barbatii varsator...cum sunt?!!!

  •  
    • 60 mesaje
    24 Sep 2007, 16:58
    3 1
    hai sa va zic si eu patania cu varsatorul dupa care mi se aprinsese calcaiele...
    dragut foc, simpatic, vesel, flirt la greu(cu mine), aluzii, comportament de barbat care ar vrea ceva da' nu e convins. Eu ca fraiera, ma las antrenata in joc si mi se aprin calcaiele da' nu ma desconspir prea mult...ca deh eu sunt capricoarna si ma prind mai greu...
    asta vreo luna si ceva...apoi aflu ca dragutul de varsator are prietena!
    comportamentul nostru nu s-a schimbat prea mult...dar ii retez in curand craca!
    asa ca...numai de bine despre varsatori!eu nu ma mai incurc cu nici unul, in veci vecilor!!!cine ii are sa ii tina...mie una nu imi mai trebuie!
  •  
    • 2439 mesaje
    24 Sep 2007, 19:42
    0 1
    Foarte bine faci, Marina!
  •  
    • 21 mesaje
    24 Sep 2007, 19:51
    2 1
    varsatori?oameni ff incapatanati..cu mai multe fete,greu de suportat uneori...seriosi..nu e bine sa te incurci cu ei..asculta..trebuie sa fi tare..multa munca de convingere trebuie sa duci cu ei..
  •  
    • 475 mesaje
    25 Sep 2007, 04:25
    1 0
    mey, ralukutza, vad ca si tu, ca si mine de altfel, esti peste tot unde e loc de denigrat varsatorii !

    te-ai "ars" rau din cauza unui varsator? ca nu pot sa imi dau seama, postarile tale sunt asa, mai scurte/seci...ma refer la subiectele despre varsatori !
  •  
    • 2439 mesaje
    25 Sep 2007, 09:23
    3 0
    Da, draga Iris_bella, m-am ars....

    Si? Ce?? Te deranjeaza ca postez la varsatori??!!!!

    Nu-mi plac: sunt ingamfati, reci, incapatanati, insensibili, cu o mie de fete....mincinosi si AFEMEIATI!
  •  
    • 475 mesaje
    25 Sep 2007, 18:22
    0 0
    "Si? Ce?? Te deranjeaza ca postez la varsatori??!!!!"

    asta ai dedus tu, din postarea mea prietenoasa de altfel???
    crezi ca toata lumea vrea sa se ia de tine? nope, not me ;
  •  
    • 2191 mesaje
    28 Sep 2007, 14:52
    0 0
    hai sa nu generalizam..sunt si varsatori ok..si unii mai putin ok..asa cum sunt,de altfel,oameni ok si mai putin ok,in orice zodie..
    multe persoane au anumite calitati sau defecte..nu pt ca sunt in zodia X sau Y..ci pt ca au fost crescuti intr-un anumit mediu,pt ca asa este personalitatea lor..
    din punctul meu de vedere,nu din cauza zodiei esti asa si pe dincolo..si nu zodia iti "face destinul".. (daca m-as fi luat dupa zodii,ar fi trebuit sa fiu de mult timp despartita de prietenul meu..)
    dar,in fine,fiecare cu gandirea lui..
  •  
    • 165 mesaje
    28 Sep 2007, 15:14
    2 1
    Eu ii vad pe Varsatori ca pe niste tipi extrem de ursuzi in general, dar care se pot binedispune brusc daca sunt intr-o companie agreabila si daca fac exact ceea ce-si doresc. De obicei, pentru ei, o companie agreabila inseamna o tipa misterioasa, care nu lasa sa se vada prea mult, care ii atata si ii lasa balta cand le e lumea mai draga.

    Se indragostesc usor de o persoana altfel decat majoritatea, o persoana care are mereu ceva de spus si stie sa viseze, fara sa fie cu capul in nori. Atunci devin agasanti cu telefoanele, mesajele si invitatiile de tot soiul.

