ginecologi buni si rai in BUCURESTI!?

  •  
    • 1431 mesaje
    14 Mar 2008, 10:07
    1 1
    multumesc fetelor
    de dr Cristian Rodica a auzit careva de la sp ELIAS?
    fetelor la ecofragie transv se vede daca i trompele infundate ?
    va poop
  •  
    • 86 mesaje
    14 Mar 2008, 11:19
    0 1
    la Eco nu sa vede daca trompele sunt infundate, tb. sa-ti faca histerosalpingografie(iti baga in trompe o substanta de contrast si se vede daca sunt permeabil sau nu?
  •  
    • 1431 mesaje
    14 Mar 2008, 11:39
    0 0
    asa stiam si eu dar o colega imi spunea de o prietena ca a facut eco si k ia vazut trompele infundate si m-am contrazis cu ea
    ms
    de doctorita nu stie nimeni ?
  •  
    • 2 mesaje
    10 Mai 2010, 22:48
    3 1
    draga doamna sau domnisoara,nu stiu exact,tin sa-ti mentionez ca in primul rand nu stii sa scrii,si in al doilea rand ca vb aiurea,intamplator am fost studenta domnului doctor,si stiu despre cine vb,nu vreau sa te jignesc dar nu ai deloc dreptate,nu mai induce lumea in eroare cu pareri gresite despre domnul doctor care este un finut si se comporta exemplar cu pacientele.ceea ce spui tu sunt numai minciuni,si nu mi se pare corect.iar dc tu crezi ca un chiuretaj este precum spalatul pe dinti si nu te doare deloc,eu cred personal ca esti un om total needucat.
  •  
    • 2 mesaje
    10 Mai 2010, 22:50
    0 0
    sanador la dr tarlea sau dinca
  •  
    • 38 mesaje
    11 Mai 2010, 10:45
    2 0
    Buna, tuturor! Eu merg la doctorul Basile Pascal, la Romar Polizu. Este un doctor de care sunt foarte multumita. Il recomand cu incredere.
  •  
    • 234 mesaje
    12 Mai 2010, 22:30
    0 0
    si eu am mers la dl dr Pascal
    din cate am inteles face doar eco,nu da tratamente
    cel putin asa a fost la mine
    Am fost f multumita de domnis-sa, mi-a explicat si a fost foarte rabdator
  •  
    • 234 mesaje
    12 Mai 2010, 22:34
    1 1
    nu recomand,insa, dr dumitru mircea de la medicover
    avea infectie si mi-a zis ca n-am nimic in urma analizelor pe care i-a fost lene sa leparcurga,probabil, cum trebuie
    din cauza ca nu am stiut la timp, am ajuns cu perfuzii,tot laei, lamedicover si s-au crucit medicii cand mi-au vazut nalizele cu infectie de 3 saptamani
    pana la urma, tot la medic de la polizu m-a ajutat sa scap..ca cei d ela medicover mi-au dat un tratament care nu mai era acceptat de Ue si eu reactionam extrem de urat
  •  
    • 38 mesaje
    13 Mai 2010, 11:12
    0 0
    Buna, hana79! Am facut si eco la dl doctor Basile Pascal, mi-a dat si tratamente si luna asta trebuie sa merg pe stimulare ovariana, tot la recomandarea dansului.
  •  
    • 234 mesaje
    14 Mai 2010, 20:57
    0 0
    buna Anastacia!
    ms mult ca mi-ai spus, sper sa ma ajute si pe mine cu un tratament,desi nu prea cred
    Pe mine m-a trimis la domnia-sa, prof.dr. Banceanu, care e si directorul spitaului,si din cate am inteles ulterior, nimeni nu se baga peste profesor
    Am fost la ei la Romar si peste o luna, trebuie iara...poate voi fi mai bine
    Multa sanatate iti doresc!
  •  
    • 84 mesaje
    15 Apr 2020, 10:24
    0 0
    Hello, girls! Eu am avut si inca am o experienta foarta buna cu dl doctor Silviu Istoc din Bucuresti. Merg de aproape 4 ani la dansul si sunt total multumita. Pe langa faptul ca este un adevarat profesionist si are o experienta impresionanta in spate, este si o persoana foarte calma, linistita care iti explica in detaliu, dar pe intelesul tau orice ar trebui sa stii. De cate ori merg la control pentru mine nu mai este o corvoada, ci un lucru normal si firesc. Vi-l recomand cu incredere!!
    Acest mesaj a fost editat de către ralucamaria226: 26 Oct 2020, 11:32
  •  
    • 11 mesaje
    31 Mai 2023, 11:14
    0 0
    Buna ziua! Cel mai bun medic ginecolog pe care l-am intalnit este dna. dr. Chioveanu Ana. De-a lungul celor 2 sarcini a fost alaturi de mine si mi-a oferit o experienta medicala peste asteptarile mele. Dansa este extrem de calda si foarte apropiata cu pacientele sale, tocmai de aceea devine o placere mersul la consultatii. O recomand oricarei femei care isi doreste un doctor bine pregatit, dar care este si foarte empatic.