sex

  •  
    • 3 mesaje
    28 Dec 2018, 13:14
    1 0
    Buna! Nu sunt maritata si de aceea pot face ce vreau in lumea sexului. Eu nu pot trai o saptamana fara sa fac sex,de aceea la 2  zile imi aduc in apartament (caci stau singura) cate un barbat pe care il intalnesc pe drum si il vad mai chipes si cu bani in buzunar. Seara dupa ce  vin de la seviciu ma imbrac sexi si ies la "agatat".Il atrag la mine in casa ii dau de baut nu chiar prea bine cat sa-l prinda putin si folosind prezervativele ne facem de cap. Mie imi place foarte mult sa fac sex mai ales partea sceea cand ne dezbracam cmplet si ne futem.Dar oare fac bine ce fac .raspundeti-mi va rog!!!!!
  •  
    • 742 mesaje
    29 Dec 2018, 10:33
    1 0
    Mai scoate și ea un ban cinstit,ete na.Cel mai nasol este că vine o vreme cînd va vrea să-și întemeieze o familie și năravul nu-l lasă.Ceea mai veche meserie,ha..ha..ha.
  •  
    • 742 mesaje
    29 Dec 2018, 10:34
    1 0
    Se mai zice că ce face femeia cu p..zda ..nu face un bărbat o viata-ntreaga !!
  •  
    • 366 mesaje
    7 Mai 2019, 14:38
    0 0
    anca.2 said:Buna! Nu sunt maritata si de aceea pot face ce vreau in lumea sexului. Eu nu pot trai o saptamana fara sa fac sex,de aceea la 2  zile imi aduc in apartament (caci stau singura) cate un barbat pe care il intalnesc pe drum si il vad mai chipes si cu bani in buzunar. Seara dupa ce  vin de la seviciu ma imbrac sexi si ies la "agatat".Il atrag la mine in casa ii dau de baut nu chiar prea bine cat sa-l prinda putin si folosind prezervativele ne facem de cap. Mie imi place foarte mult sa fac sex mai ales partea sceea cand ne dezbracam cmplet si ne futem.Dar oare fac bine ce fac .raspundeti-mi va rog!!!!!

     Faci  foarte  bine!!Pe  unde  te  putem  intalni?