Vopsea par Pure Color

  •  
    • 2 mesaje
    24 Apr 2018, 22:31
    1 0
    Am testat  Pure color prima vopsea gel,aplicare usoara,nu curge,culoare intensa,stralucire sanatoasa,hidratare. Lasă ti părul cel puțin o zi înainte de a te vopsi.  Dupa ce te ai vopsit si spalat ,evita sa te speli pe cap cel putin 2-3 zile,pentru ca pigmentii sa se fixeze cat mai bine in firul de par! #aloevera  hidrateaza,îngrijește și repara firul deteriorat.  #extractdecactus  păstrează prospețimea și hitratarea naturala a părului,bogat în vitamina E. #uleidejojoba  protejează firul de par,netezeste firele despicate si ce e mai important, acopera in totalitate firele de par alb .
    Ma declar multumita :)
    #buzzpurecolor   #purecolor    #buzzstore # #purehappiness  # #schwarzkopfRomania
  •  
    • 1 mesaje
    27 Apr 2018, 11:11
    0 0
    Si eu am testat prima vopsea gel de la Schwarzkopf! Culoarea aleasa de mine a fost 5.6 Choco Praline,o nuanta care a reusit sa mi acopere firele albe s,dar si culoarea roscat de care nu mai scapam.Rezultatul il poti compara cu cel obtinut la salon.Ce mi a placut foarte mult la acest gel e faptul ca nu are mirosul acela intepator,mirosul de amoniac pecare il au celelalte.Indepartezi resturile ramase cu o discheta;nu ataca pielea...are un mirs placut!Cu siguranta il voi mai cumpara. #buzzstore #purehappiness #purecolor #buzzpurecolor #SchwarzkopfRomania
    Acest mesaj a fost editat de către Rebeca1985: 2 Mai 2018, 23:51
  •  
    • 4 mesaje
    8 Mai 2018, 20:36
    0 0

    In cadrul campaniei Buzzstore,  am testat #PURE COLOR, nuanta 10.0 Angel Blond, cea mai noua vopsea pentru par sub forma de gel de la Schwarzkopf! Dupa 2 utilizari, sunt multumita de rezultatul obtinut: parul are o nuanta uniforma, desi la radacina era mult mai inchis. Dupa clatirea vopselei, parul a ramas aspru, dar balsamul de ingrijire a reusit sa ii redea textura matasoasa si stralucitoare. Recomand vopseaua #PURE COLOR! #buzzpurecolor #purecolor #purehappines