Tinctura de fructe de soc- pentru slabit

  •  
    • 331 mesaje
    31 Mai 2004, 11:26
    1 0
    miha_ro, si eu am luat logest, isi face efectul si cu, si fara tinctura...

    pidana, cum ai putut sa crezi prostia aia, ca daca se termina fructele, gata si tinctura? eu mi-am luat-o asta iarna, deci se poate.... mai bine incercai una, sa vezi daca are efect si dupa aia iti faceai aprovizionarea de "toamna".
  •  
    • 27 mesaje
    8 Iun 2004, 08:56
    0 0
    Aceasta cura cu tinctura de soc l-am urmat si eu. Nu a dat nici un rezultat la mine. Acum stiu de ce / sunt ceva mai in virsta, arderile nema, am mai dat si o groaza de bani pe citeva sticlute cu tinctura de soc. Rezultatul> nu mi-a folosit la absolut nimic.
  •  
    • 25 mesaje
    11 Iun 2004, 09:08
    2 0
    Fetele va recomand sa intrati aici www.naturaplant.ro.Aici gasiti produse de slabit cat incape!Pentru toate gusturile si buzunarele!Exista si un doctor care va recomanda ce vi se potriveste cel mai bine.Sper ca v-am fost de folos!Va pup!
  •  
    • 10 mesaje
    11 Iun 2004, 20:26
    1 1
    am gasit o singura sticla de 50 ml si apoi peste tot asta am auzit: la toamna!!
    m-a facut un vanzator si idioata ca de abia a inflorit socul eu de unde vreau sa fie tinctura de fruct de soc
  •  
    • 25 mesaje
    11 Iun 2004, 20:53
    0 2
    Incearca pe www.naturaplant.ro.Se fac comenzi online, nu trebuie sa suporti frustarile unui vanzator si e mult mai comod.Poate ai noroc si mai au in stoc, ca la cat de interesata e lumea de acest elixir s-ar putea sa nu mai gasesti.Succes!!!!
  •  
    • 3 mesaje
    13 Iun 2004, 13:44
    0 0
    ma intereseaza daca tinctura de soc,este aceeasi cu cea din fructe de soc.Va spun,deasemenea,bun gasit!
  •  
    • 1 mesaje
    14 Iun 2004, 12:19
    2 1
    Salut fetelor,
    Nu mai cumparati aceasta "porcarie" de tinctura. Rezultate da urmatoarea reteta de slabit: "Multa miscare, putina mancare!".
  •  
    • 12 mesaje
    14 Iun 2004, 23:08
    0 1
    Roxanica ai terminat cura cu tinctura de fructe de soc?Ce rezultate ai?Cate kg ai slabit?Am incercat si eu ceva de genul acesta(ceai de slabit "naturavit").Am slabit in primele 6 saptamani 4.5kg apoi au fost 3 saptamini de ceai in care nu am mai dat jos deloc dupa care m-am ingrasat cu 6kg in aproape o luna.Nu vreau sa mai trec odata prin asta.Si inca ceva :chiar conteaza varsta?Caci am ceva ani(nu multi,dar sunt).
  •  
    • 3 mesaje
    15 Iun 2004, 20:17
    0 0
    O reteta care a dat rezultate spectaculoase la mine,este accea cu un graunte de usturoi(tocat)peste care se adauga o lingura de apa si una de otet de mere(de la "Apicola").Aceasta"potiune"se bea inaintea meselor principale.Am renuntat definitiv la painea alba,la orice produs cu grasimi ascunse,la sucuri si beau ceaiuri(de soc,ceai verde,de slabit).
  •  
    • 1 mesaje
    23 Iun 2004, 18:46
    0 0
    Repeta te rog reteta "potiunii" si alte detalii te rog. Mai exacte. Merci
  •  
    • 158 mesaje
    24 Iun 2004, 20:40
    1 0
    Fetelor, am luat si eu Elixirul.
