CARE ZODIE(BARBATI)E CEA MAI BUNA LA PAT

  •  
    • 556 mesaje
    5 Mai 2007, 09:33
    0 0
    si eu am un sagetator,care,vorba ta sibilica,te face sa te simti super,mai ales ca e plin de energie
    n-am incercat dar din cate am auzit,cica scorpionii ar fi cei mai tari ca sunt pasionali zodiacului,in fine,cu sagetatorul meu,nu mai am nevoie de altceva
  •  
    • 5148 mesaje
    5 Mai 2007, 10:18
    0 0
    "Chestia asta este ca o axioma din matematica: este un adevar evident ce nu trebuie demonstrat! "

    neah, in materie de sex/dragoste nimic n-are valoare axiomatica. Poate doar faptul ca eu sunt femeie si tu barbat.

    hai, da-mi un deget (indiciu care sa-mi capteze atentia), apoi eu dau 2. Negociem.
  •  
    • 1039 mesaje
    5 Mai 2007, 12:45
    0 0
    Nu este nevoie de nici un indiciu: este realitate: RACII SUNT NUMBER ONE!!! PUNCT.

    Totusi, din cauza ca m-ai provocat (si stii ca nu rezist usor provocarilor , iti spun doar cateva chestii ce ajuta afirmatia de mai sus:
    Se stie ca cei din aceasta zodie sunt mai sensibili si mai atenti cu cei din jur decat orice alta zodie. Daca aceasta insusire se muleaza peste un caracter tare, rezultatul este un barbat care pune mai presus de orice partenera sa, fara a-si pierde nici un pic din demnitate. Un astfel de om trebuie sa vada fericirea in ochii partenerei pentru a putea fi si el fericit. Un rac adevarat va pune inima si intr-o relatie "pasagera" si ce poate fi mai bine decat sa ai un partener care se gandeste in primul rand la tine???

    Hai ca sunt curios acum la cele 2 ale tale...
  •  
    • 199 mesaje
    5 Mai 2007, 14:59
    0 0
    Sweet_eyes , tu ce zodie esti?
    Te intreb penru ca as vrea sa stiu daca cumva nu suntem in aceeasi zodie...Eu sunt Balanta.
  •  
    • 272 mesaje
    5 Mai 2007, 15:25
    0 0
    marinare, pamant la orizont si vant in panze, pai si eu sunt rac(oaica), asta ca sa nu se inteleaga gresit ha, ha. e adevarat racii sunt buni, chiar f buni, dar scorpionii sunt mortali si la propriu si la figurat. si am intalnit o balanta de mi-a pus creierii pe moate, hmmmmmm. si culmea am intalnit un varsator super culmea lipsit total de egoism in acest domeniu, o avea un ascendent bun, in rest si gemenii pot fi interesanti, trebuie doar sa le oferi corespunzator materialul de lucru.
  •  
    • 1721 mesaje
    5 Mai 2007, 16:00
    0 0
    Mey, pe mine ma complexeaza topicurile de genul asta Imi dau seama cat de searbada e viata mea...eu nu stiu decat despre raci... vreau si eu sa iau hororscopul la rand... sau macar jumate din el
  •  
    • 556 mesaje
    5 Mai 2007, 18:23
    0 0
    sibilica sunt gemeni ,dar am o prietena balanta si zici ca suntem gemene dupa modul in care gandim
  •  
    • 5148 mesaje
    5 Mai 2007, 21:08
    0 0
    ai ia ia am auzit de atatea ori chestia asta cu "partenera pe primul plan" incat zambesc si sa o echivalez instant, mental, cu "ea deasupra"

