Intrebare/curiozitate..despre CAPRICORNI

  •  
    • 3765 mesaje
    17 Mai 2017, 11:53
    0 2
    nicolle87 said:Eu balanta...el capricorn...ne-am inteles perfect o perioada buna de timp...acum tace malc si abia scot 3vorbe de la el...am avut o discutie cu el zilele trecute in care i-am zis ce simt pt el si vad ca de cateva zile se comporta ok incepe sa vorbeasca dar e dificil sa stai cu un capricorn daca nu te inarmezi cu multa rabdare iar eu in fiecare zi imi impun sa am rabdare la toate nazurile lui si sa ii arat ca tin foarte mult la el...nu stiu de ce e asa tacut si asta ma roade ca nu e genul care sa zica ce are...tre sa il lasi ca pe el ca vb singur...nu trebuie sa insisti...asa am vazut eu

     

     

    Vorbesti tu prea mult si il raportezi si pe el la debitul tau. Din cand in cand mai taci.

    Dar altceva ma ingrijoreaza, cum ai dat de acest topic ingropat de 10 ani!!!???

  •  
    • 44 mesaje
    6 Nov 2018, 14:52
    1 1
    Asa sunt capricornii, mai tacuti din fire Eu sunt tot capricorn (femeie) si nu zic ca suntem neaparat inchisi in noi, ci mai degraba discreti. Chiar si in relatie..nu ne place sa ne batem gura, punem accept pe fapte nu pe vorbe. Am avut relatie cu un barbat capricorn, la inceput mi se parea si mie „enervant de tacut” dar apoi mi-am dat seama ca asa sunt si eu Gasesti pe zodiacool.ro despre comportamentul asta al capricornilor, sa poti inlatura orice dubiu si sa te convingi ca e o chestiune generala la zodia asta si ca nu ai de ce sa iti faci griji. Iar daca esti in zodia Fecioara, nu are ce sa nu mearga intre voi.
    https://www.zodiacool.ro/zodii/zodiac-european/capricorn/horoscop-dragoste