Fa Bali Kiss

  •  
    • 1 mesaje
    27 Mai 2018, 22:22
    1 1
    Am primit de curand cadou un deodorant si o crema de dus din gama Fa Bali Kiss, vreau sa zic ca sunt extrem de multumita de ele. Piele mea este foarte fina do un dus Fa si ma simt ca in vacanta. Deodorantul iti ofera o prospetime pe toata durata zilei indiferent deactivitatile pe care le ai. Super produse
  •  
    • 2 mesaje
    12 Iun 2018, 09:35
    1 0
    il am si eu, imi place foarte mult atat gelul de dus cat si deodorantul .
    Deodorantul a inlocuit stickul antiperspirant de care eram dependenta.
    Recomand ...mai alaos calatorilor de RATB din Bucuresti
  •  
    • 1 mesaje
    21 Iun 2018, 16:21
    1 0
    Sunt minunate. Gelul de dus Fa Bali Kiss creează o spumă bogată, curăță blând, lasă pielea catifelată și parfumată de-a lungul întregii zile. Deodorantul cu miros de mango si vanilie este aliatul perfect împotriva transpirației, nu lasă pete și asigura prospețimea 48 de ore.
  •  
    • 3 mesaje
    5 Iul 2018, 12:10
    1 0
    Buna! Si eu am incercat noile produse Fa. Mai exact eu am testat gelul de dus si antiperspirantul Fa, varianta Fiji. Am fost placut surprinsa sa aflu ca intreaga gama de produse “Fa Island Vibes” contine produse certificate vegan. Pe langa acest aspect, un plus (pentru mine cel putin) a fost faptul ca parfumul gelului de dus nu este exagerat de puternic. Recomand cu placere noua gama Fa. Cu siguranta pe mine m-au convins sa incerc si celelalte variante, Bali (mango - vanilie) si Hawaii (ananas).
  •  
    • 3 mesaje
    5 Iul 2018, 12:10
    1 0
    Buna! Si eu am incercat noile produse Fa. Mai exact eu am testat gelul de dus si antiperspirantul Fa, varianta Fiji. Am fost placut surprinsa sa aflu ca intreaga gama de produse “Fa Island Vibes” contine produse certificate vegan. Pe langa acest aspect, un plus (pentru mine cel putin) a fost faptul ca parfumul gelului de dus nu este exagerat de puternic. Recomand cu placere noua gama Fa. Cu siguranta pe mine m-au convins sa incerc si celelalte variante, Bali (mango - vanilie) si Hawaii (ananas).
  •  
    • 1 mesaje
    24 Iul 2018, 13:13
    0 0
    Are un parfum extraordinar, iar deodorantul te protejeaza timp indelungat.