Tinctura de fructe de soc-pt slabit

  •  
    • 742 mesaje
    12 Iun 2008, 18:32
    1 0
    Eu cat de repede ma ingras, atat de repede slabesc, in special cele 4 kg care le pun intr-o sapt de mancat numai la fast food, le-am dat jos in 3 zile cu tinctura Vai, am luat cele 3 lingurite si vad un pic in ceata, nu tin la bautura, nu vreau sa imi imaginez cum va fi la 7 lingurite
  •  
    • 1555 mesaje
    13 Iun 2008, 22:19
    1 1
    Dar are alcool? (iese la fiola? ) Azi mi'am cumparat si eu elixirul insa nu am citit inca prospectul.
    Am citit cateva posturi si vroiam sa va intreb, acest elixir se ia musai la ora 18? sau il pot lua in fctie de programul meu? As vrea sa slabesc 4 kg ca, deh, vine vara ...
  •  
    • 1555 mesaje
    13 Iun 2008, 22:22
    0 0
    wanna, se vede ca n'ai citit mailul despre MC ... eu n'am mai pus gura pe fast food din decembrie, nici MC, nici KFC
  •  
    • 742 mesaje
    14 Iun 2008, 11:36
    0 0
    Sunt tare suparata pe mine Nu am citit despre MC insa am vazut pe youtube soricei intr-un fornetti si apoi mi-am zis ca nu mai pap de la ei never, dar dupa cateva luni mi-a fost posta si m-am "mintit": Lasa ca era in bucuresti, nu in Valcea.. pare curat magazinu asta... si am pacatuit, mi-era f foame incat am uitat de animalele hidoase si scarboase care isi faceau de cap in fornetti.
  •  
    • 88 mesaje
    14 Iun 2008, 16:14
    0 0
    Buna! Am o intrebare pentru "lecsy": daca esti din Bucuresi, spne-mi te rog, de unde ai cumparat "elixirul". Multumesc frumos!
  •  
    • 1555 mesaje
    14 Iun 2008, 17:57
    0 0
    wanna, crede'ma ca stiu cum e cu poftele, am vzt si eu filmuletul de pe youtube, am vzt si la stiri la pro tv un reportaj cu o patiserie de la metrou unirii cum misunau soriceii ... mie mi'e foarte greu sa ma mentin in forma si cand trec pe langa o patiserie ma gandesc la youtube si gata
    Elixirul il poti gasi la orice magazin plafar la pretul de 19 ron. Azi am inceput si eu "tratamentul" , sper sa dea si rezultate. O zi frumoasa!
  •  
    • 12 mesaje
    29 Iul 2008, 18:54
    0 0
    hello "eva's girls"
    numele meu este ana-maria si sunt noua in comunitatea voastra mare-mare si primitoare-din cate am reusit sa vad pana acum.
    si in cazul meu,problema majora este Slabitul am citit despre acest elixir,dar nu am incredere sa incep sa il testez.eu vreu sa imi detoxific organismul,pentru k in urma unui tratament cu anti-bebe am ajuns in 2 luni sa pun p mine aprox.10kg mai mult,am inteles k se trateaza prin aceasta "potziune magica" si alte afectiuni.
    este cnva care a slabit considerabil doar urmand instructiunile d p prospectul medicamentului? sunt ff curioasa daca imi puteti raspunde la zecile de intrebari p care le am p marginea subiectului.
    Va multumesc si va pup pe toate
    PS: Bine v-am gasit!
  •  
    • 427 mesaje
    30 Iul 2008, 10:03
    0 0
    ma intereseaza o chestie......laxativ ok.......la inceput zicea o eva ca e ok la ora 18.Si cand te ia burta sa mergi la baie?M-ar interesa sa fiu acasa atunci cand sunt nevoita sa stau pe buda...16 ron sau ....pretul acestei "minuni"....
