Cum sa slabesti sanatos

  •  
    • 127 mesaje
    7 Iun 2018, 16:27
    0 0

    Buna ziua! Eu am incercat foarte multe diete si niciuna nu a dat roade. Am descoperit de curand batoanele nutritive de la Isano, care mi-au oferit o dieta completa, usoara si la indemana. Datorita faptului ca sunt foarte usor de purtat in geanta mi s-a indeplinit visul de a avea o scadere in greutate sanatoasa si controlata. Aceste batoane elimina senzatia de foame sau pierderea de energie. Le recomand tuturor deoarece eu am obtinut rezultate exceptionale cu ele. Le gasiti prin pagina de Facebook iSano Romania cu click pe „contact us”

  •  
    • 74 mesaje
    26 Iun 2018, 11:37
    0 0
    De regula o alimentatie in care sa se renunte la alimentele bogate in calorii, la alimentele procesate de orice fel, la alimente prelucrate termic prin prajire, fara produse cu gluten si zahar. Practicarea unui sport care iti face placere si o odihn zilnica de 7-8 ore pot sa faca adevarate minuni. Sportul se face pentru mentinerea sanatatii organismului si pentru tonifiere.

  •  
    • 64 mesaje
    14 Aug 2018, 11:51
    0 0
    Scaderea in greutate se poate obtine doar daca respecti un program bine stabilit, cu exercitii fizice bine stabilite si cu dieta adecvata.

  •  
    • 21 mesaje
    12 Sep 2018, 12:13
    0 0
    Du-te la un nutritionist si fa mult sport.
  •  
    • 11 mesaje
    12 Sep 2018, 13:17
    0 0
    Sunt de acord cu toti ceilalti. Trebuie sa respecti o anumita dieta, un anumit program si sa mergi regulat la o sala de fitness.
  •  
    • 74 mesaje
    5 Oct 2018, 10:50
    0 0
    Din dieta poti sa slabesti, daca respecti cu strictete toate regulile si nu incerci sa trisezi. Exercitiile pot sa ajute si ele la tonifiere, dar de slabit doar prin exercitii e foarte greu de crezut ca o sa reusesti.