Iubire fara atasament

  •  
    • 156 mesaje
    14 Mai 2007, 08:33
    0 0
    Fetelor,cele care mi-ati fost alaturi data trecuta si nu numai,ce ma sfatuiti,daca ati fi in pielea prietenei mele,mi-ati primi cadoul?;mi-e teama sa nu ma scoata afara pe usa;ma gandesc sa o sun inainte si sa o intreb daca ma pot duce la ziua ei.
    Mersi,va pup.
  •  
    • 5364 mesaje
    14 Mai 2007, 08:36
    0 0
    Hey Bianca. Sun-o mai intai ... discuta cu ea ... si in functie de atitudinea ei mergi sau nu cu cadoul la ea.
  •  
    • 156 mesaje
    14 Mai 2007, 08:58
    0 0
    Mersi draguto,prompta ca intotdeauna si cu sfaturi bune,asa voi face;simt insa ca nu vreau sa pierd o persoana cu care sunt pe aceeasi lungime de unda,ca sunt putine din astea in lume.
    Crixxxz ai mesaj privat.
  •  
    • 5364 mesaje
    14 Mai 2007, 09:05
    0 0
    Mey ... sincer io nu cred ca va reactiona nasol in ceea ce te priveste ... mai ales ca este ziua ei, iar tu vii cu gand de pace.
  •  
    • 156 mesaje
    14 Mai 2007, 09:27
    0 0
    Sper crixxxz,ai primit mesajul privat?
  •  
    • 5364 mesaje
    14 Mai 2007, 09:40
    0 0
    Am si raspuns chiar.
  •  
    • 815 mesaje
    14 Mai 2007, 09:46
    0 0
    Stii ca isi face undeva ziua,ceva o masa,sau vrei sa terci ep la ea pe acasa sa ii lasi cadoul?

    Oricum mi se pare o idee buna in ceea ce priveste cadoul,macar de dragul vremurilor trecute.Dar da un telefon inainte ca sa nu faci un drum degeaba

    Te-am pupat
  •  
    • 156 mesaje
    14 Mai 2007, 10:17
    0 0
    De obicei isi tinea ziua cu prietenii acasa,acum nu stiu cum va fi,daca nu e acasa o sun pe mobil si ma gandesc sa o caut pana o gasesc.
    Crixxxz am raspuns din nou.
    Jessica tu ce ai facut,am citit topicul tau,ai fost in bucuresti?
  •  
    • 815 mesaje
    14 Mai 2007, 10:42
    0 0
    da Bianca..am fost la Bucuresti,acolo a fost frumos,dar m-am intors si iar certuri zilnice..

    Mi-e greu tare..dar ce sa fac..nu am puterea necesara deocamdata..si cand imi iau inima-n dinti..imi zice ca nu vrea sa ne despartim...
  •  
    • 156 mesaje
    14 Mai 2007, 11:31
    0 0
    Imi pare rau jessica pentru certuri,se va rezolva odata si odata,da,e tare greu in cazul unei despartiri.
    Nu trebuie sa te gandesti ca orice barbat te va face sa suferi,bineanteles ca 100% nu ne intelegem decat cu noi,adica si cu mama noastra sau tata cu care avem genetic ne certam uneori ca suntem persoane diferite,dar pot exista si barbati care nu te fac sa suferi la un moment dat sau ai o cearta minora si de moment;meriti sa fi fericita si meriti sa nu suferi.
    Poate nu va potriviti cu prietenul de suferi tare.
    Eu iti doresc sa-ti fie bine si sa nu mai suferi.
    Te pup.
  •  
    • 815 mesaje
    14 Mai 2007, 11:57
    0 0
    mersi Bianca..sper sa se rezolve..ce-o fi o fi..

    te-am pupat
  •  
    • 156 mesaje
    14 Mai 2007, 13:01
    0 0
    Da,si eu te pup.
  •  
    • 156 mesaje
    13 Aug 2007, 07:32
    0 0
    Fetelor va pup,vreau sa va spun continuarea povestii ca asa e frumos dupa ce v-am innebunit de cap cu durerea mea:m-am impacat cu prietena asta a mea,sunt tare fericita ca ne-am impacat,pentru ca sunt asa putine persoane in jurul nostru cu care suntem pe aceeasi lungime de unda,eu am sunat-o si ne-am intalnit,am povestit,mi-a zis sa nu mai am nici o pretentie de ajutor de la ea si nici ea de la mine nu va mai cere nimic,dar suntem la fel ca inainte,la fel de bune prietene,adica parca nu s-ar fi petrecut nici o furtuna intre noi in felul in care ne comportam una fata de cealalta;din toata patania asta am invatat ca trebuie sa ma ofer sa dau ajutor fara sa mi se ceara ajutorul.
    Va pup si multumesc mult de ajutor.