    Se plictisesc insa repede, iar daca sunt refuzati, deci daca nu au ceva de castigat, devin reci si stresati - adica agresivi.

    Cum bine spuneati si voi, nu lasa niciodata nimic clar de inteles - folosesc cuvinte cu sapte mii de intelesuri, iar daca le arati ca stii ce gandesc ei de fapt, dau inapoi si rastalmacesc intreaga situatie. Sunt foarte orgoliosi, cu toate ca adora sa fie contrazisi. Au un mod straniu de a-si manifesta fericirea: devin melancolici si tacuti, cu un zambet tamp pe fata.

    Nimic nu este mai atractiv si mai incitant pentru ei decat o tipa care stie ce vrea (spre deosebire de ei!), inteligenta, care stie sa poarte conversatii sclipitoare despre orice subiect din lume.

    Deci, fetelor, nu va mai stresati atat, pentru ca regula cu Varsatorii e simpla: vedeti-va de viata voastra, iesiti in evidenta in societate cat mai des posibil, ignorati-i... si va vor urma ca niste mielusei!
  •  
    • 199 mesaje
    29 Sep 2007, 21:15
    5 1
    varsatorii e clar k se cred superiori!!
  •  
    • 2 mesaje
    15 Nov 2007, 17:29
    5 1
    barbatul varsator..pfff mai bine nu il cunosti este plin de mandrie,a tot stiitor,prea sigur pe sine,dificil vrea sa pare ceea ce nu e,orgolios,foarte pretentiosi dar ei nu se ridica pretentiilor ....am cunoscut si eu unul dar din pacate nu imi mai doresc sa cunosc alt barbat din aceasta zodie sunt de ne inteles....
  •  
    • 2 mesaje
    16 Ian 2014, 19:45
    5 2
    traiesc cu un varsator in casa...si asa specimen de barbat intalnesti mai rar. sunt genul de barba care te toaca psihic,te face sa te simti ca nu esti in stare de nimic ei sunt cei mai inteligenti,incearca sa te schimbe la orice pas. daca faci cum iti zic ei esti cea mai draguta iubita daca nu imediat se schimba si devine din nou un tiran..da tiran eu asa caracterizez barbatul varsator. au si momente cand da poti sa juri ca sunt niste barbati buni pe care merita sa-i ai langa tine....dar ffff rare....sunt foarte foarte inteligenti si tocmai din cauza asta fac greseala de a trata pe toata lumea cu superioritate fara a menaja pe nimeni nici macar pe iubita lor. sunt firi fff reci, razbunatoare greu vezi din partea lor un gest tandru poate doar atunci cand isi vad interesul. c.am asta pot sa spun eu despre varsator...acum nu pot sa generalizez ca nu or fi toti la fel....dar cu siguranta au si partile lor bune.
  •  
    • 5609 mesaje
    18 Ian 2014, 12:47
    4 1
    FlorinaDobre30 said:   traiesc cu un varsator in casa...si asa specimen de barbat intalnesti mai rar. sunt genul de barba care te toaca psihic,te face sa te simti ca nu esti in stare de nimic, ei sunt cei mai inteligenti,incearca sa te schimbe la orice pas. daca faci cum iti zic ei esti cea mai draguta iubita daca nu imediat se schimba si devine din nou un tiran..da tiran eu asa caracterizez barbatul varsator. au si momente cand da poti sa juri ca sunt niste barbati buni pe care merita sa-i ai langa tine....dar ffff rare....sunt foarte foarte inteligenti si tocmai din cauza asta fac greseala de a trata pe toata lumea cu superioritate fara a menaja pe nimeni nici macar pe iubita lor. sunt firi fff reci, razbunatoare greu vezi din partea lor un gest tandru poate doar atunci cand isi vad interesul. c.am asta pot sa spun eu despre varsator...acum nu pot sa generalizez ca nu or fi toti la fel....dar cu siguranta au si partile lor bune.

     
    Si inca mai esti cu el?
    Dupa toate "calitatile" enumerate aici eu as fugii mancand pamantul de asemenea specimen.

