sala de fitness/aerobic

  •  
    • 40 mesaje
    2 Sep 2007, 00:29
    0 0
    daca puteti sa ma ajutati si pe mine... caut o sala de fitness sau aerobic aproape de diham (muncii, titan, pantelimon)... Am fost la miramar dar nu prea mi-a placut... am fost la fitness, nu la aerobic si nu prea se ocupa nimeni de tine si nici nu avea cine stie ce aparate... Daca cunoasteti o sala mixta ar fi si mai bine... fiindca vreau sa imi conving prietenu sa vina si el sa traga de fiare... E una aproape de mall vitan care pare ca arata bine... nu e prea aproape dar daca stiti ceva de ea, as vrea niste detalii...

    cat despre pretul abonamentului... nu prea stiu la cat se mai invarte... eu ma gandeam la in jur de 1 mil pe luna sau pe 8-10 sedinte... cand mergeam la miramar era 70ron...
  •  
    • 87 mesaje
    23 Sep 2007, 21:48
    0 0
    ai gasit ? ca ma intereseaza si pe mine ..dar prin centru,pe undeva...sau,pana la urma,chiar daca e mai departe ,e ok .Imi fac incalzirea mergand pe jos
    Si cam ce preturi sunt ?
  •  
    • 2370 mesaje
    24 Sep 2007, 11:36
    0 0
    Saria Star, Dimitrov (cautati pe google) - aerobic, tae-bo si fitness
  •  
    • 2191 mesaje
    24 Sep 2007, 17:14
    0 0
    Eu ma duc la Extreme..langa Billa Salajan..e super sala,curatenie,aparate ok..la fitness ai antrenor care iti spune ce si cum sa faci..
    Au fitness,aerobic clasic,tae bo,sauna si teren de fotbal..
    la fitness e 80lei abonamentul/luna cu 12 intrari..iar la aerobic e 85lei/luna tot 12 intrari..
  •  
    • 156 mesaje
    25 Sep 2007, 08:49
    0 0
    cu cine se face tae-bo?
  •  
    • 401 mesaje
    25 Sep 2007, 11:44
    0 0
    Flori eu merg la oxygen club. merg si cu prietenul meu si vreau sa-ti spun ca e una dintre cele mai bune sali la care am mers vreodata. Nu vobesc de aparatura care e super buna, vorbesc de antrenori care efectiv stau cu ochii pe tine si care sunt chiar buni.
    Te poti uita si la ei pe site pe www.oxygenclub.ro
    Preturile sunt decente avand in vedere calitatea pe care o ofera: 100 roni/ 12 sedinte.
  •  
    • 156 mesaje
    25 Sep 2007, 14:26
    0 0
    June...sa inteleg ca Oxygen este mixt acuma? La vechea locatie era numai pentru fete...din pacate nu mai am cum sa ajung la ei, in plus am trecut pe alt stil de sport care cred ca mi se potriveste mai bine.
    In afara de Claudiu cine mai este antrenor? Oricum erau super ok
  •  
    • 131 mesaje
    25 Sep 2007, 15:39
    0 0
    si eu tot la oxygen club merg si sustin tot ce spunea eva de mai sus despre ei.. acum sunt undeva in spatele postei vitan.. aparatele super bune, spatiu chiar mare, aparate multe, instructorii super de treaba. Eu am programul meu facut si nu am avut mare nevoie de aistenta din partea lor, dar chiar si asa, cand erau cu alte persoane si le indicau exercitiile care trebuie sa le faca trageau cu ochiu si la mine sa vada daca execut corect exercitiile si daca era cazul imi spuneau ca nu bine cum fac si imi aratau pozitia corecta..din partea mea, nota 10+
  •  
    • 401 mesaje
    26 Sep 2007, 13:48
    0 0
    Nomeimporta, Oxygen este mixt acum. Si chiar imi place asa
    Eu ma duc maine seara pe la 8, va veni si boyfriendul meu ... port adidasi roz

    Antreonorii, in afara de Claudiu, sunt: Vali, George si parca Bogdan.
    Ufff mereu uit cum il cheama

