PE MINE M-AU AJUTAT !!!

  •  
    • 1 mesaje
    23 Feb 2008, 00:01
    1 0
    buna seara tuturor........as vrea sa va inpartasesc si eu experienta mea poate va va fi si voua de ajutor......sunt deja dupa o luna cu pastile pt slabit LIDA DAI DAI HUA si pot sa va spun ca am pierdut 7.5 kg.......nu va pot descrie cum ma simt......am incercat tot ce poti citi pe internet si deja am obosit......mai ales ca sunt 30 kg de care trebuie sa scap....iar la inaltimea mea, situatia e mai mult decat tragica.......stiu ca nimeni nu are incredere in metode minune, atat de simple dar de data asta chiar nu imi fac griji....este scris in prospect.....sunt pe baza de plante si in plus....m-au "obligat" sa beau apa, lucru pe care inainte nu il faceam iar asta se vede....piele uscata care si-a pierdut elasticitatea si tot asa......reactii adverse nu am avut si cred ca intr-o luna s-ar fi vazut daca ar fi fost cazul......cam atat.....ce sa va mai spun....eu mai am cel putin 2 luni si voi ajunge unde am asteptat....promit sa va tin la curent.....succes tuturor
  •  
    • 24 mesaje
    23 Feb 2008, 13:11
    1 1
    felicitari esti super tare te rog spune-mi unde gasesc si eu aceste pastile eu una sunt cam neincrezatoare dar le incerc si pe astea am luat metabol 3 luni si nimic cu astea sper sa am rezultate mai ales ca le-ai incercat si tu /mersi mult
  •  
    • 163 mesaje
    23 Feb 2008, 16:05
    0 1
    Buna!Si eu am sa va tin la curent,am inceput de ieri sa iau.O colega de-a mea a slabit 4kg in 2 saptamani!Numai bine!
  •  
    • 357 mesaje
    23 Feb 2008, 17:14
    1 0
    cumnata-mea a slabit 15 kg in 2 luni cu regenon, nu a avut nici o reactie adversa dar cum nu le-a mai luat, cum s-a ingrasat la loc. si nici n-a exagerat cu mancatu'...
  •  
    • 336 mesaje
    23 Feb 2008, 22:53
    1 1
    Buna
    NU LUATI PASTILELE ASTEA DE SLABIT: LIDA DAI DAI DUA !!!!!!!!!!
    Am intrebat azi la o farmacie ( locuiesc in GER.) si am ramas socata.
    Au fost interzise !!!!!!
    Au murit 34 de persoane din cauza lor.
    Cele care stiti germana , sunt o gramada de articole despre pastilele astea .
  •  
    • 1761 mesaje
    23 Feb 2008, 23:07
    1 2
    fetelor, aveti grija! in general pastilele cu efect minune au niste reactii adverse urate. stiu ce va spun. am vazut fete aproape moarte de la ele. deci nu ma refer la yo-yo.
    ganditi-va ca normal este sa slabesti 1 kg/saptamana. la ce este expus corpul cand ajungi sa slabesti3,4?
    nu vreau sa va spun ce se poate intampla..... dar sincer va zic ca am tinut o fata in brate, dupa ce a facut o astfel de cura de slabire, cu pastile, si dupa ce a ajuns la spital, a stat 3 zile in coma! a avut noroc ca parca a inviat din morti, dar nu toate pot fi asa norocoase.

    pastilele respt contin sibutramine- nu stiu cum se traduce- dar este folosit pt tratarea diabetului, doar sub supravegherea doctorului.
    reactii adverse: dureri de cap, cresteri puternice de tensiune si presiunea sangelui, dureri de piept, si sufocari.
    cine se risca la asa ceva?

    un pic mai plinuta ... macar esti in viata.

