UTROGESTAN efecte secundare

  •  
    • 2501 mesaje
    22 Iul 2008, 22:43
    0 1
    Tiramisu,tu iei utrogestan dupa ureche sau cum?
    Mie mi-a fost prescris de medic din ziua a 14-a de la inceperea CM pana in ziua 28,cate 2 pastile seara,pe cale orala.
    Sper ca te-am ajutat.
  •  
    • 7 mesaje
    23 Iul 2008, 10:08
    0 0
    Buna dimineata Eve-lor!!! N-am mai fost de mult timp pe aici,....ma bucur sa mai pot conversa cu voi!!
    In legatura cu nevoia organismului de vitamina C, sunt de acord cu informatiile prezentate de tine, si pentru ca si eu cred in vitamina C,....pot sa-ti spun despre vitamina c , produs realizat ca supliment alimentar, fabricat in Marea Britanie, de o complexitate totala, adica toate formele vitaminei C pe tiparul naturii, extrase numai din citrice si maciese, iar pentru ca nu se gasesc pe comertul clasic,...ci doar
    pe comertul la comanda,...puteti suna la 0740.17.88.49 sau chifandoina68@yahoo.com, modalitati prin care puteti solicita amanunte, prospect, pret, etc., si va propun sa va bucurati la maxim beneficiid direct de calitatea exceptionale a celor doua produse probate si de mine, si care fac parte din viata mea de peste 3 ani de zile, si este un mare lux sa le putem gasi si in tara noastra. Va multumesc si va doresc multa sanatate si vitalitate la maxim!!!!!
  •  
    • 1 mesaje
    18 Ian 2012, 23:33
    0 0
    fetelor va rog ajutati-ma!!!!!!!!!!!!! am folosit utrogestan din ziua 15,iar in ziua 23 mi-a aparut o pata maro-rosiatica pe lenjerie la fel ca menstruatia si am si ameteli,dar nu stiu ce inseamna.Ma ajutati?va rog!!!!!!!!!!!!!!!!!!mentionez ca fac pt prima dat tratamentul