    Si mie vanzatoare de la Plafar mi-a zis mai in primavara ca inca nu a aparut datorita faptului ca nu sunt fructe de soc.
    En fine, azi e a IV-a zi, si, sincer, nu prea mi-a fost foame. Inainte, la pranz, imi venea sa mananc orice. Ieri si azi nu mi-a mai fost foame. Si nici de dulciuri nu mai am asa pofta. Sper sa nu fie autosugestia ( desi, ar insemna ca sunt tare daca doar folosesc autosugestia).
    Mai vorbim pe tema asta...
  •  
    • 3 mesaje
    28 Iun 2004, 23:52
    1 0
    E foarte simpla reteta:un catel de usturoi bine maruntit se pune intr-o ceasca,se adauga o lingura de apa si una de otet de mere.Acest amestec se bea inaintea meselor copioase.
  •  
    • 21 mesaje
    6 Iul 2004, 20:52
    1 2
    Dragelor,lamuriti-ma si pe mine!Ori tinctura,ori elixir din fructe de soc...Eu am luat deja o saptamana tinctura,pana am ajuns la 10 lingurite si am simtit ca nu mai pot.Mai presus de faptul ca imi venea sa vomit(scuzati expresia),m-am si constipat groaznic.Acum doua zile am renuntat si ma simt mai bine.Ce am simtit mai bun in tinctura asta,a fost faptul ca transpiram stand degeaba.Va pup.
  •  
    • 1 mesaje
    28 Iul 2004, 14:58
    2 0
    buna! eu am luat tinctura di sincer nu s-a vazut nimic. o sa incerc si cu elixir , poate asa se vede ceva. eu am slabit 30 kg intr-un an jumate fara pastile si tot felul de alte chestii ajutatoare, doar cu regim. dar as mai vrea sa scap de cateva kg , asa ca o sa incerc si eu asta.mai vb. bye!
  •  
    • 1 mesaje
    11 Aug 2004, 22:53
    0 0
    am incercat si eu dar m-am oprit la 4 lingurite,si intr-o luna am slabit 2 kg.am cateva intrebarie unde gasiti ?de la ce plafar din buc?cat tine o sticla de 200ml?si cu cata apa se ia?
    contaza varsta la care o iei adica daca este si una mai mica?
    multumesc.
  •  
    • 158 mesaje
    12 Aug 2004, 12:00
    1 0
    Gata, s-a terminat si elixurul asta de soc si tot asa s-a spulberat si mitul respectiv.
    Deci.
    1)Nu a functionat ( la mine ) ca laxativ.
    2) Nu am slabit.
  •  
    • 2 mesaje
    13 Oct 2004, 09:54
    0 0
    eu iau anticonceptionale (mercilon)si scrie clar ca fara laxative!si eu am probleme cu "iusitul afara" (cam o data la 4-5 zile) si mi-e naspa sa iau laxative in timp ce iau medicamente...ce sa fac?ca nu ma mai suport!!!
  •  
    • 2 mesaje
    14 Oct 2004, 15:35
    1 1
    am gasit si eu elixirul, 180.000 si am inceput sa-l combin cu batoane de slabit, sau mai bine zis de inlocuit mesele...cat despre anticonceptionale...ramane pe luna viitoare, urati-mi bafta!!!
  •  
    • 1 mesaje
    11 Ian 2005, 13:22
    0 0
    poti sa fii sigura ca e autosugestia, si sa fii fericita ca la tine functioneaza asa ceva. E mult mai eficienta decat o suta de mii de pilule sau tincturi!!!
  •  
    • 34 mesaje
    11 Ian 2005, 17:31
    2 1
    carolinaa,
    ma intereseaza si pe mine regimul tau. mi-l poti trimite si mie pe adresa ducesica2004@yahoo.com? si eu trebuie sa slabesc tot vreo 30 kg, caci vreau un copil.
    mersi frumos