Fa Island Vibes

  •  
    • 2 mesaje
    4 Iul 2018, 00:21
    1 0

    De curând am primit spre testare de la Buzzstore noile produse din gama Fa Island Vibes, mai exact cele Hawaii Love. Primul lucru pe care l-am sesizat a fost mirosul răcoritor de ananas și floare de frangipani, care chiar îți dă senzația de vacanță . Gelul de duș are o textură cremoasă ce lasă pielea catifelată. Își face treaba foarte bine și pot spune că sunt mulțumită de el.

     La deodorant îmi place faptul că nu devine lipicios pe piele și nu lasă urme. În prezentarea făcute de cei de la Fa au specificat faptul ca deodorantul este făcut să asigure protecție pană la 48 de ore, însă eu nu sunt mulțumită de protecția pe care o oferă. Aș vedea acest produs ca un spray de corp parfumat, nicidecum ca un deodorant făcut să te protejeze, efectul său dispărând foarte repede.

    Ca o mică concluzie vis-a-vis de noua gamă Fa Island Vibes  pot spune că gelurile de duș chiar merită încercate, acestea având cu adevărat un parfum exotic. Sunt tare curioasă cum sunt și celelalte două sortimente cu pepene și mango, așa că le voi achiziționa cât de curând. În plus, din câte am observat prețul lor este foarte convenabil, în jur de 10 lei sticla de 250 ml. Deodorantului poate îi voi mai da o șansă. Cu toate că nu mai am speranțe mari de la el. Le-a mai încercat cineva? Ce părere aveți?


    Acest mesaj a fost editat de către danielamd: 4 Iul 2018, 00:26
  •  
    • 2 mesaje
    10 Iul 2018, 08:44
    0 0
    Fa island vibes... Eu am varianta Bali kiss si miroase super bine. Sunt produse cu istorie si ofera protectie indelungata. Am fost foarte multumita de acest set ca miroase super bine si mirosul persista o buna perioada de timp!