    pentru ca nu te arati deschis la negociere si imi spui asta cu glasul ridicat, iti dau doar un indiciu: gemeni.
  •  
    • 556 mesaje
    5 Mai 2007, 22:23
    0 0
    lupescu,ce-i cu gemenii?
  •  
    • 6273 mesaje
    6 Mai 2007, 01:14
    0 0
    Marinarule racii sunt calvar in viata unei femei sunt un adevarat cosmar o spun din propria experientza.
  •  
    • 272 mesaje
    6 Mai 2007, 12:20
    0 0
    te contrazic, racii pot fi un calvar in viata de zi cu zi, dar in pat sunt extraordinari, sunt atenti si stau bine la capitolul inventii mmmmmmmm, iar alte zodii, de iar o iau de la capat, marimea... priceperii da tonul
  •  
    • 1721 mesaje
    6 Mai 2007, 13:49
    0 0
    Intr-adevar, racii ca oameni sunt un cosmar in viata oricarei femei (daca n-ai un montagne rousse acasa, poti sa te combini cu un rac. Cei mai tari trag tepele cele mai misto , dar la pat...mmmrrrrrr, yumi
  •  
    • 1039 mesaje
    6 Mai 2007, 13:53
    1 0
    misto asta cu "partenera pe primul plan = ea deasupra!!! " Marfa rau!
    Acu... ce sa zic, in gemeni era fata pe care am iubit-o cel mai mult si ne intelegeam absolut perfect (in pat). In rest... toata ziua ne bateam.

    pt Ralu30: mey, racu' tau n-o fi fost rac adevarat... o fi fost vreun vreun garide ?!?
  •  
    • 272 mesaje
    6 Mai 2007, 14:43
    0 0
    garide, ce-i ala garide? n-am auzit. oricum sa stiti ca am intalnit o balanta miami, miami, , bun rau. dar stiti ceva, postand si citind topicul asta mi-am dat seama ca am ignorat o multime de zodii, si nu stiu daca se mai poate face ceva, cel mult sa citesc postarile voastre, ca daca incerc ajung la topicul celalalt cu inselatul, asa ca, succes pe ramura fetelor.
  •  
    • 1039 mesaje
    6 Mai 2007, 14:51
    0 0
    Garidele este crevete. Asa se numeste popular in Dobrogea. Nu am gasit termenul in Dex iar in alte dictionare nu am cautat, dar toti pescarii folosesc termenul de "garide" (pl. garizi) pentru acea creveta mica ce traieste in M.Neagra.
  •  
    • 53 mesaje
    6 Mai 2007, 16:12
    0 0
    LEU urmat cu putine puncte diferenta de capricorn
  •  
    • 5148 mesaje
    6 Mai 2007, 16:13
    0 0

    in zodiac, la compatibilitatea erotica dintre barbatul rac si femeia gemeni, le spune-al naibii de bine

    "EL o poate incita lent si cu indemanare, iar EA ii poate induce pasiunea exploziva – pe care EL nu a trait-o niciodata. Este o combinatie puternica, dar numai daca EA va fi suficient de matura sa accepte atasamentul lui exagerat fata de ea si daca EL ii permite libertatea de a veni si a pleca cand vrea."

    in rest, cred ca ne-am manca ficatii reciproc
  •  
    • 272 mesaje
    6 Mai 2007, 16:27
    0 0
    ficatii, capetele si viata ti-o spune o racoaica patita. stiu doar ca am plecat la munte cu prietenii pentru trei zile, ei s-au plimbat, s-au distrat in fel si chip, noi nu am vazut decat camera de hotel,desi prietenii au batut in usa, au sunat la tel, au trimis mesaje s.a. si au decretat ca nu mai merg cu noi nicaieri. noua nici ca ne-a pasat, dar ma scotea din minti pentru ca nimic nu iubim, noi racii, mai tare ca libertatea noastra. asa ca.. s-a sfarsit prin aplicarea princiului, de catre mine vorbesc, fuga e rusinoasa dar e sanatoasa.
  •  
    • 6273 mesaje
    6 Mai 2007, 18:46
    0 0
    Eclair eu nu m am referit la pat cand am zis de barbatul rac ci ca om.Sunt un calvar si la dat tepe sunt campioni
  •  
    • 272 mesaje
    6 Mai 2007, 19:15
    0 0
    nuuuuuuuuuuu??? vai ce pacat si eu care credeam.... normal ca sunt niste pacoste, care o fi pluralul de la pacoste sau n-are? dar la pat incearca-i si mai vorbim dupa aia.iar in ultima postare eu m-am referit la barbatul geaman.