doctorita ginecolog bun in Timisoara

  •  
    • 90 mesaje
    12 Apr 2007, 22:26
    0 0
    Ce mai fac timisoreancele ?
    Acest mesaj a fost editat de către remaliss: 10 Feb 2013, 14:33
  •  
    • 12 mesaje
    11 Mai 2007, 18:37
    0 0
    asi vrea sa stiu si eu unul ce trateaza candida pt. ca nu mai stiu unde sa merg am fost la ceausu si aljobory de un an jumatate ma chinui sa scap de ea
  •  
    • 1 mesaje
    29 Oct 2007, 19:10
    1 0
    fetelor, am si eu un sfat sincer pentru voi.feriti-va cat puteti voi de doctorita al jobory. pe mine m-a lasat floricica pe viata.din greseala ei, eu nu mai pot avea niciodata un copil, nimeni nu imi mai poate aduce bucuria in viata si sunt sigura ca nu sunt unica in acesc caz.din momentul in care am fost la ea, pentru mine a inceput cosmarul vietii mele.
  •  
    • 94 mesaje
    20 Apr 2008, 20:43
    2 2
    puteti sa imi spuneti va rog ce tarife are d-na doctor iuhasz adriana?am auzit si eu ca este buna..sunt studenta si ma intereseaza si partea asta cam cat costa o consultatie si testul papanicolau? multumesc
  •  
    • 331 mesaje
    20 Apr 2008, 23:16
    3 0
    imi dati si mie pls adresa lui dr Hrubaru?am si eu o cauterizare,dar am inteles ca nu e ok si vreau o a treia parere...si cam cat e o consultatie+eco+pap? thanks si pup
  •  
    • 94 mesaje
    21 Apr 2008, 12:21
    1 0
    puteti sa imi spuneti va rog ce tarife are d-na doctor iuhasz adriana?am auzit si eu ca este buna..sunt studenta si ma intereseaza si partea asta cam cat costa o consultatie si testul papanicolau? multumesc
  •  
    • 361 mesaje
    21 Apr 2008, 14:18
    0 0
    buna eu sunt din arad si incerc de ceva vreme sa raman insarcinata, de medicii din arad nu sunt multumita de loc , va rog recomandati-mi pe cineva care eventual face si inseminare intrauterina sau un ginecolog bun la probleme de inferilitate
  •  
    • 575 mesaje
    21 Apr 2008, 23:43
    1 0
    Eu am auzit de Cioata ca merg la el multe care doresc sa ramana insarcinate. Nu stiu cat o fi de adevarat, poate te ajuta alte eve mai mult. Sa ti se indeplineasca dorinta!
  •  
    • 1 mesaje
    25 Mai 2008, 17:17
    5 0
    Ti-l recomand pe Dr. Navolan Dan din Timisoara Spitalul Odobescu,e un dr ginecolog f bun este si directorul spiatalului respectiv si stiu k a studiat 5 ani in Germania tehnicile de diagnosticare genetică antenatală,multa sanatate
  •  
    • 4 mesaje
    10 Feb 2010, 23:10
    5 0
    Salut, pana la urma ai aflat ceva detalii despre dr. ginecolog Angela Popescu? M-ar ajuta mai multe informatii despre ea. Multumesc mult
  •  
    • 1890 mesaje
    11 Feb 2010, 09:19
    0 0
    Si eu sint pentru ginecologi barbati. Sint mai rabdatori (chiar daca mai spurcati la gura, unii), au o mai mare detenta la interventii rapide. Cind eram gravida m-am dus la o doctorita ginecolog si nu mai spun cum m-a facut cind m-a intrebat citi an am. "La virsta asta v-ati gindit sa aveti un copil?" Replica: "Nu, la virsta asta a venit!" Asta a fost doar uvertura. Cind a mai aflat ca mai aveam si infectie urinara veche de vreo sapte ani pe care o tratam babeste (cu ceaiuri, bai de sezut etc) pentru ca tipa ficatul de cite medicamente luasem (inainte de graviditate) fara rezultat, am zis ca ia foc. Plus ca m-a speriat cu sindromul Down si alte alea. I-am replicat si eu ca bunica mea a avut un copil la 47 de ani, a nascut normal, copil intreg, sanatos, voinic. De-acum ma luam cu ea in clont.
    Mi-a prescris ea un medicament pe care am dat si o caruta de bani si care in prospect scria prudenta in timpul sarcinii. Asa ca m-am intors la ceaiurile mele, si am fost la ginecolog barbat care mi-a spus ca sarcina merge bine, nu-i motiv de ingrijorare, nu trebuie sa iau NIMIC pe timpul sarcinii si bine am facut ca n-am luat pastilele. Am un copil sanatos, frumos, inteligent, fara Down si alte prostii.
  •  
    • 2 mesaje
    17 Mar 2011, 17:30
    13 2

    Alina Naghiu,are cabinetul pe str.Circumvalatiunii 37,vis-a-vis de Kaufland,este un medic foarte bun,care chiar are rabdare sa te consulte pe indelete si sa vorbeasca cu tine despre toate problemele tale.

  •  
    • 1 mesaje
    28 Apr 2011, 03:17
    1 0
    buna eu sunt din Lugoj de langa tm si eu am avut experiente naspa si cu femei dar si cu barbati ginecologi.Cu femei ginecoloaga am avut experienta naplacuta cand mi-a zis ca trebuie sa ma cauterizeze ca am rana atunci mi-am ridicat un semn de intrebare daca chiar ii asa,iar cea de-a doua a fost cu un barbat ginecolog care imi tot zicea ca am cate ceva iar dupa cela 2 experinte neplacute m-am dus in tm la un medic carepot sa zic ca sunt foarte multumita mai ales ca are foarte multa rabdare si iti explica tot ce intrebi.A si nu am avut nimic din cei 2 medici mi-au zis.perfect sanatoasa.Deci eu nu stiu care e mai bun.
  •  
    • 1 mesaje
    22 Ian 2013, 22:01
    1 3
    buna fetelor. si eu sunt din timisoara si sunt insarcinata in 13 saptamani, si sunt la odobescu, la doctorita. terme has lucia, si nu sunt de loc multumita de ea si cu siguranta nu o sa mai merg ca sunt foarte dezamagita de ea. voi ati fost careva la ea si ce parere aveti cum sa comportat cu voi? astept raspuns va pup.
    Acest mesaj a fost editat de către daniela9103: 22 Ian 2013, 22:14
  •  
    • 1 mesaje
    19 Oct 2014, 17:36
    0 3
    Doamna doctor Alina Naghiu este intr-adevar o profesionista desavarsita. Imi aduc aminte cand am fost la cabinetul dumneaei, nu eram obisnuita cu controalele ginecologice, dar prin atitudinea si felul in care mi-a vorbit, m-am linistit instantaneu. Va spun sincer ca are rabdare sa explice si sa consulte asa cum trebuie. O recomand cu toata increderea! Nu o sa va para rau ca ati ales-o!