cel mai bun sampon?

  •  
    • 170 mesaje
    13 Nov 2017, 12:37
    0 1
    Va recomand sa va uitati aici si sa va alegeti un sampon dupa tipul de par pe care il aveti: https://www.beautyoneshop.ro/sampon-profesional-257
  •  
    • 13 mesaje
    15 Nov 2017, 10:36
    1 0
    Eu momentan folosesc sampoanele Halier Fortesse. Sunt multumita pana in prezent de rezultatele obtinute.

  •  
    • 127 mesaje
    15 Mar 2018, 15:20
    0 0

    Buna! Eu folosesc de o perioada lunga de timp samponul cu keratina si lapte de cocos, de care ma declar foarte multumita si pe care il recomand cu incredere. Il poti gasi pe www.bottegaverde.ro si iti garantez ca te vei indragosti de el de la prima folosire. Si ce m-a surprins placut a fost ca la comenzile de peste 99 de ron, livrarea este gratuita.

  •  
    • 127 mesaje
    15 Mar 2018, 15:20
    1 0
    Buna! Eu folosesc de o perioada lunga de timp samponul cu keratina si lapte de cocos, de care ma declar foarte multumita si pe care il recomand cu incredere. Il poti gasi pe www.bottegaverde.ro si iti garantez ca te vei indragosti de el de la prima folosire. Si ce m-a surprins placut a fost ca la comenzile de peste 99 de ron, livrarea este gratuita.
  •  
    • 64 mesaje
    3 Apr 2018, 11:07
    0 0
    Si samponul Fortesse este unul excelent. Intareste radacina firului de par si parul devine mai stralucitor intr-o perioada scurta de timp. Nu are chimicale in el si asta e un mare avantaj.



  •  
    • 127 mesaje
    19 Apr 2018, 13:38
    0 0

    Buna! Eu folosesc de cateva luni samponul cu keratina si lapte de cocos de la Bottega Verde si pot spune ca nu voi renunta la acest sampon deoarece imi lasa parul foarte hidratat si fin. Il recomand cu cea mai mare incredere. Il poti comanda de pe www.bottegaverde.ro. La comenzile de peste 99 de ron, transportul este gratuit.