dr. stan,chirurg estetician

  •  
    • 476 mesaje
    27 Apr 2007, 14:11
    0 0
    inca ceva,dr tiberiu bratu e orl-ist?ca nici dr stan nu stiu daca are specialitate orl.cred k pt o riniplastie asta ar fi ideal
  •  
    • 345 mesaje
    27 Apr 2007, 14:40
    0 0
    Mai este bun Adrian Robosapca care are o clinica cu Bogdan Andreescu Bodyprofile.
    Intra pe site-ul lor si vezi ce specialitate au.
  •  
    • 476 mesaje
    27 Apr 2007, 21:24
    0 0
    dar la dr tiberiu bratu nu scrie specialiatea.nici la dr stan.
    cred k sunt pe chirurgie generala
  •  
    • 476 mesaje
    30 Apr 2007, 11:20
    0 0
    fetele operate,nu povestiti aici pe scurt din experienta voastra?
  •  
    • 1 mesaje
    6 Feb 2013, 10:53
    0 0
    grace18 said:Dr. Tiberiu Bratu , clinica Brol e din Timisoara.
    O singura prietena a facut liposuctie la el si e f multumita, in rest nu pot comenta ca nu stiu altceva.

     

     

    si eu am facut liposuctie abdominala dar daca sunteti mame fara abdominoplastie degeaba o faceti ca rezultatele sunt foarte slabe si nimeni nu-ti spune despre cheltuielile colaterale, ca nu se face in nici un caz vara, ca trebuie sa mergi la LPG sau masaj profesional, trebuie sa ti dieta vesnic si sa mergi la sala

  •  
    • 4 mesaje
    6 Feb 2013, 15:08
    0 0
    sexxxy_mama said:ce scumpa e la bacau operatia de rinoplastie.
    In timisoara la cabinete private foarte bune au preturi incepand cu 600 euro.Acum doua saptamani s-a operat o prietena, operatia a iesit foarte bine si a platit 600 euro

     

    stii cumva mai exact unde?
    ca eu tot din Timi sunt si m-ar cam interesa  

  •  
    • 4 mesaje
    26 Feb 2013, 10:41
    0 0
    Fetelor, eu va recomand pe domnul doctor Dan Mihail Stana de la clinica Efigia din Bucuresti. Prietena mea s-a operat de deviatie de sept la el si e super multumita, nu a avut complicatii si totul a decurs super ok! Intr-adevar, este o distanta destul de mare intre Timisoara si Bucuresti, dar va spun sincer ca o sa merite!
  •  
    • 14 mesaje
    6 Mar 2013, 20:20
    0 2
    Buna! Eu m-am operat la nasuc. Sfatul meu este sa va alegi cu atentie medicul pentru ca este foarte important. Rezultatul depinde si de fiecare pacient in parte, dar mai ales de calitatea medicului care face operatia. Pentru cine vrea o recomandare, eu am fost la doamna doctor Adina Alberts si sunt foarte multumita, iar doamna doctor a fost o draguta! E din Bucuresti si se adauga costul drumului... dar pentru unele lucruri merita. Mai bine mai cheltuiesti putin si nu sunt probleme, iese asa cum vrei si nu doare. Daca vrei poti suna la clinica sau intreba pe forumul clinicii si sigur raspunde. Vezi ce sfat da. Uite, poate ajuta http://bit.ly/WuYmI6