model caracterizare

•  
    • 8 mesaje
    7 Mai 2007, 19:09
    1 0
    Buna!As vrea sa imi fac un model de caracterizare de le unitatea scolara la care invat si nu prea stiu cum sa incep,credeti ca m-ati putea ajuta si pe mine? Multumesc.
  •  
    • 220 mesaje
    8 Mai 2007, 14:06
    0 1
    De ce trebuie sa il faci tu? Da-ne mai multe detalii despre ce este vorba, ca sa te putem ajuta.
  •  
    • 8 mesaje
    11 Mai 2007, 14:08
    0 0
    trebuie sa il fac eu pentru ca cei care ar trebuii sa il faca nu au habar despre asa ceva,ei se multumesc doar sa semneze.Imi trebuie pentru un concurs(la politie).
  •  
    • 374 mesaje
    11 Mai 2007, 16:40
    3 1
    Caracterizare

Subsemnatul ..., profesor de... al elevei ... fac urmatoarele aprecieri cu privire la conduita elevei.
    Este inteligenta, spontana, cu o mare putere de munca. Are initiativa in cadrul colectivului, fiind apreciata de colegi ca bun organizator. De asemenea are putere sa sistematizeze informatiile si sa desprinda esentialul. Are o comportare corecta si cuviincioasa, fiind receptiva la observatii si indrumari.
    Este apreciata de ceilalti profesori drept un eleva constiincioasa, inventiva, care isi aduce contributia spontana la lectia noua si care lucreaza sistematic, cu preocupari de adancire.
    Pe tot parcursul liceului a avut o tinuta ireprosabila, dand dovada de seriozitate atat in vestimentatie cat si in comportament.

Mai poti completa pe parcurs. Ma indoiesc ca o sa stea cineva sa citeasca cu atentie. Infloreste acolo ca nu te intreaba nimeni de sanatate, atata timp cat nu exagerezi.

Succes la admitere, am o presimtire ca anul asta va fi mai usor decat in alti ani.
  •  
    • 8 mesaje
    12 Mai 2007, 12:37
    0 0
    Mi-a fost de mare ajutor,sper sa fie usor...Multumesc mult!