
    • 172 mesaje
    4 Mar 2008, 16:56
    0 0
    ma apuc de sport....e mai sanatos!
  •  
    • 3 mesaje
    5 Mar 2008, 15:07
    0 0
    pentru Pitzuri,
    chiar in aceasta perioada iau Super Slim pomegranate.....de vreo 2 saptamani...n am slabit nici un gram...numai reclama ce i de ele...daca vrei iti spun de unde sa procuri...
  •  
    • 220 mesaje
    5 Mar 2008, 18:34
    0 0
    Eu iau de 6 zile si nu mi foame deloc de la ele...pe mine chiar ma sperie
  •  
    • 31 mesaje
    5 Mar 2008, 20:19
    0 0
    buna!de unde se procura super slim pomegranate?cat costa?
  •  
    • 220 mesaje
    6 Mar 2008, 00:11
    0 0
    lasa-mi adresa de mess si te pot ajuta
  •  
    • 220 mesaje
    14 Mar 2008, 01:35
    0 0
    am slabit deja in total 6 kg
  •  
    • 2520 mesaje
    15 Mar 2008, 20:26
    1 0
    nici un produs de slabit nu face ce aveti voi nevoie sa faca: sa va ajute sa inlaturati dependenta de mincare sau sa va invete sa o controlati macar. Ceea ce fac produsele de slabit este sa ve creasca ritmul cardiac, cu alte cuvinte inima voastra lucreaza pe tot parcursul tratamentului cu aceste pastile la capacitate de peste 60%. Ptr cele care nu stiu, inima lucreaza de la 35% in timpul somnului pina la 95% in timpul exercitiilor aerobice foarte solicitante. De ce este important? ginditiva si voi cum se simte inima voastra dupa tratamente de acest gen daca rata minima depaseste in mod permanent 60% !!!!! este un efort imens pe care daca nu il simtiti acum, cu siguranta va vor scurta viata.
  •  
    • 33 mesaje
    16 Mar 2008, 09:57
    0 0
    Pitzuri, ti-am lasat si eu un mesaj privat.
  •  
    • 220 mesaje
    16 Mar 2008, 13:20
    0 0
    ti-am dat add pe mess
  •  
    • 1 mesaje
    22 Mar 2008, 20:49
    0 0
    Salut!
    pitzuri imi poti da adresa ta de mail/ m-ar interesa aceste pastile (super slim)...sunt o eterna luptatoare cu kilogramele, n-am incercat niciodata pastile, dar de data asta cred ca sunt convinsa...
  •  
    • 19 mesaje
    23 Mar 2008, 13:08
    0 0
    Nu mai credeti in prostii de genul asta mai fetelor ca aruncati banii degeaba si va mai si inbolnaviti.Lucrez in farmacie si credeti-ma ca stiu ce spun.Reactiile adverse nu intarzie sa apara mai devreme sau mai tarziu,nu va jucati cu sanatatea voastra.Daca va inbolnaviti sa stiti ca nu exista medicamente ,,miraculoase'' pentru a va face bine.Eu sincera sa fiu acum incerc cu Clarinol sa scap de vreo 5 kg.Daca doriti sa vb pe aceasta tema astept intrebari.
  •  
    • 13910 mesaje
    23 Mar 2008, 23:19
    0 0
    da, da, da....minunea minunilor! iar?
    iote, lipseste omul 10 zile si iar da peste aceleasi pastile ridicate in slavi de nu stiu cine.

    nu pot crede ca mai exista atita naivitate (sa nu zic prostie)! (ma refer la cele/cei care cred in efectul minune al pastilelor, indiferent cum se numesc ele)
  •  
    • 9 mesaje
    23 Mar 2008, 23:38
    0 0
    buna!
    am citit printre randuri...(nu am citit tot ce ai scris) ca vrei sa slabesti 30 de kg.
    am slabit 19 kg in nici 2 luni.te pot ajuta daca vrei!scrie-mi daca vrei...rech_adriana@yahoo.com
    te pup. pa pa
  •  
    • 19 mesaje
    24 Mar 2008, 21:16
    0 1
    Nu exista medicamente minune!!!!! Cunosc persoane care au folosit tot felul de astfel de medicamente si credeti-ma ca s-au inbolnavit grav cu inima si pe sistem nervos au ramas fara par in cap.Dar au slabit nu ?Totusi restul nu mai conteaza?!!
