Schauma Nature Moments

  •  
    • 2 mesaje
    24 Mai 2018, 14:11
    2 0
    Am incercat de curand noul sampon de la Schauma Nature Moments Indonesian Coconut Water & Lotus Flower si am ramas impresionata de parfumul acestora care, spre uimirea mea, persista pana la 2 zile,si de faptul ca ofera stralucire si volum parului. Le recomand din tot sufletul, CALITATE la pret mic. Multumesc inca o data BUZZStore si Schwarzkopf ! #buzzschauma #naturemoments
  •  
    • 12 mesaje
    24 Mai 2018, 15:45
    1 0
    Buna ziua!Si eu ma numar printre fericitii participanti la campania Schauma Nature Moments Indonesian Coconut & Lotus Flower lansata de BUZZStore si Schwarzkopf si ma declar foarte multumita de aceste produse. Intradevar lasa parul foarte hidratat si matasos si cu un miros fantastic de cocos care persista mai multe zile.Desi in trecut foloseam doar o anumita marca de sampon care este mult mai scumpa decat Schauma ,recunosc, ca am avut mici retineri in al incerca deoarece am mai schimbat samponul si ma alegeam cu foarte multa matreata de care scapam foarte greu...Ei,,,acum nu a fost cazul si ma bucur enorm ca am gasit un sampon care sa nu fie nici scump si sa fie si foarte bun.Recomand cu mare drag toata gama Schauma!!!
    #buzzschauma #naturemoments
  •  
    • 1 mesaje
    24 Mai 2018, 20:53
    2 0
    Am testat si eu șamponul si balsamul Schauma de la #Schwarzkopf. După prima utilizare părul a fost vizibil mai strălucitor. Mulțumesc #buzzschauma #naturemoments
  •  
    • 1 mesaje
    25 Mai 2018, 08:58
    2 0
    si eu m-am indragostit de Schauma Nature Moments! samponul si balsamul cu apa de nuca de cocos si floare de lotus sunt pe placul meu! Eu am mai folosit de-a lungul timpului produse Schauma si chiar au fost ok pentru parul meu. Acum folosesc gama Indonesian Coconut Water & Lotus Flower si sunt incantata de rezultate. Chiar de la orima utilizare, mi-am simtit parul ingrijit si revigorat si bineinteles mai usor de pieptanat si de aranjat. Balsamul imi place mult pentru ca imi face parul moale la atingere. Pentru mine, aceste produse chiar functioneaza! #buzzschauma #naturemoments #schwarzkopf #buzzstore
  •  
    • 1 mesaje
    25 Mai 2018, 16:31
    0 0
    Am avut si eu norocul sa fiu aleasa pt a testa produsele schauma si ma declar super mulțumită! Lasă părul din si f matasos la atingere, nu mi se mai îngrașă asa repede si mirosul este f persistent ! Recomand, #buzzstore #schauma #naturemoments
    Acest mesaj a fost editat de către CRISTIANA1985: 25 Mai 2018, 16:32
  •  
    19 Iun 2018, 08:43
    0 0
    Am testat si eu samponul si balsamul Schauma Nature Moments cu extract de nuca de cocos si floare de lotus primit de la buzzstore si Schauma si vreau sa va spun ca parul miroase foarte bine, este mai suplu si foarte fin.
  •  
    • 3 mesaje
    27 Iun 2018, 11:55
    0 0
    Am fost norocoasa și am fost aleasa pentru a testa șamponul și balsamul Schauma Nature Moments Indonesian Coconut Water & Lotus Flower și pot spune ca am fost foarte încântată de mirosul produselor care persista pe parul uscat chiar și după ce este îndreptat. Parul este hidratat, mai ales ca a fost soare și l-am lăsat expus la plajă. #buzzschauma #naturemoments