    Bafta si va astept la sala
  •  
    • 494 mesaje
    26 Sep 2007, 20:08
    0 0
    si eu tot la Extreme merg langa Billa Salajan. pot confirma ce a spus addictyv3. imi place acolo si sala intruneste toate conditiile mele
  •  
    • 156 mesaje
    27 Sep 2007, 16:20
    0 0
    Nu o sa dau prea curand pe la Oxygen...poate in vizita ca sa-i mai vad la fata. Merg la alta sala de un an si ceva, am abonamentul facut pe un an si-mi plac si foarte mult.
    Dar, spor la treaba
  •  
    • 156 mesaje
    22 Nov 2007, 14:02
    0 0
    Fost si vazut Oxygen si Claudiu
    Arata foarte bine sala intr-adevar, mare diferenta de fostul Oxygen.
  •  
    • 401 mesaje
    22 Nov 2007, 20:05
    0 0
    uuuf ... sper sa mai ajung si eu pe acolo nu mai am deloc timp
  •  
    • 339 mesaje
    23 Nov 2007, 22:11
    0 0
    Pe mine m-ar interesa o sala pentru aerobic... a fost careva la cea de la Sir Lujerului?
  •  
    • 135 mesaje
    29 Nov 2007, 17:50
    0 0
    Si eu obisnuiam sa merg la ei ,la sala de la Obor-numai de fete.Dar acum chiar imi este foarte greu sa ajung unde au mutat-o. Am gasit o sala foarte buna si la fel ,cu antrenori care timp de 2 ore iti spun ce exercitii sa faci. www.genesse.ro
  •  
    • 401 mesaje
    30 Nov 2007, 11:59
    0 0
    O stiu si pe aia. Ma mir ... chiar nu aveau antrenori! Adica mai venea unul de la tejeghea sa-ti zica una alta ... dar nu e ca la Oxygen. Oxygen e mult mai buna si raportul calitate / pret ii bate mult pe figurantii de la genese.
  •  
    • 14 mesaje
    6 Mar 2014, 07:12
    0 0
    flori88 said:daca puteti sa ma ajutati si pe mine... caut o sala de fitness sau aerobic aproape de diham (muncii, titan, pantelimon)... Am fost la miramar dar nu prea mi-a placut... am fost la fitness, nu la aerobic si nu prea se ocupa nimeni de tine si nici nu avea cine stie ce aparate... Daca cunoasteti o sala mixta ar fi si mai bine... fiindca vreau sa imi conving prietenu sa vina si el sa traga de fiare... E una aproape de mall vitan care pare ca arata bine... nu e prea aproape dar daca stiti ceva de ea, as vrea niste detalii...

    MATRIX GYM FITNESS DIHAM
    BLD. BASARABIEI, NR.124-126, SECTOR 2, BUCURESTI.
    TEL. 0762153000
     https://www.facebook.com/matrixgymfitness.gym?ref=tn_tnmn

    Acest mesaj a fost editat de către herakle: 6 Mar 2014, 07:17
  •  
    • 14 mesaje
    6 Mar 2014, 07:15
    0 0
    flori88 said:daca puteti sa ma ajutati si pe mine... caut o sala de fitness sau aerobic aproape de diham (muncii, titan, pantelimon)... Am fost la miramar dar nu prea mi-a placut... am fost la fitness, nu la aerobic si nu prea se ocupa nimeni de tine si nici nu avea cine stie ce aparate... Daca cunoasteti o sala mixta ar fi si mai bine... fiindca vreau sa imi conving prietenu sa vina si el sa traga de fiare... E una aproape de mall vitan care pare ca arata bine... nu e prea aproape dar daca stiti ceva de ea, as vrea niste detalii...

    MATRIX GYM FITNESS DIHAM
    BLD. BASARABIEI, NR.124-126, SECTOR 2, BUCURESTI.
    TEL. 0762153000
     https://www.facebook.com/matrixgymfitness.gym?ref=tn_tnmn
  •  
    • 14 mesaje
    12 Apr 2014, 16:41
    0 0
    herakle said:
    flori88 said:daca puteti sa ma ajutati si pe mine... caut o sala de fitness sau aerobic aproape de diham (muncii, titan, pantelimon)... Am fost la miramar dar nu prea mi-a placut... am fost la fitness, nu la aerobic si nu prea se ocupa nimeni de tine si nici nu avea cine stie ce aparate... Daca cunoasteti o sala mixta ar fi si mai bine... fiindca vreau sa imi conving prietenu sa vina si el sa traga de fiare... E una aproape de mall vitan care pare ca arata bine... nu e prea aproape dar daca stiti ceva de ea, as vrea niste detalii...

    MATRIX GYM FITNESS DIHAM
    BLD. BASARABIEI, NR.124-126, SECTOR 2, BUCURESTI.
    TEL. 0762153000
     https://www.facebook.com/matrixgymfitness.gym?ref=tn_tnmn

     MATRIX GYM FITNESS DIHAM
    BLD. BASARABIEI, NR. 124-126, SECTOR 2, BUCURESTI. 
    TEL. 0762153000
    LISTA PRETURI SI PROGRAM MATRIX GYM FITNESS DIHAM
    ABONAMENTE FITNESS(fara limita orara): 
    ABONAMENT 1 SEDINTA = 35 LEI
    ABONAMENT 5 SEDINTE/ LUNA = 60 LEI
    ABONAMENT 12 SEDINTE/ LUNA = 105 LEI
    ABONAMENT ZILNIC/ LUNA = 120 LEI

    PANA LA ORA 17: 00 : 
    ABONAMENT 12 SEDINTE/ LUNA = 80 LEI
    ABONAMENT ZLINIC/ LUNA = 95 LEI

    REDUCERI ELEVI/ STUDENTI LA ZI/ PENSIONARI(fara limita orara) : 
    ABONAMENT 12 SEDINTE/ LUNA = 95 LEI
    ABONAMENT ZILNIC/ LUNA = 110 LEI

    PANA LA ORA 17: 00 : 
    ABONAMENT 12 SEDINTE/ LUNA = 65 LEI
    ABONAMENT ZILNIC/ LUNA = 80 LEI

    PROGRAM : 
    LUNI-VINERI = 07: 00 – 23: 00
    SAMBATA = 08: 00 – 20: 00
    DUMINICA = 08: 00 – 18: 00

  •  
    • 170 mesaje
    21 Dec 2017, 12:12
    0 0
    Va recomand sala de XBody ToMe, o gasiti aici: http://www.tome.ro/