Pot avea incredere in ea ?

  •  
    • 11 mesaje
    18 Iul 2018, 16:12
    0 0
    white_storm2 said:
    DraftKing90 said:

     nu m-ai baga in seama de ce? ca am dat-o de gol prietenului? asta e

     Cand n-o vedeti nu e bine, cand o capatati iar nu e ok, si-asa e rau si-asa nu e bine! Bleah!!!

     chiar nu inteleg ce vrei sa spui ma rog nici nu mai conteaza

  •  
    • 1841 mesaje
    18 Iul 2018, 16:56
    0 0
    Daca tu vrei ceva serios, atunci clar nu e de tine. E treaba ei dupa ce reguli morale traieste insa clar nu se potrivesc cu ale tale, asa ca ignor-o. As tine sa cred ca va incepe ea sa te caute, simtindu-se respinsa, si aici se va vedea calitatea ta de om, daca vei profita de situatie sa ii intorci jocul sau vei ramane distant si demn si nu te vei cobori la nivelul asta, asteptand sa cunosti o fata cu valori mai similare cand va fi momentul tau. Imi pare rau pentru ce ti s-a intamplat, dar capul sus, tocmai te-a ferit soarta de un glont la faza asta, realizezi?
  •  
    • 11 mesaje
    18 Iul 2018, 18:24
    0 0
    outofhere said:Daca tu vrei ceva serios, atunci clar nu e de tine. E treaba ei dupa ce reguli morale traieste insa clar nu se potrivesc cu ale tale, asa ca ignor-o. As tine sa cred ca va incepe ea sa te caute, simtindu-se respinsa, si aici se va vedea calitatea ta de om, daca vei profita de situatie sa ii intorci jocul sau vei ramane distant si demn si nu te vei cobori la nivelul asta, asteptand sa cunosti o fata cu valori mai similare cand va fi momentul tau. Imi pare rau pentru ce ti s-a intamplat, dar capul sus, tocmai te-a ferit soarta de un glont la faza asta, realizezi?

     exact asta face acum , imi da mesaje incontinuu si ma suna ca sa ne intalnim , vrea sa fim impreuna
    o sa ii dau block si am incheiat povestea , multumesc mult pentru sfat

    a incercat fostul ei prieten sa scoata o explicatie de la ea , si ea da vina pe el ca ea stie sigur ca a umblat si el cu fete , si omul asta e asa de treaba , e foarte timid nici in oras nu iese
    Acest mesaj a fost editat de către DraftKing90: 18 Iul 2018, 18:27