TEOSYAL REDENSITY SKIN

  •  
    • 127 mesaje
    5 Iun 2018, 20:17
    0 0

    Buna ziua! Pentru ca de la o varsta ridurile isi fac simtita aparitia eu am profitat de noile proceduri aparute si am apelat la o procedura injectabila cu Teosyal RHA pe baza de acid hialuronic. Este cel mai curat acid hialuronic existent, care mi-a rejuvenat tenul si mi-am estompat ridurile in profunzime. Am aproape 44 de ani si mi-am facut aceasta injectie acum 3 luni. Sunt foarte multumita de efectul pe care il are asupra tenului meu. Durerea este mica deci sa nu fiti speriate, iar investitia merita din plin. Rezultatele sunt vizibile imediat dupa injectare. Recomand aceasta procedura cu cea mai mare incredere.

  •  
    • 127 mesaje
    5 Iun 2018, 20:37
    0 0

    Si eu aveam pielea uscata, deloc elastica. O simteam foarte intinsa si deteriorata, de aceea si ridurile erau vizibile si parca mult mai accentuate. Mi s-a recomandat injectarea cu acid hialuronic Teosyal Redensity Skin, o minunatie de tratament, care nu numai ca mi-a uniformizat pielea, dar acum o simt mai moale, mai catifelata si mult mai hidratata. Efectv e mult mai luminoasa.