     

  •  
    • 2 mesaje
    25 Aug 2014, 21:08
    0 1
    Maricon said:
    FlorinaDobre30 said:   traiesc cu un varsator in casa...si asa specimen de barbat intalnesti mai rar. sunt genul de barba care te toaca psihic,te face sa te simti ca nu esti in stare de nimic, ei sunt cei mai inteligenti,incearca sa te schimbe la orice pas. daca faci cum iti zic ei esti cea mai draguta iubita daca nu imediat se schimba si devine din nou un tiran..da tiran eu asa caracterizez barbatul varsator. au si momente cand da poti sa juri ca sunt niste barbati buni pe care merita sa-i ai langa tine....dar ffff rare....sunt foarte foarte inteligenti si tocmai din cauza asta fac greseala de a trata pe toata lumea cu superioritate fara a menaja pe nimeni nici macar pe iubita lor. sunt firi fff reci, razbunatoare greu vezi din partea lor un gest tandru poate doar atunci cand isi vad interesul. c.am asta pot sa spun eu despre varsator...acum nu pot sa generalizez ca nu or fi toti la fel....dar cu siguranta au si partile lor bune.

     
    Si inca mai esti cu el?
    Dupa toate "calitatile" enumerate aici eu as fugii mancand pamantul de asemenea specimen.

     

     

  •  
    • 456 mesaje
    27 Aug 2014, 21:48
    1 0
    ai vrut sa scrii ceva Florina? nu prea ti-a iesit.
  •  
    • 16 mesaje
    25 Feb 2015, 16:28
    0 0
    Despre zodii, calitati si defecte, gasiti informatii aici: http://www.astrum.ro/zodiile-calitati-si-defecte/

    Spor.
  •  
    • 2 mesaje
    2 Iul 2015, 15:16
    0 0
    claudina28 said:Sunt experta in varsatori !

    Imi poti da si mie niste sfaturi, te rog? sunt indragostita de un varsator si ma face sa sufar prin comportamentul lui  

     

  •  
    • 2 mesaje
    2 Iul 2015, 15:20
    1 0
    Iris_Bella said:mey, ralukutza, vad ca si tu, ca si mine de altfel, esti peste tot unde e loc de denigrat varsatorii !

    te-ai "ars" rau din cauza unui varsator? ca nu pot sa imi dau seama, postarile tale sunt asa, mai scurte/seci...ma refer la subiectele despre varsatori !

      si eu sunt peste.... sunt indragostita lulea de un varsator

  •  
    • 7959 mesaje
    2 Iul 2015, 17:26
    0 0
    actress89 said:
    Iris_Bella said:mey, ralukutza, vad ca si tu, ca si mine de altfel, esti peste tot unde e loc de denigrat varsatorii !

    te-ai "ars" rau din cauza unui varsator? ca nu pot sa imi dau seama, postarile tale sunt asa, mai scurte/seci...ma refer la subiectele despre varsatori !

      si eu sunt peste.... sunt indragostita lulea de un varsator

     Poate, dar daca te iei dupa zodiac nu va potriviti decat pentru o "experienta de scurta durata sau o aventura". Cel mai bine te potrivesti cu semnul tau opus fecioara, cu racul ( o perioada doar, pentru ca lipseste comunicarea) si scorpionul. 
    Asta ca fapt divers, doar nu-ti conduci viata dupa zodii!

  •  
    • 44 mesaje
    5 Nov 2018, 14:44
    2 0
    Eu m-am lecuit cu barbatii Varsator. Am avut unul si bun si mi-a ajuns. Credeam ca e iubirea vietii mele, s-a chinuit sa ma cucereasca vreo 6 ani si intr-un final cand am ajuns ca avem ceva impreuna si sa incercam sa construim o relatie, s-a schimbat radical. S-a schimbat la 180 de grade, nici nu il mai recunosteam. Intra pe zodiacool.ro, gasesti acolo mai multe despre zodia asta daca esti interesata. https://www.zodiacool.ro/zodii/zodiac-european/varsator