    aveti grija de voi, si nu va jucati!
  •  
    • 220 mesaje
    24 Feb 2008, 13:51
    0 2
    Super slim pomegranate a luat cineva? pls spuneti-mi si mie ce efect a avut la voi ... Alexia...daca mai ajungi pe la farmacia aceea nu intrebi si de SuperSlim pomegranate tot chinezesc e
  •  
    • 28 mesaje
    26 Feb 2008, 11:57
    2 0
    Am inceput si eu sa iau LIDA,si ma simt foarte bine de la ele.Pana acum nu au aparut reactii adverse,mi-au taiat pofta de mancare,beau foarte multa apa...Am citit postarile de mai sus,si am sunat in China la verisoara mea ,sa se intereseze daca au fost intr-adevar interzise...O sa va spun maine,cand imi da raspunsul!Mi-am masurat tensiunea,si este la fel.Nu a oscilat deloc.Cefalee nu am,doar acea sete intensa...
  •  
    • 70 mesaje
    26 Feb 2008, 17:48
    0 0
    Nu e bine daca au murit oameni
  •  
    • 28 mesaje
    27 Feb 2008, 09:04
    2 0
    Eu le-am luat de la un medic,cu 170 ron.Daca vrei iti dau nr de telefon sa le comanzi la el.Prima data am aflat de ele de pe un alt forum,si am dat motor de cautare google.Este un site de pe care le poti comanda,dar costa 220 ron,oferta speciala pana la 1 martie(parca,nu mai retin).Mi-a zis verisoara mea,ca nu sunt contraindicatii decat pentru gravide,cardiaci,persoane care sufera de migrene puternice.Deci aceste contraindicatii le gasim la toate medicamentele de slabit.Iar faptul ca au fost interzise in SUA,Germania si Canada,se datoreaza doar faptului ca niste dobitoci,s-au gandit sa faca bani,si le-au falsificat.Au bagat alte concentratii si excipienti foarte daunatori.Este foarte important ca ele sa fie originale.Eu am luat Heritage Elite,care la fel au fost interzise in aceste tari din cauza efedrinei pe care o contin...am slabit,iar dupa ce le-am intrerupt,m-am ingrasat din nou,si mi-au dat o pofta nebuna de dulciuri,incat nu ma mai pot abtine.Aveam si oscilatii ale glicemiei,care m-au cam pus pe ganduri,deoarece inainte eram hipoglicemica.Sper sa slabesc cu lida...ca m-am saturat de regimuri pana peste cam.Le invidiez pe slabanoage
  •  
    • 71 mesaje
    27 Feb 2008, 15:17
    0 1
    DE UNDE LE-AE LUAT SI CU KT.EU AM INCERKT TOT FELU DE MEDIKMENTE SI IN ZADAR AM SLABIT 3-5KG SI ATA NIMIC MAI MULT.IN GENERAL INCERC TOT CE AUD.
  •  
    • 71 mesaje
    27 Feb 2008, 15:21
    0 0
    Iti pot spune k am incerkt si am dat jos3kg si ma retineam de la dulciuri si mankre grea seara,numai fructe(mere)ata asta a fost pe toata durata medikmentelor nu mai stiu exact kt a durat.
  •  
    • 71 mesaje
    27 Feb 2008, 15:21
    0 0
    Iti pot spune k am incerkt si am dat jos3kg si ma retineam de la dulciuri si mankre grea seara,numai fructe(mere)ata asta a fost pe toata durata medikmentelor nu mai stiu exact kt a durat.
  •  
    • 71 mesaje
    27 Feb 2008, 15:22
    0 0
    Iti pot spune k am incerkt si am dat jos3kg si ma retineam de la dulciuri si mankre grea seara,numai fructe(mere)ata asta a fost pe toata durata medikmentelor nu mai stiu exact kt a durat.
  •  
    • 71 mesaje
    27 Feb 2008, 15:24
    0 0
    exact la fel am patit si eu.Sunt bune dar sa ai grija ce papi si la ce ora in timpu pauzei ce tr.sa o faci
  •  
    • 71 mesaje
    27 Feb 2008, 15:26
    0 0
    Unde exista informati despre aceste pastile
  •  
    • 28 mesaje
    28 Feb 2008, 09:25
    0 0
    Tasteaza pe google lida dai dai hua,si o sa gasesti.Anti?...tu ai luat heritage elite?...sai lida?...ca nu am inteles!
  •  
    • 71 mesaje
    28 Feb 2008, 10:14
    0 1
    nu am luat nici una din cele enumerate de tine dar am luat altele.Multumesc pentru raspuns.pupici.
  •  
    • 71 mesaje
    1 Mar 2008, 22:00
    1 0
    assys dami si mie un mesaj privat si spunemi te rog daca poti nr.de tel a doctorului respectiv sau de unde le pot procura.Multumesc anticipat.
  •  
    • 1737 mesaje
    4 Mar 2008, 13:29
    0 0
    Am si eu o curiozitate: x777 ti-ai salvat in calculator greselile ortografice si apoi le pui pe toate forumurile?

    Citat de pe forumul ele.ro (se gaseste f repede cu google):

    "22 Feb 2008, 22:21
    maria777
    Signup: 22 Feb 2008
    Posts: 0
    Replys: 1 am testat si eu....

    buna seara tuturor........as vrea sa va inpartasesc si eu experienta mea poate va va fi si voua de ajutor......sunt deja dupa o luna cu pastilele LIDA DAI DAI HUA si pot sa va spun ca am pierdut 7.5 kg.......nu va pot descrie cum ma simt......am incercat tot ce poti citi pe internet si deja am obosit......mai ales ca sunt 30 kg de care trebuie sa scap....iar la inaltimea mea, situatia e mai mult decat tragica.......stiu ca nimeni nu are incredere in metode minune, atat de simple dar de data asta chiar nu imi fac griji....este scris in prospect.....sunt pe baza de plante si in plus....m-au "obligat" sa beau apa, lucru pe care inainte nu il faceam iar asta se vede....piele uscata care si-a pierdut elasticitatea si tot asa......reactii adverse nu am avut si cred ca intr-o luna s-ar fi vazut daca ar fi fost cazul......cam atat.....ce sa va mai spun....eu mai am cel putin 2 luni si voi ajunge unde am asteptat....promit sa va tin la curent.....succes tuturor"

    si tot 777 ????

    hai mah, ca bate la ochi. Macar scriai si tu corect "iMpartasesc" si fara gramada de puncte