Eu scorpion ,el săgetător

  •  
    • 1 mesaje
    27 Iul 2018, 19:48
    0 0
    Cine mă poate ajuta sa îl înțeleg ? Știu că bărbații din aceasta zodie au nevoie de libertate , de aceea eu nu îl cautam, nu îl sunam sa vad cu cine e , ce face ,gen sa îl exasperez . Doar el mă cauta , mă invita in vacante cu el etc. Nu prea aveam încredere în el pentru că aveam senzația că nu sunt singura deși el îmi zicea că sunt unica . Nu îmi dau seama daca lui chiar îi pasă de mine sau sunt doar alta cu care pierde vremea.
  •  
    • 2 mesaje
    13 Aug 2018, 16:27
    0 0
    Am fost si eu intr-o relatie de genul si la inceput am cautat pe tot felul de siteuri (gen

    aici www.steahoroscop.ro unde zici ca l-a descris exact) care sunt caracteristicile sagetatorilor, am vrut sa vad cum se comporta in relatii. Tin sa spun ca relatia a fost ok, dar nu a durat mult. Si din cate stiu eu nu a existat altcineva.


    Acest mesaj a fost editat de către ioana.m0: 14 Aug 2018, 01:28
  •  
    • 44 mesaje
    18 Oct 2018, 10:57
    0 0
    Am avut si eu relatie cu un sagetator, o zodie foarte complicata parerea mea. Trebuie sa stii cum sa reactionezi in preajma lui si sa iti alegi cu grija cuvintele. La un moment dat se va satura sa te caute doar el, trebuie sa o mai faci si tu pentru ca apoi va crede ca nu te mai intereseaza persoana lui. Vezi pe zodiacool.ro mai multe despre zodia asta daca te intereseaza. Gasesti acolo si caulcule astrologice si calcule pentru compatibilitatea dintre voi doi. Poate te vor ajuta
    https://www.zodiacool.ro
    Acest mesaj a fost editat de către DricA: 18 Oct 2018, 11:32