samponul meu preferat de la Schauma

  •  
    • 557 mesaje
    1 Iul 2018, 21:59
    1 0
                  Îngrijirea este esențială. Aleg mereu doar ce e mai bun pentru mine. Când vine vorba de îngrijirea părului, am mare grijă.Parul meu spalat cu samponul si balsamul Schauma Nature Moments Coconut Water este hidratat si neted, are mai mult volum si ramane curat chiar si 3 zile. .Am încercat produsele de la Schauma atrasă mai mult de miros și ambalaj. Sunt dispusă să ofer șanse produselor noi. Îmi place consistența și mirosul șamponului. Face o spumă densă cu puțin produs. Eu las câteva minute să acționeze mai bine.   După limpezire, am simțit părul curat, dar nu foarte fin.Noua gama de ingrijire a parului Schauma Nature Moments utilizeaza doar esente de origine 100% naturala și sunt testate dermatologic. Acestea sunt blande cu pielea capului şi nu contin niciun fel de siliconi sau coloranti artificiali. Mai mult decât atat, au un pH neutru, astfel încat, după spălare, părul rămâne nu numai curat, ci devine si frumos în mod natural si rezistent de la rădăcini pana la varfuri.
               Este un sampon foarte bun pe care vi-l recomand cu drag