Pictez la comanda caractere din jocuri, desene animate pentru co

  •  
    • 1 mesaje
    19 Mai 2018, 23:41
    0 0
    Buna ziua! 
    Pictez si desenez la comanda: caractere din jocuri video si desene animate pentru copii sau anime-uri (desene japoneze cum ar fi Sailor Moon sau Dragon Ball Z), chibi-uri, supereroi din benzi desenate, personaje din seriale coreene si kpop. Nu fac portrete ci doar interpretez persoane reale in propriul meu stil. Aveti mai jos conturile mele de Facebook, Instagram si YouTube.

    www.facebook.com/redixart
    www.instagram.com/redixart
    www.youtube.com/redixart

    Lucrarea se executa dupa cum urmeaza:

    - discutam si imi explicati in detaliu ideea voastra
    - va fac o schita rapida ca sa va faceti o idee de cum va arata varianta finala
    - imi achitati jumatate din costul lucrarii, iar restul cand va predau desenul/pictura

    Pretul se stabileste in functie de tip, marime si complexitate. Aveti mai jos cateva preturi orientative:

    A5 (14.8 x 21cm) - minim 30 de lei (chibi sau ceva micut,fara prea multe detalii)
    A4 (21 x 29.7cm) - minim 70 de lei 
    A3 (29.7 x 42 cm)- minim 150 de lei 
    A2 (42 x 59.4cm) - minim 300 de lei

    Pretul pentru orice lucrare mai mare de A2 va incepe de la 500 de lei (pictura simpla cu un singur personaj).

    Desenez si digital, pretul incepand de la 100 de lei (desen fara prea multe detalii, cu un singur personaj).

    Livrarea sa face personal in Bucuresti si prin curier in celelalte localitati. Prin posta nu trimit nici o lucrare mai mare de A4.
    P.S Pentru cativa banuti in plus pot face si un video cu desenul vostru si il pot posta pe Youtube 
    Pentru orice alta informatie va rog sa imi dati email la: andreea@redixart.ro

    O zi cat mai placuta!
    Acest mesaj a fost editat de către RedixArt: 19 Mai 2018, 23:42