CARE ZODIE(BARBATI)E CEA MAI BUNA LA PAT

  •  
    • 15 mesaje
    3 Mai 2007, 18:31
    0 1
    Salutari evelor de pretutindeni!Sunt noua in clubul vostru si de doua zile am studiat cu atentie forumul gandindu-ma c subiect sa propun.
    Asadar,din propria voastra experienta,barbatii din c zodie au fost cei mai buni la pat?Si k sa sparg gheata,pt mine,taur fiind,cel mai minunat m-am simtit alaturi de un scorpion.
    pupici si astept cu nerabdare raspunsurile voastre;cine stie,poate facem chiar si un clasament!
  •  
    • 622 mesaje
    3 Mai 2007, 20:20
    1 1
    barbatii din zodia:
    1.taur
    2.leu
    3.pesti
    4.sagetator
  •  
    • 272 mesaje
    3 Mai 2007, 21:31
    1 0
    toti 'e buni' daca se pricepe. zau asa chiar credeti ca tine de zodie as zice mai degraba ca tine de marimea...priceperii.
  •  
    • 1039 mesaje
    3 Mai 2007, 22:16
    0 0
    RACII !!! DEFINITIV, RACII !!!

    P.S. Si DA, eclair-ul are dreptate, marimea... priceperii conteaza...
  •  
    • 1039 mesaje
    3 Mai 2007, 22:35
    0 0
    Aoleeeu, sa nu se interpreteze gresit, Doamne iarta-ma! Sunt STRAIGHT... adik nu am probat nici un barbat la pat da??? ca sa nu eZiste comentarii...
  •  
    • 31 mesaje
    3 Mai 2007, 22:53
    2 2
    Hmm...aici e clar ca fiecare ishi lauda barbatul.eu zic ca depinde mult de partenera....Din experientza sunt fff buni gemenii,scorpionii....slabutzi rau taurii.
  •  
    • 2817 mesaje
    4 Mai 2007, 07:45
    2 0
    1. taur
    2. scorpion
    3. asta... ah, stai sa caut ca am un cv de-al lui sa-i vad ziua de nastere ca am uitat zodia - ohhh, capricorn!
    4. rac

    observatii:
    -locurile 1 & 2 & 4-(taur, scorpion, respectiv rac), au fost clasificati in urma testarii unui singur reprezentant al zodiei!
    - desi se poate spune ca am o experienta ...bogata cu capricorni, cam jumate din ei au fost buni si cealalta jumatate varza
    rezultatele sunt, evident, subiective
  •  
    • 43 mesaje
    4 Mai 2007, 12:14
    2 0
    LEUUUUUU
  •  
    • 5148 mesaje
    4 Mai 2007, 12:30
    2 0
    Marinarule strigi tu ca raci sunt the best da` nush` cum sa-ti spun, "io" nu cred asta. nu cred si pace!

    ce poti face ca sa ma convingi?
  •  
    • 9367 mesaje
    4 Mai 2007, 13:02
    0 0

    sa-tzi pescuiasca un rac sa te convinga?

    dar femeile?
    ca daca tot e de lauda...
  •  
    • 5148 mesaje
    4 Mai 2007, 13:18
    0 0
    sssstttt :emoticon_care_duce_degetul_la_buze:
    nu-i da idei!

    vreau doar sa argumenteze.

    da` argumentele sa fie beton Marinarule, da?
  •  
    • 1721 mesaje
    4 Mai 2007, 13:44
    0 1
    Racii in mod sigur Buni rau
  •  
    • 1039 mesaje
    4 Mai 2007, 16:49
    0 0
    Ce Lupe, nu ma crezi pe cuvant ????? Ha !

    Chestia asta este ca o axioma din matematica: este un adevar evident ce nu trebuie demonstrat!
  •  
    • 1906 mesaje
    4 Mai 2007, 17:11
    1 0
    cel mai bun barbat incercat a fost un capricorn. chiar prea bun as putea sa zic... apoi, la mica distanta un leu. scorpionii mi se par prea egoisti in pat, dar tot buni sunt. dupa ce o sa incerc mai multe zodii completez topul.
  •  
    • 9367 mesaje
    4 Mai 2007, 18:11
    0 0
    pink, ori ai avut noroc de exemplare bune, ori esti tu miloasa din fire si nu vrei sa vorbesti de rau pe nimeni...
    gaseste cate unul bun din fiecare zodie si vino sa ne anuntzi, ca la cate citim pe eva sigur avem barbatzi din toate zodiile...
  •  
    • 23 mesaje
    4 Mai 2007, 18:22
    1 1
    BERBEC! asta a fost cel putin experienta mea- sunt persoane(barbatii-berbec!!!) foarte 'goal-oriented'adica pun pe locul 1 'a satisface femeia' asta este pt.ei victoria suprema, chestie pe care nu am mai experimentat-o cu alte zodii- care mi-au dat doar impresia ca tot timpul au 'hidden agenda', o chestie sau alta care trebuia sa iasa bine in context, uitand total de 'obiectul atentiei'.... dar dupa cum spuneam, DOAR experienta mea
  •  
    • 1906 mesaje
    4 Mai 2007, 18:48
    0 0
    carmen, astia au fost exemplare bune. capricornul mi s-a parut cel mai putin egoist dintre toti. cam nasol cu un peste a fost.
  •  
    • 199 mesaje
    4 Mai 2007, 22:18
    2 0
    Mi-a placut si imi place un Scorpion, care ma face sa ma gandesc ca as vrea sa fiu cu el si dimineata si la pranz si seara...
    Apoi un Sagetator ce-i drept aventura...dar am stat de doua ori cate 5 zile inchisi in casa....nu aveam nevoie de altceva...
  •  
    • 234 mesaje
    4 Mai 2007, 23:58
    2 1
    da, berbec, bine ai zis.
    Si balanta e la fel ca berbecul din pct asta de vedere.
    deci: balanta si berbecul egalitate locul 1.
    Capricornii cei mai prosti si scorp. cam pe aproape, plicticosi de mori! monotoni.
  •  
    • 80 mesaje
    5 Mai 2007, 02:20
    2 0
    Ma bucur sa aud asta despre balanta pt ca prietenul meu e balanta si inca n-am facut-o. Urmeaza...
    Insa bun bun bun a fost un peste. Si acum imi aduc aminte... Eu fiind rac. F bun a mai fost un taur. Nu mi-a placut in schimb un varsator. Mi s-a parut prea egoist.