  •  
    • 12 mesaje
    30 Iul 2008, 12:06
    0 0
    enna...intr-adevar ora este "special" aleasa,zic eu.momentul trebuie ales in asa fel incat la sfarsitul zilei sa se elimine toate resturile alimentelor ingerate in ziua respectiva.de altfel...cam asta si e ideea detoxifierii organismului,nu?
    in nici un caz nu cred k trebuie incurajata administrarea elixirului dimineata.ce rol ar mai avea? sau,cum ar putea sa actioneze atunci? eu una asa cred
    si da...bineinteles ca e de preferat sa fii aks dupa ce ai luat bauturica
    e 16-20ron in mod normal..acum,depinde doar de unde o cumperi.din c oras,din c zona,s.a.m.d.
    si tu vrei sa incerci potziunea?
  •  
    • 503 mesaje
    30 Iul 2008, 22:44
    0 0
    As incerca si eu, pentru ca in ultimul timp am foarte multa pofta de mancare, desi e paradoxal pe caldurile asta. Daca ajuta si la detoxifiere, cu atat mai bine! Dar elimina si vitaminele si altele necesare?
    Cum e gustul asta? Pe mine nu ma deranjeaza alcoolul! Nu am inteles foarte bine...dupa ce iei, te simti energic sau ametit?!
  •  
    • 12 mesaje
    30 Iul 2008, 22:57
    0 0
    efectul imediat cred k este un mister pt noi cele care nu l-au incercat pana acum.
    iar daca intr-adevar are functioneaza si pt slabit,si pt detoxifiere,si pt bolile de piele,s.a.m.d......asta deja va fi miracol
  •  
    • 2 mesaje
    10 Aug 2008, 18:08
    0 0
    buna evelor :* la mine este a patra zi de cand iau tinctura din fructe de soc si nu observ absolut nici o schimbare!nici in legatura cu slabitul nici cu constipatia vreau sa mentionez k am probleme foarte foarte mari cu constipatia oare aceasta tinctura la mine nu da rezultate sau o sa dureze mai mult??
  •  
    • 2001 mesaje
    10 Aug 2008, 21:07
    0 0
    BUNA!DALYDA CE AI MAI INCERCAT PT CONSTIPATIE?SI EU AM ACEIASI PROBLEMA SI SUNT DISPERATA CA IN PRIMA LUNA AM SLABIT 8 KG IAR ACUM MAM CONSTIPAT SI DACA NU REZOLV PROBLEMA NU MAI SLABESC...........
  •  
    • 503 mesaje
    11 Aug 2008, 16:28
    0 0
    Nici eu nu am efectul asta...
    Mie in schimb, contrar a ceea ce am citit pe aici, chiar imi place gustul!
    8 kg? wow...e ceva!
  •  
    • 742 mesaje
    11 Aug 2008, 22:06
    1 0
    Gata, mi-am amintit de elixir si ma apuc si eu sa iau din nou. Ca ma apucasem de el inainte de bac si am zis sa iau o pauza sa nu cumva sa afecteze creierasul si memoria in perioada cu bacul.. Tin minte ca slabisem vreo 2 kg intr-o sapt...si chiar mi-a facut bine din toate pctele de vedere. Numai sa nu uit de el.. ma apuc si de sport , si de luat elixir, si cremuit anticelulita si ma fac giugiuca.
  •  
    • 742 mesaje
    13 Aug 2008, 13:27
    0 0
    Am luat prima lingurita fara apa, astazi iau 2 lingurite tot nediluate si de la 3-4 incep sa le diluez..
  •  
    • 503 mesaje
    13 Aug 2008, 23:43
    0 0
    Si eu le iau nediluate.
  •  
    • 742 mesaje
    14 Aug 2008, 09:21
    0 0
    eu decat pana la ziua 3, k apoi e prea mult si simt k ma arde pe gat..
  •  
    • 12 mesaje
    14 Aug 2008, 11:01
    0 0
    scrie undeva ca daca e luat fara apa,elixirul are mai mult efect?
  •  
    • 742 mesaje
    14 Aug 2008, 19:57
    0 0
    nu, dar mie mi se pare suportabil nediluat pana in ziua 3, apoi il beau diluat cu putina apa, k mi se pare k nu mai are nici un gust diluat.