Divort amiabil!?Cum fac fara avocat?

  •  
    • 4411 mesaje
    22 Oct 2007, 00:43
    0 0
    Si cunoscutii aia ai tai nu au alta treaba?Au un fix cu povestea ei?Atat de idiot sa fii?Sa razi in fiecare saptamana de aceeasi poveste?"Hai da-o in fras".
  •  
    • 919 mesaje
    22 Oct 2007, 04:03
    0 0
    buey Ham, e fix problema fetei ce face, clar ???

    daca ea asa a avut chef, sa isi spuna problema pe un forum, tu ce treaba ai ?
    hai, ca m-ai enervat !!!
  •  
    ham
    • 35 mesaje
    26 Oct 2007, 00:17
    0 0
    e fix treaba voastra ca v-atzi enervat, eu cunosc fata shi STIU ca-shi face rau (stii ca shi fii moshului cetesc p-acia shi aduna dovezi sa-shi apere moshtenirea?); de cand am scris, catsomania o fo' shi in casa mea, i-am zis a 2-a oara parerea tuturor prietenilor comuni; tzine neaparat sa se faca de bacanie; intre timp a mai povestit pe inca 2 forumuri.
    ce atata frecangeala?
    nu pe forumuri cautzi sa-tzi rezolvi probleme d-astea, cu case shi bani.
    io acusha nu-s marlan sa va scriu p-acilea care-i povestea adevarata shi cine o poate confirma; i-am scris doar ca se face de kko (doar fiindca suntem amici, o mai ajut pe partea cu cainii/pisicile shi kiar imi pasa de ea!), in sperantza ca se potoleshte; n-ai cu cine, ii place sa-shi puie poalele-n cap.
  •  
    • 1737 mesaje
    26 Oct 2007, 07:52
    0 0
    mai ham, tu nu vezi sau nu VREI sa vezi ca tipa asta n-a mai scris aici din august. Doar tu esti ala care rascoleste arhiva si tot aduci topicul pe prima pagina. Tie trebuie sa-ti multumeasca "moshu' si fiii moshului" ca n-au pierdut nimic din ce povesteste ea.
    Daca-i erai amic, o contactai in privat si-i spuneai sa stearga topicul, nu apareai pe topic s-o faci de ras.
  •  
    • 2342 mesaje
    26 Oct 2007, 11:18
    0 0
    Dar de cand povestile pe forum pot fi folosite ca dovezi la tribunal avand in vedere ca toti suntem anonimi aici si nu s-au folosit nume reale. Ca e prima oara cand aud de asa ceva. Poate fi o poveste asemanatoare. Si nu a spus nimic pe forum care sa o puna intr-o lumina defavorabila.