  •  
    • 105 mesaje
    25 Mar 2008, 10:23
    1 0
    incepe sa ma scarbeasca forumul asta. s-au bagat toate "desteptele" cu pastilele lor minune si insista, ca s-or gasi si alte "destepte" sa le urmeze "sfaturile.

    eu va doresc multa sanatate. daca nu e prea tarziu.....
  •  
    • 105 mesaje
    25 Mar 2008, 10:43
    0 0
    aa, si inca o dovada ca sunt porcarii: initiatoarea toicului nu mai zice nimic, asa de vreo luna...... e, cum e draga, te-au facut fotomodel pastilele alea?
  •  
    • 2 mesaje
    10 Apr 2008, 09:30
    1 0
    http://www.infomedicina.ro/pagmed/medgen/art-55.asp
    Draga mea, eu nu stiu sa citesc in germana, insa cu siguranta stiu romaneste.
    Daca citesti ce scrie mai sus o sa intelegi ca in total, in lume, au murit 34 de persoane de-a lungul timpului, insa nu sunt precizate pastilele Lida Daidaihua.
    Si eu am urmat tratament cu aceste pastile,in urma cu cateva luni, le-am cumparat de la cineva care le luase direct din China(am vazut cu ochii mei factura), de la producator( nu erau din cele false care au impanzit lumea), am slabit 8 kg intr-o luna si nu am avut nici pe "dracu".
    Din cate stiu pastilele de slabit nu sunt indicate persoanelor supraponderale, decat celor ce au nevoie sa slabeasca cel mult 15-20 kg.
    Imi cer scuze daca am deranjat pe cineva cu afirmatiile mele.
    Am uitat sa precizez ca am terminat de luat aceste pastile in urma cu 4 luni si nu am pus nici un kg la loc.
    Nu fac reclama acestor pastile pentru ca fiecare este liber sa decida, asa cum am facut si eu, si nu inainte de a ma documenta asupra lor.
    MESAJUL ESTE IN SPECIAL PENTRU alexia2006.
  •  
    • 2 mesaje
    5 Sep 2008, 16:06
    1 0
    sunt de acord cu tine CONTI_S ,eu le-am incercat si cat timp le-am luat m-am simtit ok, nu am avut nicio problema dar in momentul in care le-am lasat m-am simtit si ma simt foarte rau. Din cauza lor se pierd minerale din organism si de aici vin durerile de cap, ameteli, o oboseala de nedescris....este adevarat ca am slabit destul de mult, mai mult decat am vrut dar a 2-a oara n-as mai incerca. Acum fac sport si tin o dieta ca sa acopar carentele provocate de aceste pastile minune.
  •  
    • 18 mesaje
    18 Sep 2008, 22:04
    0 0
    cand am intrat aici pe site mi-a atras atentia titlul.nu am incercat acele pastile si poate daca nu sigur nici nu as incerca.medicamentele minune se numesc fetelor acele medicamente p care le iau o gramada de bieti copii gravi bolnavi de leucemie,de afectiuni grave,de cancer... care le salveaza viata nu care ii imbolnaveste intr-un viitor mai mult sau mai putin apropiat.crede cine ce vrea bun, de inteles de aceea traim in democratie,dar sanatatea e pe primul loc.nu avem nici un drept sa ne batem joc de ea chiar daca e viata noastra.cu un control la medic si cu putina atentie la ce punem in farfurie dam jos si acele cateva kg in plus care ne incomodeaza,dar macar vom fi suficient de sanatosi sa o putem duce pana la capat....analizati mai mult si vedeti daca merita
  •  
    • 281 mesaje
    19 Sep 2008, 14:59
    0 0
    puteti posta ingredientele, va rog?