Recomandare Lupilu si Buzzstore

  •  
    • 4 mesaje
    17 Apr 2018, 20:52
    0 0

    Daca nu ati auzit pana acum de cei de la Buzzstore, sunt un site care colaboreaza cu diverse branduri, oferind ocazia celor care se inscriu in campanii sa testeze produse, gratuit, urmand ca apoi sa isi impartaseasca  parerile si cu ceilalti.

    Luna asta am avut ocazia sa testez produsele din gama Lupilu, de la Lidl. Desi suntem demult prieteni cu aceasta gama (body-urile sunt printre cele mai calitative pe care le poti gasi la acel pret, si in general toate hainutele pe  care le scot in campaniile pentru copii, deci le-am cumparat frecvent) nu am incercat produse cum ar fi mancarea pentru bebelusi sau scutecele din aceasta gama. Daca sunteti clienti Lidl, stiti ca produsele lor nu dezamagesc.

    Am primit pentru testare scutece si servetele umede. Nu am avut probleme cu niciunele. Scutecele s-au comportat bine, nu am avut „accidente” nocturne, si nici probleme cu iritatiile. Servetelele, la fel, curata bine, dar sunt blande si nu irita.

    Am mai primit cateva borcanele cu fructe pasate, sunt  gustoase si nu sunt indulcite.

    Cel mai incantata am fost de uleiul pentru bebelusi de la Cien. Nu stiam ca au si gama pentru cei mici, dar acum ca am aflat, cred ca o sa mai caut produse. Contine extract de migdale si de musetel, miroase minunat, nu foarte pregnant, se absoarbe usor in piele, care ramane hidratata, fara sa fie uleioasa. Si-a gasit usor locul in rutina noastra de seara, dupa baita.

    Noua ne place!

    Daca sunteti curiosi sa incercati produse noi puteti sa va faceti cont pe Buzzstore, aici  https://www.buzzstore.ro/referral-form/?ref=5826 si sa va inscrieti la campaniile lor. Eu zic ca merita ! :)

  •  
    • 1 mesaje
    26 Apr 2018, 21:10
    0 0
    Si noi am primit spre testare kit-ul de Buzz Lipilu de la Lidl.
    Borcanasul Piure Bio mere si banane si cel Bio cereale cu fructe au fost delicioase, baiatul meu le-a savurat imediat. Contin numai ingrediente naturale si nu au zahar adaugat. I-au placut mult, astfel incat i-am mai achizitionat.
    Uleiul de corp este placut parfumat, se absoarbe repede in piele, aceasta fiind catifelata pentru mult timp. Deja face parte din rutina din fiecare seara.Este potrivit pentru intreaga familie.
    Servetele umede sunt extrem de calitative. Au un miros foarte placut si sunt delicate cu pielea micutilor. Sunt rezistente, sufiecient de umede, iar pretul este accesibil oricui.
    Scutecele retin lichidul in interior, funduletul copilului fiind protejat o perioada indelungata. Nu produc iritatii, sunt foarte subtiri si au desene atractive. Le achizitionam in continuare, fiind superioare unor marci consacrate.
    #familiasuntemnoi #buzzlupilu